زنوزی: نمی‌توانم از حق تراکتورسازی دفاع کنم
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
سمپاشی امحا_1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 4
سمپاشی امحا_4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
سمپاشی امحا_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۸۵۷۵۳۷
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
۶۷۳۵
مالک باشگاه تراکتورسازی، گفت: وقتی قصد دارم از حق تراکتورسازی دفاع کنم رفتار برخی از تماشاگرنماها مانع از این کار می‌شود.

خبرگزاری فارس: محمدرضا زنوزی در مصاحبه با برنامه موج فوتبال در مورد وضعیت پرسپولیس، گفت: تیم ما آماده است و مشکل خاصی وجود ندارد. فقط مسعود شجاعی به دلیل محرومیت غایب است اما مابقی نفرات می‌توانند در بازی روز چهارشنبه به میدان بروند.

وی در مورد اینکه چه پیش‌بینی از نتیجه بازی مقابل پرسپولیس دارد، اظهار داشت: ان‌شاءالله به هدف اصلی‌مان می‌رسیم و در میدان بازی نتایج به سود ما رقم خواهد خورد. بازیکنان و تیم تراکتورسازی شایستگی‌‌شان را نشان می‌دهند. تیم بزرگی داریم و مردم هم به حق انتظار دارند این تیم نتیجه بگیرد.

مالک باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که در این مدت انتقاداتی به عملکرد جرج لیکنز مطرح شده و آیا به هواداران بابت این انتقادات حق می‌دهد، اظهار داشت: به هواداران حق می‌دهم انتقاد فنی کنند. این انتقادات باید مثمر ثمر باشد و کادرفنی هم برداشت خوبی از این انتقادات داشته باشند. 12-13 سال است باشگاه‌داری می‌کنم هیچ مربی نمی‌تواند بگوید که من در مسائل فنی دخالت کردم مثلا هیچ وقت به سرمربی زنگ نزدم که از آن بازیکن استفاده کند و از فلان سیستم استفاده کند.

این حیطه در اختیار سرمربی است. ما سرمایه‌گذاری می‌کنیم و هوادار حمایت می‌کند اما باید به آنها هم فضا بدهیم تا کارشان را انجام دهند. اگر قرار بود من سرمربی باشم شغلم را تغییر می‌دادم. وقتی کسی مسئولیت فنی تیم را بر عهده گرفته باید اجازه بدهیم کارش را انجام دهد.

زنوزی در مورد اهداف تراکتورسازی تصریح کرد: ما تیم را خیلی دیر تحویل گرفتیم. در بازار نقل و انتقالات دستمان بسته بود و همه بازیکنان قرارداد داشتند. با برخی از بازیکنان هم که‌ صحبت کردیم قصد قرارداد بستن نداشتند چرا که فصل قبل تراکتورسازی در رده یازدهم و دوازدهم قرار گرفته بود.

سعی کردیم این خلا را با جذب بازیکنان خارجی و ملی پر کنیم. در همین راستا مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی را جذب کردیم. این بازیکنان شخصیت باشگاه را فراتر از لیگ ایران بالا بردند. وقتی صحبت از تراکتورسازی می‌شود همه با احترام می‌گویند شخصیت تراکتورسازی فراتر از لیگ برتر ایران است.

وی در مورد دیدار حساس این تیم مقابل پرسپولیس، عنوان کرد:‌ پرسپولیس در نیم فصل اول برای بازی با ماشین سازی به ورزشگاه آمد. در آنجا گفتم فرهنگ ما فرهنگ مهمان نوازی است. این مهمان نوازی را باید به همه دنیا نشان دهیم. اشعار شعرای بزرگ تبریز اصالت ما را نشان می‌دهد و نباید مقابله به مثل کنیم. باید فرهنگ خودمان را نشان دهیم. هر کسی هر چه دوست دارد بگوید اما فرهنگ ما این است.

مالک باشگاه تراکتورسازی در ادامه تأکید کرد: چند نکته به برخی تماشاگر نما می‌گویم که باعث می‌شود در کارهای ما خلل ایجاد شود. وقتی یکی مثل من برای پیگیری حقوق تراکتورسازی اقدام می‌کنم به خاطر رفتار برخی تماشاگر نما نمی‌توانم دفاع کنم. هر جا می‌روم با جواب بدی مواجه می‌شوم و سرم را پائین می‌اندازم چرا که نمی‌توانم جوابگو باشم. ما هشت سال از خاک کشورمان و ایران دفاع کردیم.

بیش از 200 هزار شهید در این کشور دادیم. یکسری شعارها برای کشور و فرهنگ ما نیست. این مسائل باعث می‌شود که نتوانم حق و حقوق باشگاه را بگیرم و با جواب‌های متفاوتی رو به رو شوم. انتظارم از کلیه هواداران این است که من که برای کمک به تیم آمدم یاری کنند و بتوانیم به حق فوتبالی و قانونی‌مان برسیم. مشکلاتی هست که خواهش می‌کنم هواداران جواب این تماشاگرنماها را بدهند و اجازه ندهند که ما را محروم کنند. حقوق ما به خاطر برخی مسائل ساختار شکنانه در حال پایمال شدن است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
United States
12:16 - 1398/02/09
وقتی پولدااری و لابی همه حق عوری میتونی بکنی و اسمشو بزاری ادفاع از حق
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
با پول همه رو خریده ، تماشاگرانش در بازی با پیکان هر کاری تونستند کردن ولی خبری از محرومیت نیست چون زنوزی اومد پیش وزیر هماهنگش کرد و رفت ، حالا با وقاحت هرچه تمامتر اومده مدعی هم شده ، یک نفر تو این کشور نیست به این بدهکار بزرگ بانکی بگه تو چطور ظرف ۱۲ سال از یک آهنگری کوچک به این ثروت بادآورده رسیدی ؟؟؟؟
United States
12:17 - 1398/02/09
آیا پایمتل کردن حق دیگران دفاع از حق خودته؟؟؟؟؟ شعود شعور شعور
United States
12:17 - 1398/02/09
آیا پایمتل کردن حق دیگران دفاع از حق خودته؟؟؟؟؟ شعود شعور شعور
پاسخ ها
سام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
حق کی پایمال شده فعلا که پخپولیس حق همه تیمهارو خورده کوفتتون بشه الهی
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1398/02/09
آقای زنوزی جوک نگو چطور تیمی که به قول شما فراتر از ایران است قبل از بازی با پرسپولیس سه باخت اورده و هتریک کرده! تیمهای بزرگ توی برد هتریک می کنند نه توی باخت بفهم نفهم!
پاسخ ها
سام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
نفهم ببینم اگه پخپولیس داورو فدراسیون کمکش نمیکردن به دسته یک سقوط نمیکرد پس وقتی اسم زنوزی رو نیاری دهنتو آبکش بعد به حال خودتون گریه کن که با تبانی و قمار به اینجا رسیدین
zoro
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
شما نمیخواد دفاع کنی دوستان به نفع احسنت کارشان را انجام داده و میدهند فکر کردی با کی طرفی بابا اینقدر به شعور این مردم توهین نکن
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
تو بی خود میکنی اسمتو نوشتی تراختور ،بی خانواده ،آدم عقده ای ،معلومه خیلی کم بود داری با توهین عقده هاتو خالی میکنی بدبخت .....
Iran, Islamic Republic of
17:28 - 1398/02/09
اره تواصلادرکارفنی هیچ دخالتی نمیکنی اون عمه ت بودفروزانومحروم کردودستوردادبه تیم راهش ندن.
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1398/02/09
بازهم صد رحمت به تو که قبول داری تماشاگراتون ساختار شکنی کردن ولی تابش با رندی و به ناحق از زیر بار ساختار شکنی و عملکرد وحشیانه و اظهر من الشمس تماشاگرای سپاهان دررفت .
Iran, Islamic Republic of
23:35 - 1398/02/09
بهتر از کیسه و لنگ هستش که وزارت ورزش خوب بلده اونارو ببره بالا جدول
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
استیل رگال_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
کالابرد_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
چوب و هنر _فوتر