عواملی که ما را خاص‌تر از دیگران می‌کند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۸۵۹۷۴۱
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۵
۱۰۱۷۸
شخصیت هر فرد مثل یک پازل می‌ماند که از هزاران تکه تشکیل شده است. تکه‌هایی که از کودکی تا بزرگسالی شخصیت ما را شکل داده اند. هر فردی زاویه دید منحصر بفرد خودش را دارد، اما چه چیزی موجب می‌شود که یک فرد در میان هزاران فرد دیگر، به چشم آید و بدرخشد؟ تفاوت‌هایی که انسان‌ها با هم دارند از کجا نشات می‌گیرد؟

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: شخصیت هر فرد مثل یک پازل می‌ماند که از هزاران تکه تشکیل شده است. تکه‌هایی که از کودکی تا بزرگسالی شخصیت ما را شکل داده اند. هر فردی زاویه دید منحصر بفرد خودش را دارد، اما چه چیزی موجب می‌شود که یک فرد در میان هزاران فرد دیگر، به چشم آید و بدرخشد؟ تفاوت‌هایی که انسان‌ها با هم دارند از کجا نشات می‌گیرد؟ در این مطلب عواملی که ما را از دیگران متفاوت می‌کند، برایتان آورده ایم.

عواملی که ما را از دیگران متفاوت می‌کند

شخصیت

شخصیت هر فرد از کودکی او شکل می‌گیرد و با گذر زمان هزار بار تغییر می‌کند. تجربه‌هایی که یک فرد به دست می‌آورد، شکست ها، موفقیت ها، نقطه ضعف‌ها و قوت ها... و در یک کلمه هر لحظه از زندگی اش می‌تواند روی شخصیت او تاثیرگذار باشد. هر فردی تجربه‌های متفاوتی از زندگی دارد. حتی اگر دو نفر در یک محیط کار کنند، باز هم تجربه‌های متفاوتی را به دست خواهند آورد که همین تفاوت‌ها روی شخصیت آن‌ها نیز تاثیرات متفاوتی خواهد داشت. در واقع تفاوت در تجربیات است که انسان‌ها را از هم متفاوت می‌کند.

قدرت درک

هر کسی قدرت درک متفاوتی دارد. ممکن است شما و دوست تان هر دو با یک چیز مشابه مواجه شوید، اما درک شما از آن موضوع با هم متفاوت باشد. این تفاوت‌ها از تجربه‌هایی که شما در طول زندگی به دست آورده اید، ناشی می‌شود. حتما برای شما هم پیش آمده که حرفی را بی منظور به دوست تان زده اید، اما او برداشت اشتباهی از آن کرده است. تفاوت در قوه تشخیص، به همین سادگی می‌تواند برداشت‌های متفاوتی را برای دیگران به همراه داشته باشد که آن هم ناشی از شیوه‌های متفاوت زندگی و تجربه هاست.

خلاقیت

حتما شما هم به نتیجه رسیده که افراد خلاق همیشه توی چشم و مرکز توجهات هستند. بله، خلاقیت چیزی ست که شما را از دیگران متمایز می‌کند. برخی‌ها اعتقاد دارند که انسان‌های خلاقی نیستند، در حالی که این ویژگی در تمام افراد وجود دارد، مهم این است که چگونه آن را پرورش دهید و به کار گیرید. بعضی از افراد در هنر موفق اند، برخی دیگر در ورزش و برخی هم در علم و دانش... در واقع خلاقیت در افراد مختلف متفاوت است که دلیلش هم تفاوت در درک آن‌ها از زیبایی ست. آیا چیزی که برای شما زیباست، لزوما برای دوستان تان هم زیبا خواهد بود؟ خیر؛ بنابراین این که ما چگونه جهان اطرافمان را ببینیم و چگونه خلاقیت مان را بروز دهیم، امری کاملا شخصی و منحصر بفرد است.

روابط اجتماعی

روابطی که ما با اطرافیان مان داریم یکی از مهمترین عواملی ست که می‌تواند روی زندگی ما تاثیر بگذارد. روابط ما می‌تواند بر طرز فکر ما نسبت به خودمان و تعاملی که با جهان اطرافمان داریم، موثر باشد. هیچ دو فردی را نمی‌بینید که روابط مشابهی داشته باشند. حتی اگر شما دوستان مشترکی داشته باشید، باز هم روابط گوناگونی را تجربه خواهید کرد. برخی از مردم روابط اجتماعی بالایی دارند و برخی دیگر تنهایی را به رفت و آمد با دیگران ترجیح می‌دهند. همین روابط روی شخصیت ما تاثیر می‌گذارد و از ما انسان‌هایی متفاوت می‌سازد.

عواملی که ما را از دیگران متفاوت می‌کند

سرگرمی‌ها

سرگرمی‌های هر فردی متفاوت است. به عنوان مثال یکی دوست دارد در اوقات فراغت اش نقاشی بکشد و دیگری دوست دارد کتاب بخواند. حتی اگر شما و دوست تان سرگرمی‌های مشترکی داشته باشید، باز هم به دلیل نگاه متفاوتی که به زندگی دارید، به شیوه‌های متفاوتی با آن برخورد می‌کنید. برای درک بهتر این موضوع بهتر است که به یوتیوب بروید، یک سرگرمی مانند پیانو زدن را انتخاب کنید و ویدیو‌های مختلفی را تماشا کنید. ممکن است که چند پیانیست یک آهنگ مشابهی را بزنند، اما شیوه زدن هر یک از آن‌ها متفاوت باشد. یکی دوست دارد نت هایش را آرام و با احساس بنوازد و دیگری دوست دارد به آن هیجان دهد؛ بنابراین نگاه انسان‌ها به علاقمندی‌هایی که دارند، کاملا متفاوت است.

هوش

یکی دیگر از چیز‌هایی که افراد را هم از متمایز می‌کند، هوش آنهاست. این تفاوت، دلایل متفاوتی از اعتقادات گرفته تا روابط اجتماعی، روابط عاطفی، سلامت جسم و ذهن و ... دارد. هیچ دو فردی را نمی‌توانید پیدا کنید که هوش یکسانی داشته باشند و در شرایط متفاوت به طور یکسان عمل کنند. اصلا به همین دلیل است که کارشناسان پیشنهاد می‌کنند برای حل مشکل، بهتر است که از افراد دیگر مشورت بگیرید. درکی که دوست شما از یک موضوع دارد، زمین تا آسمان با درک شما از آن موضوع فرق دارد، از این رو شما هر چه بیشتر با دیگران در ارتباط باشید، ایده‌های بهتری به ذهن تان خواهد رسید.

اهداف

انسان‌ها اهداف متفاوتی در زندگی شان دارند. حتی اگر شما فردی را پیدا کنید که هدفی مانند شما داشته باشد، باز هم تفاوت‌هایی را میان تان احساس خواهید کرد. ممکن است روش شما برای رسیدن به آن هدف، متفاوت باشد یا این که دلایل متفاوتی را برای رسیدن به آن هدف داشته باشد. به عنوان مثال، شما و دوست تان هر دو می‌خواهید در آینده استاد دانشگاه شوید. ممکن است هدف شما از استادی تحقیق کردن و یادگیری چیز‌های جدید باشد، در حالی که دوست تان تنها به موقعیت اجتماعی آن فکر کند؛ بنابراین اهدافی که ما در سر داریم، یکی دیگر از عواملی ست که ما را از دیگران متفاوت می‌کند.

منبع: ilanelanzen

پردیس بختیاری
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1398/02/16
من خاصم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۹
از چه لحاظ خودشیفته
Iran, Islamic Republic of
05:33 - 1398/04/21
اگه این تور تمام دنیا خاصه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
ادیب_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
ادیب_3
دکتر نائبی_3
عارفی_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
خرید باکس 2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
ادیب_2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
کلینیک النا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کالازم_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی بانو_فوتر
تنورستان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
اورانوس_فوتر2
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر