آقایان بخوانند؛ چگونه به همسرم ابراز عشق کنم؟!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نداف کرمانی 3
ریزخور_3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
ریزخور_4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نداف کرمانی 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۸۵۷۶۱۴
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۲
۱۰۱۴۵
وقتی یک مرد به همسرش ابراز عشق می‌کند، زن مانند گل می‌شکفد و احساس موفقیت و سرزندگی تمام وجود او را در بر می‌گیرد. اما مرد‌ها به غلط تصور می‌کنند که زن همیشه در همان حالت باقی خواهد ماند؛ از این رو بیشتر مشغول کار و زندگی می‌شوند و کمتر به همسرشان ابراز عشق می‌کنند.

برترین‌ها - یگانه سهرابی: وقتی یک مرد به همسرش ابراز عشق می‌کند، زن مانند گل می‌شکفد و احساس موفقیت و سرزندگی تمام وجود او را در بر می‌گیرد. اما مرد‌ها به غلط تصور می‌کنند که زن همیشه در همان حالت باقی خواهد ماند؛ از این رو بیشتر مشغول کار و زندگی می‌شوند و کمتر به همسرشان ابراز عشق می‌کنند.

اگر کمی به زندگی زناشویی اطرافیان خود نگاه کنید، متوجه می‌شوید که اکثر زن‌ها فکر می‌کنند که همسرشان دیگر مثل گذشته به آن‌ها علاقه ندارد. در واقع زمانی که کیفیت توجه مرد به زن عوض می‌شود و زن هیچ درکی نسبت به این موضوع ندارد، این احساس به طور ناخودآگاه در او شکل می‌گیرد؛ چون مرد دیگر مانند روز‌های اول ازدواج به او محبت نکرده و از بودن در کنار او ابراز شادی و خرسندی نمی‌کند.

زن‌ها همواره در زندگی به نشانه‌ها و علائمی که نشان دهنده «عشق» است نیاز دارند. این نشانه‌ها به نوعی سرمایه گذاری احساسی و عاطفی به حساب می‌آید که وقت و انرژی زیادی را از افراد نمی‌گیرد، اما منفعت و ارمغان آن برای مرد‌ها خیلی بیشتر از آن چیزی است که حتی فکرش را بکنید. مطمئن باشید کمترین چیزی که نصیبتان می‌شود، زنی آرام با خلق و خویی مهربان است که همنشینی با او لذت بسیار زیادی را در شما ایجاد می‌کند و زندگی تان را شیرین‌تر خواهد کرد؛ بنابراین اگر دوست دارید ساده‌ترین و، اما تأثیرگذارترین روش‌های ابراز عشق به همسرتان را یاد بگیرید، تا همواره در ذهن همسر خود به عنوان بهترین مرد نقش بندید در ادامه با ما همراه باشید. ما به شما می‌گوییم که چطور می‌توانید احساسات همسرتان را تحریک کنید.

۱. برای او گل بخرید

حرف‌های در گوشی با مردها؛ چگونه به همسرم ابراز عشق کنم؟!

وقتی مرد‌ها برای ابراز عشق به همسرشان گل می‌خرند، در واقع به این معنی است که نقش زیبا و زنانه او را در زندگی درک کرده و به او ارزش داده اند. زن‌ها نیاز دارند که هر زمان که احساس پژمردگی می‌کنند و حتی هر روز گل دریافت کنند. گل برای زن‌ها یکی از بارزترین نشانه‌های عشق است. گل‌ها می‌توانند عشق مرد را نسبت به زن استوار و جاودانه کنند.

هنگامی که شما از طریق تقدیم یک دسته گل زیبا به همسر دلبندتان ابراز عشق می‌کنید، علاوه بر این که عشق و علاقه او را به خودتان افزایش داده اید، به شما اطمینان می‌دهیم که به مراتب عشق بیشتری را دریافت خواهید کرد که این مسئله در زیبا کردن زندگی شما نقش بسیار ویژه‌ای خواهد داشت.

قبل از این که اقدام به خرید گل کنید، باید بدانید که بهترین زمان هدیه دادن گل به زن ها، زمانی است که هیچ اتفاق خاصی رخ نداده و یا در آینده‌ای نزدیک رخ نخواهد داد. غافلگیری بهترین چیزی است که می‌توانید برای ابراز عشق به همسرتان در نظر بگیرید.

۲. یک کارت زیبا همراه گل بفرستید

کار زیبای دیگری که می‌توانید برای ابراز عشق به همسرتان آن را انجام دهید، خرید و یا اهدای یک کارت زیبا و یا کارتی همراه با عکس دو نفرتان است. این کارت اگر با چند شاخه گل همراه شود، واقعا می‌تواند معجزه کند. اگر می‌خواهید دوز غافلگیری همسرتان را بالاتر ببرید، بهتر است کارت را در گوشه‌ای از دسته گل قرار دهید، به گونه‌ای در نگاه اول متوجه آن نشود. مطمئن باشید این غافلگیری می‌تواند برای زن‌ها هیجان و عشق بیشتری به همراه داشته باشد.

۳. بگویید «دوستت دارم»

به گفته ویکتور هوگو «اوج خوشبختی زمانی است که بدانیم کسی ما را دوست دارد». از همین رو با اطمینان می‌توان گفت که یکی از بهترین و راحت‌ترین راه‌های ابراز عشق به همسرتان، به زبان آوردن همین جمله «دوستت دارم» است.

شاید اگر بدانید که زن‌ها روزانه تا چه اندازه محتاج دلگرمی و اطمینان از جانب شوهرشان هستند، هیچ وقت در بیان این جمله کوتاه خساست به خرج ندهید. اما نکته اینجاست که مرد‌ها با توجه به دلایلی که در زیر به آن اشاره می‌کنیم، از گفتن دوستت دارم خودداری می‌کنند:

  • چون می‌دانند که همسر خود را دوست دارند.
  • فکر می‌کند که همسرش به خوبی می‌داند که او را دوست دارد، پس نیازی نیست هر بار آن را بگوید.
  • مرد دوست دارد برای ابراز عشق چیز جدیدتر و اصیل تری را به زبان آورد.
  • فکر می‌کند که اگر زیاد از این جمله استفاده کند، همسرش دلزده و خسته می‌شود.

اما اطمینان داشته باشید تا زمانی که همسر شما باور داشته باشد که «دوستت دارم» بیان کننده احساسات قلبی شماست؛ از شنیدن آن احساس عشق و دلگرمی می‌کند. اما اگر به دنبال جملات جدیدتری هستید، مثلا می‌توانید بگویید «تو دلبند منی»، «تو شیرینی زندگی منی» یا «تو برام خیلی عزیز و ارزشمندی».

۴. گاهی برای همسرتان یادداشت بگذارید

حرف‌های در گوشی با مردها؛ چگونه به همسرم ابراز عشق کنم؟!

شاید باور این مسئله کمی برایتان سخت باشد، اما زن‌ها از این که احساسات همسرشان را به صورت مکتوب ببینند، خیلی خوشحال می‌شوند. شما گاهی می‌توانید برای ابراز عشق به همسرتان، هدایایی از حرف‌های عاشقانه و کلمات محبت آمیز به او بدهید. مطمئن باشید با این کار گنجینه‌ای گرانبها برای خود در قلب و روح همسرشان ایجاد می‌کنید.

۵. گاهی برای بودن در کنار همسرتان برنامه ریزی کنید

مهم نیست چه اندازه در زندگی برنامه ریزی می‌کنید. حتی محتویات و موضوع آن برای زن‌ها هیچ اهمیتی ندارد. این که برنامه ریزی شما برای با هم بودن فقط خوردن یک شام دو نفره، خرید یک کتاب و حتی وسایل خانه باشد، باز هیچ کدام اهمیتی ندارد؛ چون تنها با شما بودن است که همسرتان را بی نهایت خوشحال می‌کند.

شما با این برنامه ریزی‌ها به او نشان می‌دهید که به فکرش هستید و برای بودن با او تلاش خواهید کرد. اگر جزو آن دسته از مردان باهوش و زیرک هستید و می‌خواهید ابراز عشق به همسرتان را از طریق برنامه ریزی در پیش بگیرید، باید به شما بگوییم که استفاده از این جمله به صورت روزانه می‌تواند نتایج بسیار درخشانی را با خود به همراه داشته باشد، چون زن‌ها عاشق برنامه ریزی هستند.

۶. به او بگویید تو را درک می‌کنم

یکی دیگر از عباراتی که زنان از شنیدن آن خیلی خوشحال می‌شوند «بله، درکت می‌کنم» است. مطمئنا اگر نسبت به این مسئله آگاهی داشته باشید، می‌توانید ابراز عشق به همسرتان را عمیق‌تر در پیش بگیرید و تاثیر بیشتری بر روی او بگذارید. به این خاطر که مردان با بیان این جمله به همسرشان اطمینان می‌دهند که با جان و دل در حال گوش دادن به حرف‌های او هستند.

۷. هر روز به او زنگ بزنید

حرف‌های در گوشی با مردها؛ چگونه به همسرم ابراز عشق کنم؟!

زن‌ها تشنه برقراری ارتباط هستند. آن‌ها از طریق ارتباط، قلبشان را تغذیه می‌کنند و احساس محبوبیت در آن‌ها به اوج می‌رسد. حتی اگر این تماس، یک تماس کوتاه باشد، باز هم زن‌ها واقعا آرامش را در تمام وجود خود احساس خواهند کرد.

شما مهمترین نتیجه این عمل را می‌توانید زمانی که او ناراحت و مضطرب است، دریافت کنید. مطمئن باشید با یک تماس ساده می‌توانید همسر خود را دلگرم و مطمئن کنید؛ و جالب‌تر اینجاست که زن‌ها حتی از طریق تماس تلفنی تحریک جنسی هم می‌شوند. پس از این به بعد برای ابراز عشق به همسرتان از این روش ساده هم استفاده کنید.

۸. در جمع از او تعریف کنید

به طور مرتب باید فرصتی را فراهم کنید تا از او تعریف کنید. در واقع این مسئله از جمله راه‌هایی است که باید برای ابراز عشق به همسرتان در پیش بگیرید. همچنین اگر در برابر دیگران از خوبی‌های همسرتان بگویید و یا در حضور جمع بگویید که به واسطه ازدواج با او به خوشبخت‌ترین مرد روی زمین تبدیل شده اید و از بودن با او احساس افتخار کنید، مطمئن باشید که ارزش بیشتری نزد او به دست خواهید آورد.

۹. از هر فرصتی برای غافلگیر کردن او استفاده کنید

زن‌ها از این که غافلگیر شوند، بسیار احساس شور و هیجان می‌کنند. هر چند که این مسئله هیچ ارتباطی به خرید کادو و یا وسیله گرانبها ندارد. شما به راحتی می‌توانند با خرید یک شاخه گل، کتابی که همسرتان به آن علاقه‌مند است و حتی یک جوراب زنانه زیبا این عشق را ابراز کنید. حتی اگر این شرایط فراهم نیست، با انجام برخی کار‌ها مانند قبول آشپزی و یا انجام کار‌های خانه او را غافلگیر کنید.

یگانه سهرابی
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 25
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
08:34 - 1398/02/17
من که فعلا در روستا هستم و تا الان دنبال زن نبودم.
ولی دلم یک دختر تهرانی میخواد که پول داشته باشه زبلا هم باشه.
با تشکر از سایت خوب برترین ها دست ما درد نکند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۷
اینجا سایت همسر یابی نیست
بدون نام
-
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۷
حتما بروبهت یه خرمیدن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۷
چه خوش اشتها بمون تا بیاد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۷
امر دیگه ای باشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۷
حيف توئه! به كمتر از كيم كارداشيان راضي نشي كه ضرر كردي
م
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
چتری موهات چی شد ناصری؟
paranloo
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۶
منتظر باش پیدا میکنی
Germany
08:35 - 1398/02/17
میگم آیا برای من که هنوز زن نگرفتم ودر حد دوست دختر میشود این راه کارهارو بکار بگیرم برای قوی کردن رابطه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۷
رابطه تون تو هرمرحله ای که باشه بایدازش مراقبت بشه باجملات محبت آمیز،هدیه های کوچیک که بیشترارزش معنوی داره،احترام .فرقی نمیکنه دوست دخترت باشه یانامزدیاهمسر
زن نیازبه محبت داره
بهار
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۷
براش گل بگیر دوست داره منم با یکی وارد رابطه شدم ولی هیچوقت برام گل نگرفت. ولی اینو بگم بعدم که پدر و مادرم فهمیدم من به کل بدبخت شدم خدا ازش نگزره. چون بیش از 100بار بهش گفتم بیا از هم جدا شیم پدر و مادر من بفهمن از همه چی محروم میشم ولی گوش نداد اخر هم خودم لطمه دیدم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۷
من موندم کدوم ....میاد با تو زن ستیز دوست میشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۷
خب باهاش ازدواج کن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۷
چه عجب کامنت تعصبی نذاشتی. معلومه خوب روت کار کرده ها
آره، خوبه جواب می ده
Iran, Islamic Republic of
15:33 - 1398/02/17
این راهکار در جمع از او تعریف کنید رو لطفا خط بزنید

فکر کنید بریم یه مهمونی ،بعد همه آقایون بخوان از همسرشون جلو بقیه تعریف کنن ، چقدر جو رقابتی و بدی میشه .

مشک آن است که ببوید نه آن که عطار بگوید.

شاید بقیه حوصله گوش کردن به تعریف و تمجید ما از همسرمون و البته بچه هامون رو نداشته باشن .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
والا من كه نميدونم چطور مردم نميفهمن اينكه بچه شون ميتونه صداي بز دربياره يا الحمدلله رو از حفظ بخونه يا صددانه ياقوت از حفظ بخونه براي خودشون جذابه نه براي بقيه افرادي كه تو مهموني نشستن و حوصله گوش دادن به اراجيف اونا در مورد محاسن بچه شونو اصلا ندارن!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
بازتعريف موافق نيستم ولي بد نيست كه با احترام و تحسين با همسرشون برخورد كنن و توو جمع بهش متلك نندازن
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1398/02/17
به قول مديري حتما مرده داره يه غلطي مي كنه كه اين همه باج ميده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
دیگه اینم فرهنگ ماست. فکر می کنیم ابراز عشق یعنی باج دادن
Iran, Islamic Republic of
18:23 - 1398/02/19
همه انسانها به تعریف و تمجید علاقه دارن مخصوصا توی جمع نکته مهمیه و احترام خیلی مهمه و محبت
از محبت خارها گل میشود از محبت دیو حوری میشود
Iran, Islamic Republic of
17:00 - 1398/02/21
بهترین راه محبت به زن کتکه.
پاسخ ها
م
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
پس تا میتونی به مادرت و خواهرت ابراز محبت بکن خوشحال میشن و بهت میبالن
A.F
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۵
متاسفم واسه طرز فکر همچین افرادی!!!
A.F
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۵
متاسفم واسه طرز فکر همچین افرادی!!!
A.F
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۵
متاسفم واسه طرز فکر همچین افرادی!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
عارفی_2
دکتر نائبی_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_تزریق چربی