زیباترین سوپرمدل‎های جهان در سال ۲۰۱۹
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۸۶۲۱۷۱
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵
۲۵۰۴۶
مدل‌ها چهره‌های صنعت مد و فشن هستند. شاید به دیده مردم آن‌ها شغلی شاد و بدون استرس دارند، اما واقعیت چیز دیگری ست. آن‌ها برای این که بتوانند به عنوان مدل در این صنعت فعالیت کنند، سختی‌های زیادی را از رژیم غذایی گرفته تا ورزش و بی خوابی، تحمل می‌کنند.

برترین ها: مدل ها چهره های صنعت مد و فشن هستند. شاید به دیده مردم آنها شغلی شاد و بدون استرس دارند اما واقعیت چیز دیگری ست. آنها برای این که بتوانند به عنوان مدل در این صنعت فعالیت کنند، سختی های زیادی را از رژیم غذایی گرفته تا ورزش و بی خوابی، تحمل می کنند. اما چه خصوصیاتی یک مدل را تبدیل به یک سوپر مدل می کند؟

سوپرمدل در واقع مدلی ست که حقوق بالایی دارد، با مشهورترین برندهای جهان کار می کند و نامش را به عنوان یک مدل برتر در صنعت مد و فشن ثبت کرده است. در دنیایی که رقابت زیادی برای دیده شدن وجود دارد، برخی از مدل ها توانستند نامشان را فراتر از مدل برده و به عنوان سوپرمدل ثبت کنند. اگر دوست دارید که با جذاب ترین سوپرمدل های جهان آشنا شوید، در این مطلب همراه مان باشید.

جی جی حدید

جذاب‌ترین سوپرمدل های جهان را بشناسید

جی جی حدید یکی از مشهورترین و در عین حال زیباترین سوپرمدل های جهان است. او با چهره زیبا و البته معصوم اش طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است به طوری که در حال حاضر بیشترین فالوور را در اینستاگرام نسبت به دیگر مدل ها دارد و نامش در کنار نام مدل های دیگری چون کندال جنر و بلا جدید به عنوان «مدل برتر شبکه های اجتماعی» ثبت شده است.

جی جی جدید در سن ۲۳ سالگی، با درآمدی حدود ۸ میلیون دلار، به عنوان یکی از پردرآمدترین مدل‌های جهان معرفی شد. او این درآمدش را مدیون همکاری با برندهایی، چون Maybelline، Tommy Hilfiger، و Reebok بود. درست شبیه بلا، جی جی نیز در حرفه اش بسیار جدی و سخت کوش است. او ابتدا بیشتر زمانش را در فشن شو‌ها و راه رفتن روی دفیله‌ها می‌گذارند، اما حال بیشتر در سفر است و به عنوان مدل برای برند‌های مختلف کار می‌کند. او اعتراف می‌کند که این موفقیت اش را مدیون مادرش می‌باشد: «مادر من یک مدل بود. او از سن ۱۶ سالگی وارد این حرفه شد تا بتواند هزینه‌های زندگی خود و خانواده اش را در هلند بدهد. من هم سخت کار می‌کنم تا راهی را که مادرم در پیش گرفته بود، به احترام او ادامه دهم.»

او در مورد کارش می گوید: «من دوست دارم با افرادی کار کنم که عاشق کارشان هستند، افرادی که در دهه 30، 40 و 50 زندگی شان به دنبال آنچه قلب شان می گفته، رفته اند. درست شبیه خودم.»


نائومی کمبل

جذاب‌ترین سوپرمدل های جهان را بشناسید

نائومی کمبل سوپرمدل جامائیکایی تبار است که نامش به عنوان یکی از جذاب ترین مدل های جهان ثبت شده است. او برای رسیدن به مقام سوپرمدل تلاش های زیادی را به خصوص در دهه های 80 و 90 کرد که در نهایت نتیجه آنها را هم گرفت.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید او اولین مدل سیاه‌پوستی است که تصویرش روی جلد مجله ووگ چاپ شد. او آنقدر خودش را در صنعت مد و فشن نشان داد که در ویدئوهای خوانندگان مشهوری چون مایکل جکسون، آرتا فرانکلین و جورج مایکل ایفای نقش کرد. او در مورد حرفه اش می گوید: «من به خاطر رنگ پوستم نمی توانستم وارد این صنعت شوم، پس از ورود به این صنعت هم سختی های زیادی را تحمل کردم زیرا هیچکس یک سیاه پوست را برای تبلیغاتش نمی خواست. من باید تلاش زیادی می کردم، من مجبور بودم که دو برابر یک سفید پوست تلاش کنم تا به خواسته ام دست یابم.» اما تمام این سختی ها ارزشش را داشت زیرا او اکنون در جایی که لایقش بوده، ایستاده است.


آدریانا لیما

جذاب‌ترین سوپرمدل های جهان را بشناسید

آدریانا لیما، ملکه ویکتوریا سیکرت، مدل و هنرپیشه برزیلی است که به عنوان یکی از زیباترین مانکن‌های ویکتوریا سیکرت و یکی از معروفترین مدل‌های لوازم آرایش شناخته می‌شود. او در سن ۱۵ سالگی در رقابت‌های «سوپر مدل برزیل» مکان اول را به خود اختصاص داد و سال بعد در رقابت‌های «سوپر مدل جهان» مقام دوم را کسب کرد.

او کارش را در سال 1999 آغاز و در سال 2018 خودش را بازنشست کرد. البته او پس از بازنشستگی، به طور کامل خودش را از این حرفه کنار نکشید. به عنوان مثال در سال 2019، او در کمپین برند میومیو در کنار کندال جنر حضور یافت. علاوه بر آن با برند پوما نیز همکاری کرده است. او در میان فرشتگان و مدل‌های ویکتوریا سیکرت با ۸۵ میلیون دلار ثروت در رتبه نخست قرار دارد. آدریانا در این باره می گوید: «من سالهای زیادی کار کردم اما حال می خواهم که وقتم را بیشتر با دو دخترم بگذرانم و مراقب آنها باشم.»


رابین لاولی

جذاب‌ترین سوپرمدل های جهان را بشناسید

رابین لاولی مدل استرالیایی است که نامش در لیست زیباترین سوپرمدل های جهان ثبت شده است. فرقی که او با بقیه مدل ها دارد، در اندامش است. در واقع او مانند دیگر سوپرمدل ها خیلی لاغر نیست، بلکه در زمینه مدل برای لباس های سایز بزرگ فعالیت می کند. زمانی که او نوجوان بود، پیدا کردن کار برای مدل سایز بزرگ در استرالیا خیلی سخت بود. او با کمپانی های زیادی مصاحبه کرد اما به خاطر سایز بزرگش در هیچکدام استخدام نمی شد حتی بعد از اینکه رژیم های متفاوتی رو دنبال کرد باز هم بدنش برای مادلینگ مورد نظر آژانس ها آماده نبود. از این رو، او تمام رژیم هایش را رها کرد و با آژانس Bella Model Management قرار ملاقاتی گذاشت. آنها نیز او را همانگونه که هست پذیرفتند و از او خواستند که در نیویورک به آنها بپیوندد. نتیجه تلاش ها و اصرارهای او این بود که عکس های او در نهایت روی جلد مجله های Vogue ایتالیا و Elle فرانسه چاپ شد. او همچنین نام مدل برتر «سایز بزرگ» را نیز از آن خود کرد.


میراندا کر

جذاب‌ترین سوپرمدل های جهان را بشناسید

میراندا کر مانکن استرالیایی و یکی از مانکن‌های معروف ویکتوریا سیکرت است. اگرچه اکثر مدل ها از دوران نوجوانی وارد حرفه مادلینگ می شوند اما میراندا کر در آن سن در اوج خود به سر می برد به طوری که برای اولین بار تصویرش روی جلد مجله چاپ شد و در همان سال موفق به کسب مجله سالانه دالی شد. او پس از این که نامش را به عنوان مدل در استرالیا ثبت کرد، برای همکاری با برند Maybelline به آمریکا نقل مکان کرد. چند سال بعد، او به عنوان اولین مدل استرالیایی به ویکتوریا سیکرت راه یافت. تصویر او نیز در سال 2011 به عنوان اولین مدل باردار روی جلد مجله ووگ رفت.

اگر به عکس های او نگاهی بیاندازید، به زیبایی طبیعی صورت اش پی خواهید برد. بدون شک او جزو یکی از جذاب ترین سوپرمدل های جهان به شمار می رود.


کارا دلوین

جذاب‌ترین سوپرمدل های جهان را بشناسید

کارا دلوین مدل و بازیگر انگلیسی ست. او در سن ده سالگی مادلینگ را آغاز و پس از حضورش در هفته مد لندن کم کم نامش را در این حرفه ثبت کرد. او مدتی از کار مادلینگ کناره گیری کرد و به جای آن تمرکزش را بر بازیگری گذاشت. او خودش علت این کار را استرس بیش از حد و بیماری پوستی اش اعلام کرد. به گفته خودش «مادلینگ پس از مدتی به من احساس پوچی داد. به نظرم هیچ رشدی در شخصیتم طی آن سال‌ها نداشتم و اصلا جوانی کردن را فراموش کردم. احساس می‌کردم که پیر شدم.» البته او در سال ۲۰۱۸ یک بار دیگر در فشن شو شرکت کرد و ۱۰ میلیون دلار به دارایی اش افزود.


لیو ون

جذاب‌ترین سوپرمدل های جهان را بشناسید

لیو ون مدل چینی است که در بسیاری زمینه ها، نام خود را به عنوان اولین ها ثبت کرد: اولین مدل چینی که به ویکتوریا سیکرت راه پیدا کرد، اولین مدل چینی که تصویرش روی جلد مجله ووگ آمریکایی چاپ شد و در مجله فوربز به عنوان پردرآمدترین مدل  سال قرار گرفت. او بیشتر به خاطر فعالیت اش با برند «Estée Lauder» شهرت دارد. زمانی که او فعالیت با این برند را قطع کرد،  استه لودر اعلام کرد: «ما بعد از 7 سال یکی از مهره های مهم مان را از دست دادیم. او به ما کمک کرد تا با نسل جدیدی از مشتریان، نه تنها در چین بلکه در کل جهان، آشنا شویم.»


هیلی بالدوین

جذاب‌ترین سوپرمدل های جهان را بشناسید

هیلی بالدوین یک مدل آمریکایی و شخصیت تلویزیونی است. پدرش استفن بالدوین از بازیگران شناخته شده هالیوود است. او از سال ۲۰۱۴ فعالیت خود را به عنوان مدل شروعو در سپتامبر سال ۲۰۱۸ با جاستین بیبر خواننده مشهور کانادایی ازدواج کرد و در یک توییت رسمی نام خانوادگی اش را به بیبر تغییر داد. بدون شک ارتباط با این خواننده هالیوودی بر شهرت اش بی تاثیر نبود به طوری که نامش در مهمترین مجلات مانند مجله ووگ و مراسم مختلفی چون هفته مد نیویورک ثبت شده است. او در حال حاضر با مشهورترین برندهای جهان چون لیوایز همکاری می کند.

منبع: thelist

پردیس بختیاری
انتشار یافته: 44
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
09:05 - 1398/02/28
چرا ب نظر من اینا خیلی معمولین و نمیشه اصلا اسم زیبا ترین رو روشون گذاشت ؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
چون تو قطعا ی دختری که داری بهشون حسودی میکنی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
کاملا درسته...من در هیچ کدوم زیبایی ندیدم...جی جی حدید هم معمولیه از این بهتر و زیباتر تو ایران فراوونه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
پس کو کندیس سوانپل و....


بغیر جی جی و کارا مابقی زشت بودن
بدون نام
United States
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
چون حسودی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
تازه با کلی آرایش و عمل معمولی شدن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
چون بدترين عكساشون انتخاب شده
miss
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
مثلا تو خوبی
بدون نام
France
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
وقتی حرف از مدل به میان میاد بیشتر تمرکز روی هیکل و اندام مدل هستش قد بلند البته نه هر قد بلندی نباید کجی و معوجی داشته باشه و در کنار قد بلند با اعضای بدن متناسب مثلا لگن زیادی بزرگ نباشه استخوانها خیلی درشت نباشن نسبت پاها به
بالاتنه مهمه دور سینه و باسن مهم شکل استخوان بندی
ودر نهایت محبوبیت خود مدل بین مردم
یادمه ما یه دوست دیلاق داشتیم که شونه های پهنی هم داشت با کمر خم هی فرت و فرت ادعا داشت تا اینکه یه دوستی بهش گفت مدل یکی از فاکتور های اندامش قد بلنده وگرنه شلنگ رو نم عمودی بزاری بلنده ولی مدل نیست
دختر ترک
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
اره مخصوصا لابین لاولی
United Kingdom
09:27 - 1398/02/28
جی جی حدید خوشگله ولی قیافه اش معصوم نیست.
پاسخ ها
غزل
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
موافقم باهات
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
بدون پوشوندن لکه های پوستیش با چند لایه پودر و کرم‌پودر و آرایش اونم خول نیست
Iran, Islamic Republic of
10:29 - 1398/02/28
همه ی مدلها یک طرف خانم میراندا کر هم یک طرف.عجیب زیباست.مخصوصا تو این عکس.واقعا خوشبحال خانوادش.
تبریک میگم به همسرش بابت داشتن چنین خانم جذابی.امیدوارم پله های موفقیت رو تندتر طی کند و به اوج برسد و مثل آدریانا لیما خودشو بازنشسته نکند.واقعا حیف هست.
با تشکر از سایت خوب برترینها دست شما درد نکند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
میگم شما و امثال شما ک ذره ایی شعور ندارید و فقط چشم چرونید
خوسبختیه ی نفرو فقط توی چهره میبینید؟؟؟
خب تو و امثال تو هستن ک این جا رو عقب افتاده کردن
خودت ن شعور داری ن طرز ح زدن بلدی ن سواد داری ن فهم چرا نظر میدی مردک خر؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
تو چرا ول نمیکنی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
کاربر14:10
علیرضا ناصری فقط نظرش رو گفته.هیچ کلمه ی زشتی هم بکار نبرده..
اما شما که ادعا داری خیلی حالیته.داری حرفای زشتی میزنی.
دلش میخواد خوشبختی رو توی قیافه ببینه وبه شما ربطی نداره
.درضمن تعریف کردن از زیبایی باعث عقب موندگی هیچ جایی نمیشه.
حسادت وحماقت خودتون رو بیشتر ازین نشون ندین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
چ با دقتم همه رو میخونه خاک برسر بی وجود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
بی وجودی که از خودته.
مگه که همینجا رو واسه ابراز وجود پیدا کنی.
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1398/02/28
رابین لاولی اگه چشاش مشکی بود به لیلا حاتمی شباهت داشت.میراندا کر چهره مهربونی داره
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1398/02/28
قیافه کارا دلوین کاملاً رو اعصابه
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1398/02/28
کارا دلوین واقعاااا جذابه
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1398/02/28
برترین ها اختصاصی برای هیز اعظم مطلب میذاریا
پاسخ ها
مه
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
هه هه هه خیلی باحال بود هیز اعظم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
حالا یکی پیداشده که حسودی نمیکنه.فحش نمیده.خودشو عقل کل نمیدونه .شما بهش میگید هیز؟؟.
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1398/02/28
ب نظر من اینا اصلا خوشگل نیستن چین با این ریختاشون
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1398/02/28
چون پولدار و معروفن خوشگلن
همین آدما اگه تو جنوب تهران بودن کسی نگاشونم نمیکرد
پاسخ ها
رزیتا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
دمت گرم دقیقا همینه خوشگل های بی پول کسی نمیبینه
من یه نفر آقا میشناختم از لحاظ زیبایی کاملا در حد مدلهای ایتالیایی بود ولی خب بچه روستا بود و مشغول دامداری قیافش هم برای هیچکس همه نبود
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1398/02/28
از کارا دلوین متنفرم؛با اون آرایش تکراریش همیشه و همه جا همینه هیچ تنوعی به آرایشش نمیده
Iran, Islamic Republic of
17:34 - 1398/02/28
اینا اگر بیان تو جمع ما زیبایی شون معلوم میشه ،تو عکس که معلوم نیست !
Iran, Islamic Republic of
18:08 - 1398/02/28
فقط صورت مهم نیست، معیارهایی چون قد بلند، اندام زیبا در کنار صورت قابل قبول یعنی زیبایی، اینها همشو یک جا دارن، نه فقط صورت زیبا!!!!!
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1398/02/29
به غیر از اولی هیچکدوم زیبا نیستن
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1398/02/29
خوشبحالشون منکه بعد از زایمانم خیلی هیکلم بهم ریخته
United States
18:22 - 1398/02/29
بدترینشون کارا دلوینه.چهره یخ وسردی داره.اصلا هم جذابیت نداره.حالا این عکس خوبش بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
من چهره سرد و یخ دوست دارم. مشکلی داری؟
Iran, Islamic Republic of
19:18 - 1398/02/30
صورت زیبا نشانه سیرت زیبا نیست
Iran, Islamic Republic of
19:20 - 1398/02/30
بنشینید حسرت زیبا رویان بخورید ادم ندیدها
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1398/02/30
۱۴۵۴ تو به خر نر هم رحم نمیکنی
Iran, Islamic Republic of
01:52 - 1398/02/31
یه مشت دختره زشت بیریخت ریختن اینجا برا کامنت گذاشتنو حسادت کردن خاک بر سرتون کنن حسودای احمق
پاسخ ها
tttt
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
جنبه نظر دیگران را داشته باشیم هر کسی یه نظری داره شاید مطلع نیست از چه نظر زیبا شناخته شدن
Iran, Islamic Republic of
02:03 - 1398/03/07
فقط آدریانا لیما بقیه گرد پاشم نیستن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
خرید باکس 1
ادیب_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
ادیب_4
عارفی_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
ادیب_2
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
کالازم_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
فنی آتل_فوتر
تنورستان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو