آمار عجیب و نگران کننده استقلال در خط دفاعی
۸۶۰۵۵۲
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
۵۴۸۶ 
گل‌های خورده استقلال نشان می‌دهد که بازیکنان این تیم تمرکز کافی پس از زدن گل به رقیبان‌شان ندارند.

ایسنا: برکناری شفر تاکنون دردی را برای استقلالی‌ها دوا نکرده و آبی‌پوشان همانند گذشته متزلزل عمل می‌کنند. البته به نظر می‌رسد اتفاقات اخیر در باشگاه استقلال و حواشی‌ که به همراه داشته، تمرکز بازیکنان را تحت تأثیر قرار داده است.

استقلال پس از برکناری شفر، دو بازی با سرمربیگری فرهاد مجیدی انجام داده که حاصل آن یک پیروزی و یک تساوی بوده است. در این دو بازی که هر دو خانگی و مقابل استقلال خوزستان و الدحیل قطر بوده‌اند، آمار عجیبی برای آبی‌پوشان پایتخت ثبت شده که نشان می‌دهد مشکلات استقلال فراتر از مسائل فنی است.

استقلالی‌ها با این که بهترین خط دفاع لیگ برتر را در اختیار دارند اما مقابل استقلال خوزستان ته جدولی، دو گل دریافت کردند و پس از آن مقابل الدحیل، یک بار دروازه‌شان باز شد.

نکته نگران‌کننده درباره گل‌هایی که استقلال دریافت کرده این است که همه گل‌ها بلافاصله پس از گلزنی استقلالی‌ها بوده است.

دروازه استقلال مقابل هم‌نام خوزستانی خود در دقایق ۲۷ و ۷۹ باز شد که به ترتیب دو دقیقه و یازده دقیقه پس از گل‌زنی آبی‌پوشان پایتخت بود. هم‌چنین استقلال مقابل الدحیل در دقیقه ۵۵، دو دقیقه پس از گل روزبه چشمی، گل دریافت کرد.

این موارد نشان می‌دهد که استقلالی‌ها احتمالاً تمرکز کافی ندارند و حواشی پیرامون این تیم روی بازیکنان تأثیرگذار بوده است. فرهاد مجیدی هم در این مدت تلاش زیادی برای دور کردن حواشی از تیم و برخورد با بازیکنان حاشیه‌ساز استقلال داشته که می‌توان به کنار گذاشتن منشأ و طارق همام اشاره کرد. البته منشأ این هفته بخشیده شد و به تمرینات استقلال بازگشت.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج