درخشنده: عدالتی در چرخه اکران سینما نمی‌بینم
۸۵۳۴۵۱
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۲
۳۲۹۷
کارگردان فیلم «زیرسقف دودی» گفت: از نظر من وضعیت اکران در سینما باید ریشه‌یابی شود. من نمی‌دانم چه زمانی عدالت به چرخه اکران آمده و مشکلات حل می‌شود. نه تنها «تختی» بلکه همه فیلم‌ها ساخته کارگردانان خوب همین کشور است و باید به همه فرصت پخش یکسان داده شود.

میزان: کارگردان فیلم «زیرسقف دودی» گفت: از نظر من وضعیت اکران در سینما باید ریشه‌یابی شود. من نمی‌دانم چه زمانی عدالت به چرخه اکران آمده و مشکلات حل می‌شود. نه تنها «تختی» بلکه همه فیلم‌ها ساخته کارگردانان خوب همین کشور است و باید به همه فرصت پخش یکسان داده شود.

عدالتی در چرخه اکران سینما نمی‌بینم

پوران درخشنده نویسنده و کارگردان سینما درباره ساخت فیلم «هیس پسر‌ها گریه نمی‌کنند»، گفت: امیدوارم قفل ساخت فیلمم باز شود. در حال حاضر مشغول مکاتبه و گفت‌و‌گو در قبال اثر هستم منتها این مدت تا حدی مشکلات زیاد است که راه ساخت این فیلم هم طولانی‌تر شده است.وی در همین راستا ادامه داد: من سال‌ها برای ساخت «هیس پسر‌ها گریه نمی‌کنند» تلاش کرده‌ام.

مهم‌ترین مساله بار سنگینی است که بر دوش من است.افراد قصه‌هایشان را برای من تعریف می‌کنند و من بار مسئولیتی نسبت به آنان دارم که به‌سختی آن را حمل می‌کنم.کارگردان فیلم «زیر سقف دودی» با اشاره به عدم موفقیت «تختی» در گیشه تاکید کرد: مشکل چرخه اکران یکی دو تا نیست.

چرخه اکران همواره دارای مشکلات فراوانی بوده است. فیلم «تختی» فیلم خوبی است و من آن را دوست داشتم. مخاطب، فیلم را دوست داشته و با آن ارتباط برقرار می‌کند، اما اینکه چرا در این زمان اکران شده و سانس‌ها و سینماهایش به این شکل است مشخص نیست.وی در ادامه افزود: از نظر من وضعیت اکران در سینما باید ریشه‌یابی شود. من نمی‌دانم چه زمانی عدالت به چرخه اکران آمده و مشکلات حل می‌شود.

نه تنها «تختی» بلکه همه فیلم‌ها ساخته کارگردانان خوب همین کشور است و باید به همه فرصت پخش یکسان داده شود.درخشنده تخصیص سالن و سانس بیشتر به برخی فیلم‌ها را اشتباه خواند و خاطرنشان کرد: اینکه یک فیلم در ابتدا نفروشد و به همین دلیل سانس‌هایش را بگیریم تا فیلم خودمان بفروشد اتفاق عادلانه‌ای نیست. من هیچ‌ عدالتی در چرخه اکران سینما‌ها نمی‌بینم.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:26 - 1398/01/29
توچی عدتلت داربم بودجه ومنابع شغل ایرانیابه افغانهامیدین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج