فتحی: وجود شفر به مصلحت استقلال نبود
۸۵۸۵۷۴
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۹
۹۲۰۱ 
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: وجود شفر به مصلحت استقلال نبود و ما در کمال متانت و اخلاق تصمیم برکناری وی را گرفتیم.

خبرگزاری فارس: امیرحسین فتحی، مدیر عامل استقلال در گفت و گوی تلفنی با برنامه شب های فوتبالی درباره برکناری شفر گفت: فوتبال ورزش بی رحمی است. شفر همیشه می گفت فوتبال ورزش دیوانه کننده است. با یک نتیجه به اوج می رسید و با یک نتیجه نه.

به این نتیجه با هیات مدیره و مشاوران رسیدیم که بنا به دلایلی که داریم، وجود شفر به مصلحت استقلال نیست. به دلایل زیادی خود شما نیز اشاره کردید و دلایل دیگری نیز وجود دارد و این اتفاق رخ داد. ما در کمال متانت و اخلاق این تصمیم را گرفتیم. ما صبح روز یکشنبه از سایت رسمی باشگاه که اقدام رسمی است اعلام کردیم و ایشان را معلق اعلام کردیم.

به ایشان اعلام کردیم که نباید به تمرین بیایند. تلفنی به ایشان اطلاع دادیم و ایشان گفتند که به ما نامه ابلاغ نشده و من به تمرین می روم. من به راننده شفر گفتم که به باشگاه می روم و نامه آماده است. نامه آماده شد و برای شفر و فرزند ایشان ارسال شد و هر دو نامه را رویت کردند. نامه تحویل هر دو نفر شد و راننده آقای شفر اعلام کردند که ایشان می‌خواهند به تمرین بروند و من گفتم کار ایشان حرفه ای نیست.

فتحی: وجود شفر به مصلحت استقلال نبود

وی افزود: من گفتم در مجموعه را باز بگذارند تا ایشان وارد مجموعه شود. من یک عملکرد غیر حرفه ای از ایشان دیدم. البته از زحمات ایشان که هواداران را شاد کردند، تشکر می کنم. رفتار آقای شفر و فرزند ایشان غیر حرفه ای بود. من دیروز به ساشا شفر گفتم که رفتار شما حرفه ای نبود. آقای شفر به من گفتند 50 سال مربی بودند و ایشان بارها تودیع و معارفه شدند.

وی در ادامه صحبت های خود اضافه کرد: رفتار ما غیر حرفه ای و غیر اخلاقی نبود و با متانت با او برخورد کردیم. رفتار آقای شفر بعد از اعلام قطع همکاری نادرست بود. برکناری ایشان با تدبیر صورت گرفته است و ما با تدبیر و مذاکره با طرفین پیش می‌رویم.

من اگر در فوتبال هیچ چیز را بلد نباشم، سال ها در مسائل حقوقی فعالیت داشتم. ما در مسئله گومز همین کار را کردیم و گرو و نویمایر نیز بی شکایت از تیم رفتند که بی سابقه است. ما یک دلار یا یک سنت به نویمایر و گرو اضافه پرداخت نکردیم و آنها حقوق خود را تا روز آخر گرفتند. پرونده 650 هزار دلاری گومز در زمان ما بسته شد و قطعا اجازه نخواهیم داد هزینه اضافه تحمیل شود.

فتحی در بخش بعدی صحبت های خود عنوان کرد: بنده باز هم عرض می کنم که از زحمات شفر در دوران حضور در استقلال تشکر می کنم. شاید نحوه انعقاد قرارداد شفر به شکلی بود که ما نتوانستیم همکاری کنیم. اگر قرارداد ایشان به شکل حرفه‌ای بسته می شد، ما به مشکل برخورد نمی‌کردیم. نباید از گذشته صحبت کرد و باید کاری انجام دهیم تا مدیرعامل بعدی باشگاه من را به چالش نکشد.

او در پاسخ به این سوال که چه زمانی با شفر جلسه خواهید داشت، بیان کرد: روز گذشته با ساشا شفر در هتل تیم صحبت کردم. ایشان به اردوی تیم آمده بود و من با ایشان صحبت کردم و گفتم که در اولین فرصت با ایشان ملاقات خواهم کرد. امروز با کادرفنی و دیگر اعضای کادر آقای شفر صحبت کردیم تا پرونده آنها مسالمت آمیز بسته شود تا ده ها پرونده مانند بویان و جپاروف برای افراد بعدی باقی نماند.

فتحی در ادامه صحبت های خود تصریح کرد: دوستانی که در فضای مجازی کم لطف هستند و می‌گویند فتحی تناقض می‌گوید این را بدانند که من گفتم شفر با رزومه ترین مربی تاریخ استقلال است و ایشان سرمربی 3 تیم بودند و من هیچگاه نگفتم او پر افتخارترین است و این تناقض نیست. یک وزیر در مجلس شورای اسلامی 250 رای می گیرد و رکورد می زند و چند مدت بعد همین نمایندگان او را استیضاح می کنند و این تناقض نیست و آقای شفر نیز همین وضعیت را دارند.

فتحی در ادامه درباره وضعیت مجیدی عنوان کرد: مجیدی بزرگ و سرمایه استقلال است. از ابتدا ابلاغ ایشان سرمربی موقت بوده است. او در ابتدا گفت من به شرطی می‌پذیرم که سرمربی موقت باشم. من به همه هواداران قول می‌دهم که یک مربی خوب و صاحب سبک را به استقلال می آورم و آقای مجیدی کنار ایشان خواهد بود و فوتبال ما از حضور مجیدی استفاده می کنیم.

استقلال شخصی نیست و دیدید که متاسفانه جوان رعنایی مانند مهرداد عزیز برای این تیم جان خود را از دست داد. باشگاه متعلق به چند میلیون هوادار است و من امین هواداران، صاحبان ورزش و نظام جمهوری اسلامی هستم و باید با تدبیر کار کنم و با نظر بزرگان و صاحبان اصلی باشگاه بهترین تصمیم را برای استقلال عزیز می‌گیرم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
03:46 - 1398/02/12
دروغگو ترین فردی که به چشمم دیدم شمایید آقای فتحی
Iran, Islamic Republic of
07:13 - 1398/02/12
تیم‌های ایرانی و حتی تیم ملی نیازبه مربی آنچنانی ندارند چونکه فوتبال راکوچه بازاری یادگرفته اند، آنهانیاز به مدیریت ونظم وانظبات وبرنامه ریزی درازمدت و امکانات خوب دارند،
United Arab Emirates
07:26 - 1398/02/12
حضورتوذحمتی روزبه چشمی به زرر استقلاله بروگمشوبزاراستقلال نفس بکشه
Iran, Islamic Republic of
09:25 - 1398/02/12
اساسا حضور مدیرانی امثال شما به مصلحت فوتبال ما نیست . امیدوارم که اولا پول خسارت شفر را داشته باشید و موقع پرداخت هم همینجور بلبل زبان باشید .
Iran, Islamic Republic of
09:52 - 1398/02/12
یه عمر شهرداری رو چپاول کردی حالا اومدی سراغ استقلال اقای فتحی دزد من به عنوان یه پرسپولیسی حالم ازت بهم میخوره چون استقلال تیم بزرگیه و یادت باشه طرفدار داره و طرفداراش از تو شعورشون بالاتره چراه پول این مملکت رو حیف و میل میکنی .....آخه تا به کی
Iran, Islamic Republic of
14:30 - 1398/02/12
دروغگو تو که گفتی بهترینه با کیفیته تا آخر پشتشم.هنوز شانس قهرمانی داشتیم چرا اخراجش کردین بدا سه بازی ساده فرهادو اوردی که معلومه همش کار فرهاد بود در صورت قهرمانی احتمالی به اسم خودش تمومش کنه
Iran, Islamic Republic of
14:48 - 1398/02/12
تا دیروز که تعریف شو میکردی کار نابلد.خسارت اخراج شفر رو باید از جیب مردم بدین
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1398/02/12
اینجوری بعضی ها سود میبرند.چون یه پولی میدن شفر راضی میشه یه مقدار هم خودشون هاپولی هاپو میکنند.
Iran, Islamic Republic of
15:04 - 1398/02/12
بهرحال جناب شفرامدازاين اشفته بازارپولي به جيب مبارک زد ومابقي راهم بزورازحلقوم شماهابيرون خواهدکشيدکه طرف حسابتان فيفاخواهدبود،وجناب شفرهم به حماقت مديراني مثل توخواهدخنديدوسوزش اين پول بربادرفته ازبيت المال به باشگاه خواهدمانداگرچه اين پول رووزيرورزش دودستي تقديم خواهدکرد
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1398/02/12
با کمال احترام لطفا رحمتی، چشمی، زکی پور، تیموری، تبریزی، حیدری، محمدی مهر را از استقلال اخراج کنید .بیخاصیتها
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1398/02/13
دروغگوترین و بیشرفترین ادم دنیا همین فتحی بی همه چیزه،اقای فتحی بودن شما بزرگترین ظلم به استقلاله بجای شفر شما باید گورتون و گم کنید،به گرو و نومایر چقدر دادید؟؟؟کمترین هزینه ده ملیارده!؟؟؟؟مطمعن باش شفر تا ریال اخر پولشو میگیره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج