آماده‌باش ۷۲ ساعته مدیران در اردبیل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
استخدام_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
استخدام_4
دکتر استرکی_2
استخدام_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۶۱۷۸۳
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۶
۹۸۶۳
استاندار اردبیل با اشاره به احتمال وقوع سیلاب در برخی از مناطق استان از مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست تا 72 ساعت آینده در محل خدمت خود حاضر باشند.

خبرگزاری ایسنا: استاندار اردبیل با اشاره به احتمال وقوع سیلاب در برخی از مناطق استان از مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست تا 72 ساعت آینده در محل خدمت خود حاضر باشند.

اکبر بهنامجو در جلسه مشترک شورای هماهنگی مدیریت بحران و بازسازی مناطق سیل‌زده در استانداری اردبیل اظهار کرد: با توجه به پیش‌بینی بارش‌های شدید در مناطق مختلف استان اردبیل باید همه دستگاه‌ها به ویژه دستگاه‌های خدمات‌رسان به حال آماده‌باش درآیند تا در صورت بروز حوادث ناگوار با سرعت عمل بیشتر امدادرسانی‌ها انجام شود.

وی از هلال احمر، مراکز امدادرسانی، اورژانس و نیروهای انتظامی و نظامی خواست؛ تا با کلیه تجهیزات و امکانات خود به حال آماده باش درآیند تا در صورت بروز سیلاب و حوادث ناگوار دیگر به سرعت امدادرسانی‌ها انجام شود.

رئیس شورای اداری استان اردبیل خاطرنشان کرد: بنیاد مسکن به عنوان ستاد معین در معمولان فعالیت‌های عمرانی و بازسازی خود را شروع کرده و انتظار می‌رود تا اول آذرماه این اقدامات به سرانجام برسد.

بهنامجو پشتیبانی سایر دستگاه‌ها را در انجام ماموریت بنیاد مسکن با هدف مرمت و بازسازی مناطق سیل‌زده پلدختر و معمولان یادآور شد و گفت: هر چند در 7 ماه آینده همکاران ما در بنیاد مسکن با مشکلات و برخی فشارهای کاری روبرو می‌شوند اما امیدواریم تا آغاز فصل زمستان پروژه‌ها به سرانجام برسد تا از رفت و برگشت کارکنان و نیروهای حاضر در منطقه به اردبیل که ممکن است با خطرات و آسیب‌هایی روبرو شود مواجه نشویم.

وی در ادامه به برخی مطالب منتشر شده در فضای مجازی در ارتباط با پرداخت منابع بازسازی مناطق سیل‌زده از بودجه عمومی استان اشاره کرد و افزود: به غیر از برخی تجهیزات و امکاناتی که بنیاد مسکن در معمولان بکار گرفته ریالی از بودجه عمومی استان در مناطق سیل‌زده صرف نخواهد شد و کلیه هزینه‌های بازسازی از محل بودجه مستقیم و دولتی و کمک‌های مردمی هزینه خواهد شد.

استاندار اردبیل تصریح کرد: 70 درصد بودجه بازسازی مناطق سیل‌زده را دولت تامین کرده و 30 درصد مابقی نیز از محل کمک‌های مردمی که در اختیار هلال احمر و بنیاد مسکن خواهد بود تامین می‌شود.

بهنامجو بیان کرد: ما 1400 واحد را در مناطق سیل‌زده نوسازی و بازسازی خواهیم کرد که با کمک برخی از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان و بیشتر به نیت رونق تولید درب و پنجره، لوازم برقی و شیرآلات واحدهای احداثی از استان تامین خواهد شد.

وی این اقدامات را مانور عملیات واقعی استان در پشتیبانی از سیل‌زدگان اعلام کرد و گفت: قطعا ساخت و ساز در معمولان به رونق تولید در استان و مشارکت واحدهای تولیدی نیز کمک خواهد کرد.

استاندار اردبیل با انتقاد از کوتاهی شرکت آب منطقه‌ای اردبیل در مطالعات رودخانه‌های استان و برآورد آب‌آوری آنها اظهار کرد: استان اردبیل در حالی در شرایط خاص بارندگی روزهای آینده قرار گرفته که شرکت آب منطقه‌ای هنوز نتوانسته ظرفیت رودخانه‌ها و احتمال سیلابی بودن آنها را برآورد کرده و از بروز خسارت جلوگیری کند.

بهنامجو تصریح کرد: انتظار می‌رود شرکت آب منطقه‌ای زودتر از این مطالعات جامعی را از وضعیت رودخانه‌ها انجام دهد و منتظر اطلاعیه‌ها و زنگ خطر هواشناسی و دستگاه‌های دیگر نباشد.

وی با تعیین ضرب‌الاجل چندین ساعته برای تحلیل عملی و برآورد دقیق از آخرین وضعیت رودخانه‌ها و مسیل‌ها با هدف جلوگیری از وقوع سیلاب‌های احتمالی گفت: تا پایان وقت امروز کارشناسان باید اطلاعات و آمار دقیقی را از وضعیت رودخانه‌ها و آب‌آوری آنها انجام دهند.

استاندار اردبیل به فرارسیدن تابستان و ایام پیک مصرف برق اشاره کرد و افزود: با بررسی دقیق ساعات کاری ادارات در فصل تابستان و در روزهای پیک مصرف برق تغییر خواهد کرد و همه دستگاه‌های اجرایی موظف هستند مصرف انرژی خود را کاهش دهند.

بارش‌های شمال اردبیل تا 40 میلیمتر پیش‌بینی می‌شود

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: میزان بارش شمال استان اردبیل 20 تا 40 میلیمتر گزارش می‌شود که ضرورت دارد نسبت به وقوع سیلاب‌های احتمالی پیش‌بینی‌ها و پیشگیری‌ها انجام شود.

به گزارش ایسنا، محمدی در جلسه مدیریت بحران استان اردبیل اظهار کرد: از امروز عصر با ورود سامانه بارشی تغییرات جوی متفاوتی در استان اردبیل اتفاق می‌افتد که اوج بارش‌ها تا 70 میلیمتر در شمال استان طی سه روز آینده روی می‌دهد.

وی از وزش تندباد شدید در برخی از مناطق استان تا 72 کیلومتر بر ساعت و بارش باران‌های تند و تگرگ در مناطق شمالی و مرکزی استان خبر داد و خاطرنشان کرد: در جنوب استان 10 تا 20 میلیمتر و در مرکز استان نیز بارش‌ها بین 10 تا 15 میلیمتر رخ خواهد داد.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل بیشترین نوسانات جوی را در این سه روز مربوط به پارس‌آباد، بیله‌سوار و گرمی اعلام کرد و گفت: احتمال تگرگ در گرمی و مشگین‌شهر دور از انتظار نخواهد بود.

محمدی به کاهش 4 تا 8 درجه‌ای دما طی روزهای آینده در مناطق مختلف استان اشاره کرد و گفت: ما هشدارهای لازم را از چند روز پیش به دستگاه‌های مختلف به ویژه صداوسیما و رسانه‌ها اعلام کردیم تا هموطنانمان آگاهی داشته و دستگاه‌های متولی نیز در آماده‌باش باشند.

در این جلسه یکی از کارشناسان شرکت آب منطقه‌ای اردبیل نیز اعلام کرد: ما در شمال استان از لحاظ جاری شدن آب در رودخانه‌ها مشکلی نداریم و عمده رودخانه‌ها در خارج از محدوده شهرها و سکونتگاه‌ها هستند و تنها در شهر زهرای گرمی و محدوده خود شهر گرمی که گرمی چایی در آن واقع شده دغدغه‌هایی وجود دارد که البته با همکاری فرمانداری این شهرستان لایروبی در این رودخانه‌ها انجام شده و بعید می‌دانیم مشکلی از بابت طغیان این رودخانه‌ها وجود داشته باشد.

مدیر کل مدیریت بحران استان اردبیل نیز در این جلسه بیان کرد: با تاکید استاندار اردبیل به صورت مرتب عملیات بازسازی مناطق سیل‌زده معمولان پیگیری خواهد شد.

فرهاد عبدالعلی‌پور اظهار کرد: آب منطقه‌ای اردبیل اطلاعات دقیقی از وضعیت رودخانه‌ها ندارد و ما همواره در کسب اطلاعات از شرکت آب منطقه‌ای با مشکلات و نارسائی‌هایی روبرو هستیم.

وی ضرورت بروزرسانی اطلاعات را در حوزه‌ رودخانه‌ها یادآور شد و گفت: امیدواریم شرکت برق منطقه‌ای از هم اکنون مردم را نسبت به رعایت الگوی مصرف برق در ایام پیک تابستان ترغیب و تشویق کنند.

عبدالعلی‌پور به خاموشی‌های سال گذشته و گله‌مندی مردم از این بابت اشاره کرد و افزود: امسال با سهمیه تخصیصی به استان به میزان 355 مگاوات انتظار می‌رود مشکلی از بابت تامین انرژی استان و رفع دغدغه خاموشی‌ها نداشته باشیم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:57 - 1398/02/20
خدایا به هموطنانم رنم کن
Iran, Islamic Republic of
19:06 - 1398/02/20
مدیران نادان=== کشور ویران
Iran, Islamic Republic of
20:48 - 1398/02/20
مدیران دانا === همیشه و همه حال اماده کار و تلاش هستند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۲
همین.تلاشهای.انها.مملکت.را.خراب.کرده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آف دکور _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی