در رئال بوی خانه‌‎تکانی می‌آید
۸۵۳۰۲۲
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹
۳۷۱۱
زین‌الدین زیدان در کنفرانس مطبوعاتی روز یکشنبه طوری حرف زده که مشخص است تصمیم دارد بازیکنانی را بفروشد و بازیکنانی جدید به خدمت گیرد.

خبرگزاری مهر: کمتر دیده شده یک مربی آن اندازه که زیدان در کنفرانس مطبوعاتی روز یکشنبه درباره مسائل مالی شفاف صحبت کرد، صحبت کند. او اصلاً شبیه به یک مربی نبود، بلکه بیشتر شبیه به یکی از پرسنل باشگاه بود و به همین دلیل بود که بازگشته است. در واقع او با بازگشت دوباره و صحبت‌هایی که روز یکشنبه کرد به وضوح نشان داد که برای اعمال تغییراتی آمده است.

حتی در روز استخدام شدنش هم به این موضوع اشاره کرد و از هر فرصتی برای اشاره دوباره استفاده می‌کند. روز یکشنبه او مانند یک حسابدار حرف زد: بازیکنانی هستند که می‌توانند به باشگاه پول تزریق کنند. البته که زیدان اشاره‌ای به نام بازیکن نکرد، اما به وضوح منظورش را رساند؛ بازیکنانی هستند که ممکن است فروخته شوند و از پولشان برای خرید بازیکنان دیگر استفاده شود. در رئال مادرید بوی خانه‌تکانی می‌آید.

موضوعی که زیدان به آن اشاره کرد موضوعی است که همه می‌دانند، اما کمتر دیده شده بود مربی‌ای به آن اشاره کند. مشخص است او ترسی از اخراج شدن ندارد و سیاست‌های خاص خودش برای ادامه کار در رئال مادرید را دارد. مشخص است بعد از بازگشت او آزادی زیادی دارد.

نکته اینجاست که اگر با وجود این اختیارات و آزادی‌ای که به او داده شده، موفق نشود، کار برایش در تیمی مثل رئال مادرید که چنین مدیرانی دارد سخت خواهد شد، هرچند که او قبلاً ثابت کرده مربی‌ای است که حس ششم دارد.

او این توانایی را دارد که یک تیم مرده را به زنده تبدیل کند، او کسی است که ریالی را به قهرمانی لیگ قهرمانان رسانده که هیچ کس فکرش را نمی‌کرده است. زیدان حتی بهترین زمان برای برگشتن را هم می‌شناخته است. پس چنین مربی دانایی حتماً می‌داند چطور حرف زده و لازم دانسته که این صحبت‌ها را بکند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج