فال روزانه ۰۸/ ۰۲/ ۱۳۹۸
۸۵۶۹۴۱
۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۱
۴۹۵۱ 
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

 

فال روزانه ۰۸/ ۰۲/ ۱۳۹۸

فال روزانه یکشنبه 8 اردیبهشت 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 8 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی فعال و پرانرژی، جسور و شجاع، خوش قلب، خونگرم و دارای عقاید مذهبی محکمی هستید. شما عاشق هنر، موسیقی و ادبیات هستید. شما دارای اراده ای قوی هستید و به کارهای تحقیقاتی علاقه ی زیادی دارید. سعی کنید عادات منفی خود از جمله حسادت، تنبلی و دمدمی مزاجی را کنار بگذارید. امسال نتیجه ی سرمایه گذاری هایی که در گذشته انجام داده بوده اید را خواهید گرفت و می توانید به همان اندازه ای که خودتان دلتان می خواهد برای تجملات و خرید اشیای لوکس و حتی غیر ضروری پول خرج کنید. سال جدید برای شما با فرصت هایی برای رشد و پیشرفت همراه خواهد بود. احتمال ترفیع رتبه و دست یابی به موفقیت حرفه ای برای شما بسیار بالا خواهد بود. سرمایه گذاری هایی که با ریسک همراه هستند می توانند برایتان منافع مادی زیادی را به همراه داشته باشند. روابط عاطفی شما خیلی خوب پیش خواهند رفت و اگر پیش از این عشقتان را پیدا کرده باشید احتمال اینکه امسال تصمیم بگیرید با او ازدواج کنید و حتی بخشی از این تصمیمتان را عملی کنید هم وجود دارد. احساسات معنوی شما بسیار قوی هستند و ممکن است در نیمه ی دوم سال تصمیم بگیرید به یک سفر زیارتی بروید. ماه های تیر، شهریور، دی و فروردین مهم ترین ماه های سال هستند.

فال روزانه ۰۸/ ۰۲/ ۱۳۹۸

امروز یک گردهمایی بزرگ در محل کار و یا زندگی شما شکل خواهد گرفت که شما در آن همراه با برخی از دوستان، همکاران و یا شاید حتی عشقتان شرکت خواهید کرد. حضور در این جمع و اطلاعاتی که با شرکت در ان به دست خواهید آورد هم شما و هم همراهانتان را به طور جدی تحت تأثیر قرار خواهد داد و سوژه ی بحثتان را برای چند روز تأمین خواهد کرد. امروز نمی شود از زیر کارهایتان در بروید و فکر کنید که اگر کمی شانه خالی کنید دیگران هم متوجه این موضوع نخواهند شد. به جای این که اراده خود را در جهت اشتباه به کار گرفته و در برابر تغییرات مقاومت کنید، عاقلانه تر این است که آن را در جهت پذیرش تغییرات به کار گرفته و خودتان را با شرایط ایجاد شده تطبیق دهید.

فال روزانه ۰۸/ ۰۲/ ۱۳۹۸

امروز بحث در مورد فعالیت های تجاری که قصد دارید در آینده همراه با دوستان و یا همکارانتان داشته باشید خیلی خوب پیش خواهند رفت و توجه خاصی که شما به جزییات دارید در چنین صحبت ها و تصمیم گیری هایی خیلی خوب به کارتان خواهند آمد. شاید بهتر باشد تمام نکات مهم را یادداشت کنید تا بعدا در صورت لزوم بتوانید به آنها رجوع کنید. هر پروژه ی جدیدی که امروز آغاز شود به موفقیت ختم خواهد شد، پس نگران احتمال شکست و ناکامی نباشید. یک هزینه پیش بینی نشده مانند خرابی های ناگهانی در خانه و یا تعمیر ماشین ممکن است امروز خرج زیادی را روی دستتان بگذارد و شما را وادار کند در بودجه بندی این ماهتان تغییراتی را ایجاد کنید.

فال روزانه ۰۸/ ۰۲/ ۱۳۹۸

امروز همه متوجه جذابیت منحصر بفرد شما خواهند بود و این می تواند فرصت بسیار مناسبی برای به کرسی نشاندن حرف هایتان باشد، خواه قانع کردن شخصی که دوست دارید به پذیرفتن یک قرار عاشقانه ی دو نفره باشد، خواه پیش بردن خواسته هایتان در محل کارتان! در این میان مسائل مربوط به روابط عاطفی خیلی بهتراز همیشه پیش خواهند رفت و احساس نزدیکی بیشتری به شخصی که دوست دارید خواهید کرد. در حین صحبت کردن با طرف مقابلتان شما به نقاط مشترک زیادی که دارید پی خواهید برد. این می تواند زمینه ساز برداشتن قدم هایی جدید در راه رسیدن به خواسته ی نهاییتان که همان زندگی در کنار عشقتان است باشد.

فال روزانه ۰۸/ ۰۲/ ۱۳۹۸

چه اهل فعالیت های هنری باشید و چه نباشید امروز ایده ی انجام یک کار هنری از قبیل نقاشی، موسیقی و یا نوشتن به ذهنتان خواهد رسید. ایده هایتان را یک جا یادداشت کنید و اگر فکر می کنید خودتان به تنهایی نمی توانید آنها را عملی کنید از دوستی که می دانید در انجام فعالیت های هنری تخصص دارد کمک بگیرید. از میان این ایده ها ممکن است حتی ایده ای فوق العاده برای شروع یک کار کسب و کار سودمند نیز بشود پیدا کنید، پس حواستان را خوب جمع کنید! امروز شما احساس دلشوره دارید و این احساس باعث شده دچار وحشت شوید و ذهنتان را به خود درگیر کرده است. نگران نباشید، بیشتر این احساس دلشوره بیهوده است!

فال روزانه ۰۸/ ۰۲/ ۱۳۹۸

امروز شما در یک فعالیت گروهی شرکت خواهید کرد که در آن جمعی از دوستان و آشنایانتان حاضر هستند و در مورد علایق فلسفی، معنوی و شاید حتی مذهبی خود به بحث خواهند پرداخت. شاید عشقتان نیز همراه با شما در این جمع حاضر شود. این بحث ها شاید شما را آنقدر به خود مشغول کنند که فراموش کنید عشقتان نیز همراهتان است و به اندازه ی کافی به او توجه نکنید. شاید حتی متوجه نشوید که او زیاد از حضور در این جمع لذت نمی برد. اگر نمی خواهید او از دستتان ناراحت شود بهتر است کمی بیشتر به او توجه کنید. در پایان روز سعی کنید پیاده تا خانه تان بروید، این کار به باز شدن ذهن شما کمک زیادی خواهد کرد.

فال روزانه ۰۸/ ۰۲/ ۱۳۹۸

امروز شما همراه با دوستان نزدیک و یا شاید عشق زندگیتان در یک جمع شرکت خواهید کرد که به احتمال زیاد مرکز توجه آن خودتان هستید. شاید قرار باشد در مورد موضوعی سخنرانی کنید، یک گروه را رهبری کنید و یا یک فعالیت هنری خاص را انجام دهید. کاری که انجام می دهید هر چه که باشد تمام اطرافیانتان را تحت تأثیر قرار خواهد داد. از توجهی که دریافت می کنید لذت ببرید و در مقابل شما هم اطرافیانتان را مورد توجه قرار دهید. فرار کردن از کارهای امروزتان به آن سادگی که فکر می کنید نخواهد بود، پس اگر با کسی قرار گذاشته اید که کارتان را پیچانده و با او به جایی بروید بهتر است تا وقت دارید این قرار را کنسل کنید.

فال روزانه ۰۸/ ۰۲/ ۱۳۹۸

امروز خبرهای نه چندان خوشایندی از یکی از دوستانتان که در حال حاضر دور از شما زندگی می کند خواهید شنید که هر چند به طور مستقیم به شما ارتباطی پیدا نمی کند اما برایتان نگران کننده است. در مورد این موضوع با دوستتان صحبت کرده و اثراتی که می تواند روی خودتان یا اطرافیانتان داشته باشد را بررسی کنید. این که دیگران به تفریح و استراحت می پردازند در حالی که مسئولیت های شما دارند یکی پس از دیگری روی هم انبار می شوند و نمی دانید چطور می توان از پس انجام این همه کار برآمد برایتان آزار دهنده است. شاید شما در وضعیت دشواری قرار گرفته باشید، ولی از مقایسه خودتان با دیگران به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید.

فال روزانه ۰۸/ ۰۲/ ۱۳۹۸

شاید سرمایه گذاری هایی کرده باشید که به طور موقت به خاطر برخی مسائل به طور منفی تحت تأثیر قرار گرفته اند. یادتان باشد که این موضوع لزوما به این معنی نیست که این اثرات پایدار خواهند بود. به احتمال زیاد خیلی زود ورق به نفع شما برخواهد گشت، کافی است صبر داشته باشید و منتظر فرا رسیدن زمان مناسب بمانید. در رابطه عاطفی خود از طرف مقابلتان انتظارات بیش از حد نداشته باشید. هر چقدر کمتر به طرف مقابلتان فشار وارد کنید هم او و هم خودتان راحتتر خواهید بود و در نتیجه روابطتان خیلی بهتر پیش خواهند رفت. وقتی از گوش دادن به موسیقی زندگی لذت ببرید شاهد وقوع معجزاتی بزرگ خواهید بود.

فال روزانه ۰۸/ ۰۲/ ۱۳۹۸

امروز خواهید دید که برخی از نقشه های جاه طلبانه ای که برای خود داشته اید دارند عملی می شوند و در مسیری که می خواسته اید قرار گرفته اید و شانس پیشرفت برایتان فراهم شده است. این اتفاق هرچند برایتان خیلی خوشحال کننده است اما باعث نگرانی هایی نیز شده است. به چیزهای منفی و اتفاقات بدی که ممکن است برایتان پیش بیایند فکر نکنید و به تلاش کردن ادامه دهید. به صورت کاملا ناگهانی، مشکلاتی در زمینه مسائل مربوط به خانه و خانواده پیش آمده اند که نشان می دهند شما این اواخر نسبت به مسئولیت هایتان بی تفاوت بوده اید و حالا باید کم کاری هایتان را جبران کنید.

فال روزانه ۰۸/ ۰۲/ ۱۳۹۸

شما این اواخر مشغول انجام کارهایی بوده اید که شما را خسته کرده اند و امروز ذهنتان زیاد فعال نیست و نمی توانید به خوبی چند روز گذشته ایده های خلاقانه داشته باشید. بهتر است امروز را به انجام کارهایی که شامل فعالیت ذهنی زیادی نمی شوند بگذرانید و کمی به مغزتان استراحت بدهید. به نظر می رسد که دوستانتان امروز نسبت به شما نگاهی انتقادی پیدا کرده اند و به همه کارها و رفتارهایتان ایراد می گیرند. شما هم فکر می کنید که آنها دارند بیهوده شما را مورد قضاوت قرار می دهند و انتظارهای نابجا و بیش از اندازه ای دارند. شما کاری به آنها نداشته باشید و بی آن که دلسرد شوید با شجاعت به دنبال خواسته هایتان بروید.

فال روزانه ۰۸/ ۰۲/ ۱۳۹۸

پروژه ای که از قبل در دست انجام داشته اید دارد به خوبی پیش می رود و با مشکل خاصی هم مواجه نبوده است، اما امروز ناگهان ایده های جدیدی به ذهنتان خواهند رسید که به شما کمک می کنند این پروژه را حتی بهتر از قبل پیش ببرید. حتی نزدیک ترین دوستان و آشنایانتان متوجه تلاش های بی وقفه شما برای عمل کردن به وعده هایی که داده اید نیستند. فشاری که شما در این مورد دارید احساس می کنید آنقدر سنگین است که شاید حتی به فکر فراموش کردن وعده و وعیدهایی که داده اید بیفتید و بخواهید از آنها فرار کنید. این راه حل چندان خوبی نخواهد بود، اما بی توجهی به قضاوت های دیگران کمک زیادی به شما خواهد کرد.

فال روزانه ۰۸/ ۰۲/ ۱۳۹۸

یکی از اعضای خانواده از لحاظ کاری و تجاری با مشکلاتی مواجه شده است و شما هم به خاطر حساسیت زیادی که نسبت به عزیزانتان دارید در نگرانی هایی که دارد با او شریک هستید. شما می خواهید به او نشان بدهید که در این شرایط در کنارش خواهید بود و هر کاری که از دستتان بربیاید انجام خواهید داد، اما باید مواظب باشید کاری نکنید که احساس شود مورد تحقیر و ترحم قرار گرفته است و یا شخصیت و استقلال او زیر سوال برود. این که در رابطه عاطفیتان به طرف مقابلتان فشار وارد کنید و بخواهید به زور رابطه تان را پیش ببرید هیچ نتیجه مثبتی روی وضعیت فعلی نخواهد داشت. به خودتان و عشقتان کمی وقت بدهید.

فال روزانه ۰۸/ ۰۲/ ۱۳۹۸

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج