حمله سالک به عراقچی: اگر هنری دارید «اینستکس» را حل کنید
۸۶۲۳۲۷
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۹
۵۲۵۷
عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت آقای عراقچی اگر هنری دارد، مسئله اروپا و همین کانال مالی موسوم به اینستکس را حل کند که اروپایی ها قول داده بودند این مسئله را در طی چند هفته اجرایی کنند.

خانه ملت نوشت: عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت آقای عراقچی اگر هنری دارد، مسئله اروپا و همین کانال مالی موسوم به اینستکس را حل کند که اروپایی ها قول داده بودند این مسئله را در طی چند هفته اجرایی کنند.

احمد سالک درگفت و گویی، به اظهارات معان سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان در رابطه با مهاجرت افغانی ها اشاره کرد و گفت: دلیل اینکه آقای عراقچی موضوع مهاجرت افغانستانی ها را در یک گفت و گوی زنده تلویزیونی مطرح کرده است را نمی دانم.

حمله سالک به عراقچی: اگر هنری دارید «اینستکس» را حل کنید

در شرایط فعلی ما باید با همسایگان خودمان روابط بسیار دوستانه ای داشته باشیم وی در ادامه افزود: اما شاید به این دلیل باشد که بخواهد سازمان ملل را برای دریافت بودجه هایی که به مهاجرین کشورهای دیگر اختصاص می دهند تحت فشار قرار دهد.

عضو فراکسیون ولایی مجلس تصریح کرد: در این شرایط فعلی ما بایستی با همسایگان خودمان یک روابط بسیار دوستانه ای داشته باشیم بنابراین طرح چنین مسائلی به هیچ وجه در این زمان به مصحلت کشور نبوده است و سبب ایجاد یک تنش درون تشکیلاتی در داخل و خارج از کشور می شود.

جمهوری اسلامی ایران به مهاجرین کشورهای مختلف خدمات زیادی کرده است .

نماینده مردم اصفهان اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران به مهاجرین کشورهای مختلف اعم از سوری،افغانی و پاکستانی خدمات زیادی کرده است و اینها در جاهای گوناگونی از قبیل دانشگاه ها و حوزه های علمیه مشغول به فعالیت و تحصیل هستند اما یک مرتبه آقای عراقچی بحث مهاجرت افغانی ها را مطرح می کند و این خدمات را زیر سوال می برند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد: آقای عراقچی اگر هنری دارد، مسئله اروپا و همین کانال مالی موسوم به اینستکس را حل کند که اروپایی ها قول داده بودند این مسئله را در طی چند هفته اجرایی کنند اما تاکنون آن را عملیاتی نکرده اند و در واقع اروپایی ها کلاه به سر تیم مذاکره کننده گذاشتند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
03:06 - 1398/02/22
افغانها چند دهه هست که سربار ملت ایران هستند وباعث آن هم آمریکا وروسیه هست که با حمله به افغانستان باعث این دردسر برای ملت ایران شداند در واقع ملت ایران با افتخار مخارج لشکرکشی آمریکا وروسیه به افغانستان را میدهد در صورتی که به گفته عراقچی این هزینه اورگان افغانها را باید آمریکا وروسیه بدهد نه ملت ایران در واقع میشه گفت آمریکا وروسیه این هزینه خودشان را به دوش ملت ایران انداختند بدون اینکه مسولین ایران متوجه بشوند ودر واقع ملت ایران هزینه ومخارج دشمن خودشان را میدهند
Iran, Islamic Republic of
03:15 - 1398/02/22
چرا عراقچی حل کنه شما چهار تا موشک هوا کنید اونم خودش حله مثل برجام
Iran, Islamic Republic of
03:55 - 1398/02/22
من درست متوجه سخن اقای عراقچی نشدم اگر حرفی زده در این موقع اشتباست اما از اینکه بلحا ظ بیکاری جوانان خودمان واقعیت دارد تمام شرکتهای اطراف تهران برادران افغانی سر کار ولی جوانان ایرانی بیکارند چرا که کار فرما ها دلیل هم مزد کمتر وهم بیمه آنها را سر میبرند که یک نوع بی انصافی است
Iran, Islamic Republic of
04:55 - 1398/02/22
اقای سالک لطفا خودمان به این موضوع بیشتر دامن نزنیم .
Iran, Islamic Republic of
05:01 - 1398/02/22
ایشون و سایر همکارانش و خصوصا جناب ظریف هنرش را دارند واقعا هم دارند به شرطی که آدمهای کوته بین و بیسوادی امثال تو اجازه بدهند و دخالت نکنند.
Iran, Islamic Republic of
06:27 - 1398/02/22
آقای عراقچی خیلی خیلی هم درست فرمودند.
مثله اینستیکس را هم شماها مثل برجام چوب لای چرخش گذاشتین نمی گذارین دولت کارش رابکند اناینستیکس هم مثل پالرمو یا اف.ای.تی.اف.
Iran, Islamic Republic of
07:05 - 1398/02/22
شما ها این قدر به فکر مردم ایران بودید ما این قدر بدبخت نبودیم
Iran, Islamic Republic of
07:19 - 1398/02/22
ایناتاعراقچی را به غلط کردم نندازن ول کن نیستند
Iran, Islamic Republic of
07:22 - 1398/02/22
عراقچی بازاری و دلال است نه سیاستمدار که بفهمد چه حرفی را کی و کجا بزند.
Iran, Islamic Republic of
10:19 - 1398/02/22
توحلش کن
حاجی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۲
خداشفات نده توهمینجوربمونی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج