نحوه افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی
۸۵۹۷۸۶
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰
۱۰۰۰۸
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به میزان حداقل حقوق کارگران خبر داد.

خبرگزاری مهر: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به میزان حداقل حقوق کارگران خبر داد.

 محمد شریعتمداری ظهر یکشنبه آئین تجلیل از کارگران و کارآفرینان نمونه اسلامشهر طی سخنانی گفت: با بانک مرکزی و وزارت مسکن برای تسهیل خرید مسکن کارگران مذاکراتی انجام شده است و در این راستا کارگروهی تشکیل شده است.

وی افزود: نرخ حداقل دستمزد رشد یافته در حقوق حداقلی بازنشستگان معادل ۳۶ درصد رشد حداقل دستمزد کارگران افزایش یافت و این افزایش در جلسه اخیر دولت مصوب و به سازمان تأمین اجتماعی ابلاغ شده است و اعمال خواهد شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: این افزایش حقوق در همین ماه اعمال خواهد شد.

شریعتمداری با بیان این که توجه به انسان محوری در امر تولید به معنی توجه به اقتصاد دانش بنیان است، گفت: با کسب اجازه از رهبر معظم انقلاب ۱.۵ میلیارد دلار از صندوق ذخیره ارزی در اختیار گرفتیم و نیمی از آن را از طریق ۴ بانک عامل در اختیار فعالیت تولیدی کشور با نرخ ۴ درصد و ۶ درصد قرار دادیم، که البته ۷۰ درصد این منابع جذب بخش کشاورزی شد، که اغلب این منابع برای پرورش دام مصرف شد.

وی گفت: این منابع باید در اختیار اقتصاد دانش بنیان که متکی بر فکر جوانان ایرانی است، قرار بگیرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: امیدواریم با این روند اولاً از اشتغال موجود صیانت کرده و در گام دوم تلاش کنیم، تا اشتغال جدیدی ایجاد کنیم.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1398/02/15
۹۰٪ اعتیارات در همان قدنهای اولی هاپولی می شود می رود ‌!
Iran, Islamic Republic of
17:33 - 1398/02/15
آقای شریعمتداری استعفا کنید از دولت برید کنار بهتر است
علی برکت اله
Iran, Islamic Republic of
19:55 - 1398/02/15
سلام اقای وزیر محرم من بازنشسته که حقوقم چهارصدهزارتومان است ایااین اضافه برای پانزده روز دا روهایم هستن ترابه وجدانت فکراین بازنشسته ها باش
Iran, Islamic Republic of
21:29 - 1398/02/15
اول گفتند یکسان سازی میشود بعد گفتند ۴۳/۵ درصد هیئت دولت گفته ۳۶/۵درصد حالا وزیر محترم میگوید ۳۶درصد فکر میکنم تا اعمال شود به ۲۰درصد هم نرسد من بازنشسته با حقوق یک و دویست بااین اضافه شدن ۳۶/و با داشتن داماد و عروس نوه چه خاکی بر سرم بریزم خوش به حال آنهای که حقوقشان زیاد است
Iran, Islamic Republic of
07:12 - 1398/02/16
خداوند به مسئولان عقل عطافرماید
France
20:32 - 1398/03/02
سلام.در مورد مستمری بگیران حداقل بگیر فرمودند حداقل حقوق پایه ۱.۵۰۰۰۰۰ و سایر اضافات رویهم نزدیک به دو ملیون میشود در صورتیکه این امر صحت ندارد برای من اضافه حقوق در نظر گرفته شده ۴۱۰۰۰۰ تومان که رویهم از ۱۷۰۰۰۰۰ کمتر است؟.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج