صادقی: نتیجه‌گرفتن شفر، صدقه سرِ منصوریان بود
۸۶۳۰۷۴
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵
۱۲۷۹
امیرحسین صادقی، بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال از وزیر ورزش ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون فوتبال خواست که سوپرجام را برگزار کنند.

خبرگزاری تسنیم: امیرحسین صادقی درباره عدم قهرمانی تیم فوتبال استقلال در فصل جاری اظهار داشت: تیمی که اول فصل بسته شد، مشخص بود که قهرمان نمی‌شود. امید ابراهیمی، مامه تیام و سرور جپاروف را از دست دادند. تیمی که می‌خواهد قهرمان شود نباید داشته‌هایش را از دست بدهد. رضا افتخاری مدیرعامل پیشین استقلال در این موضوع بسیار کم‌کار بود و مشاوران خوبی نداشت.

نمی‌دانم چطور سر و کله شفر در استقلال پیدا شد

وی در مورد عملکرد وینفرد شفر در استقلال تصریح کرد: قضیه انتخاب شفر مانند خرید کت و شلوار است. وقتی می‌خواهی کت‌وشلوار بخری در نظر می‌گیری برای مراسم عروسی است یا یک میهمانی معمولی. برای استقلال باید شرایط انتخاب مربی لحاظ می‌شد.

نمی‌دانم معیار انتخاب شفر چه چیزی بود و چطور سر و کله‌‌اش پیدا شد. دلال‌ها و مدیربرنامه‌های دور و اطراف باشگاه باید قوی باشند اما آدم‌های دور و بر استقلال خیلی ضعیف و زیر خط فقر هستند. برای این آدم‌ها، استقلال مهم نیست. در باشگاه‌های دیگر از 10 نفر آدم‌های دور و اطراف باشگاه، 5 نفر دل‌شان برای باشگاه می‌سوزد، اما در استقلال همه دل‌شان برای خودشان می‌سوزد.

نتیجه گرفتن شفر صدقه سری منصوریان بود

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: من اسم شفر را تنها در العین امارات شنیده بودم. در امارات مربی تأثیرگذار نیست و حضور بازیکنان خارجی تأثیرگذار است. معیار انتخاب شفر را نمی‌دانم و اگر سال گذشته نتیجه گرفت، صدقه سری کارهای علیرضا منصوریان بود. کاری به برخی مشکلات منصوریان ندارم، اما بازیکنانی گرفت که در تیم جا افتادند، ضمن اینکه وقتی تغییراتی در یک تیم ایجاد می‌شود، در چند هفته‌های اول نتیجه مثبتی می‌دهد، اما بعد از مدتی همه چیز به خود مربی بازمی‌گردد. تیمی که فصل گذشته قهرمان جام حذفی شد، تیم علیرضا منصوریان بود.

عادل را کنار گذاشتید، اما دهان ما را نمی‌توانید ببندید

ملی‌پوشان استقلال به خاطر جام جهانی خوب بازی می‌کردند

صادقی ادامه داد: دومین دلیل نتیجه گرفتن استقلال در نیم فصل دوم فصل گذشته، بازیکنان بودند که به خاطر در پیش بودن جام جهانی می‌خواستند عیارشان را بالا نگه دارند تا در جام جهانی بازی کنند. این مسئله هم نقطه قوت و هم ضعف برای استقلال بود. شما عملکرد ملی‌پوشان استقلال پس از جام جهانی را بررسی کنید. به نظرم، باشگاه باید دو مربی داشته باشد، یک نفر به عنوان تمرین دهنده و دیگری که نفر اصلی است به عنوان روانشناس کار کند.

دوره لب خط ایستادن و داد و بیداد کردن تمام شده است

وی با بیان اینکه عیار یک مربی خوب در شرایط سخت مشخص می‌شود، تصریح کرد: من فکر نمی‌کنم الکس فرگوسن در تمرینات لخت می‌شده و خودش به بازیکنان می‌گفته سانتر کنید و فلانی ضربه بزن. یک تیم باید روانشناس خوب داشته باشد تا افکار تاکتیکی را طراحی کند. لب خط ایستادن و ادا در آوردن عوام‌فریبی است و دوره این کارها گذشته است.

مگر پلی‌استشین است که مدام به بازیکن کنار خط بگوییم برو عقب، برو جلو. یک مربی باید هر چند دقیقه یک‌ بار مسائل تاکتیکی را به بازیکنانش گوشزد کند. وقتی مربی کنار خط گلویش را پاره می‌کند، یعنی با تیم خوب کار نکرده است. این مشکل را همه تیم‌ها دارند. سر و صدا کردن دیگر تمام شده است. وقتی در ورزشگاه آزادی 100 هزار نفر حضور دارند، صدا به گوش بازیکنان نمی‌رسد که بخواهند کنار خط داد و بیداد کنند.

مربی باید به حضورش در استقلال افتخار کند

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال افزود: دم مدیربرنامه شفر گرم که او را به استقلال آورد! یکی از دلایل دیگر نتیجه گرفتن استقلال حضور سانیاک مربی اهل چک در کادر فنی شفر بود. آنطور که از بازیکنان شنیده بودم، سانیاک باعث پیشرفت تاکتیکی و تکنیکی شده و تیم را خوب تمرین می‌داد.

شفر نتوانست مسائل حاشیه‌ای تیم را مدیریت کند. در فوتبال ایران سه، چهار تیم بزرگ هستند و مربی وقتی به این تیم‌ها می‌آید باید جام بگیرد، نه اینکه دنبال پول گرفتن باشد. وقتی مربی به استقلال می‌آید، باید افتخار کند که به بزرگترین تیم ایران آمده است. او باید بداند بزرگترین افتخار فوتبالی‌اش حضور در استقلال بوده است. وقتی یک نفر در استقلال ماساژور هم می‌شود، افتخاراتش بالا می‌رود.

مربی نباید فقط به فکر پولش باشد

«درست نیست مربی بیاید پولش را بگیرد و برود.» صادقی با بیان این جمله تأکید کرد: پولی که این مربیان می‌گیرند، پول بیت‌المال است. این پول‌ها حاصل اشک‌ها و حرص و جوش‌های هواداران است، هوادارانی که در سرما و گرما، در شهرستان‌ها و تهران پشت تیم هستند. هوادار است که استقلال را بزرگ کرده است. جام و فقط جام هواداران را آرام می‌کند. نمی‌گویم شفر آدم کوچکی است اما آدم‌هایی که او را به استقلال آوردند، کوچک بودند. بعد از آن هم بازیکنانی به استقلال آمدند که در حد این تیم نبودند. باز دم کسی که پاتوسی و ایسما را آورد، گرم!

مصدومیت آقاخان، بدشانسی بود

وی افزود: فارغ از این صحبت‌ها، استقلال در فصل جاری بدشانس هم بود. گذشته از اینکه وزارت ورزش و داوران چه کار کردند، تیم دچار بدشانسی هم شد. یکی از این بدشانسی‌ها مصدومیت مرتضی آقاخان بود. من به این بچه اعتقاد دارم و می‌تواند 10 سال در سطح اول تیم ملی و استقلال مانند علی دایی باشد. من یکی از منتقدان استقلال هستم که می‌گویم این تیم گلزن دارد، اما کسی را ندارد که ضربه آخر را بزند. کسی که بتواند بازی را در بیاورد. مصدومیت و دیگر مسائل باعث شد که استقلال بازیکنی مثل آقاخان را از دست بدهد. اگر استقلال آقاخان را داشت، 4،5 هفته دیگر قهرمان می‌شد.

استقلال سالم بازی می‌کند و سالم جام می‌گیرد

بازیکن پیشین استقلال در ادامه گفت‌وگوی خود با تسنیم در رابطه با اظهارات فرهاد مجیدی که از معاون وزیر امور خارجه انتقاد کرده و مدعی شد که برخی‌ها دنبال قهرمانی پرسپولیس هستند، گفت: حرف‌های مجیدی کاملا درست است.

ما در مملکتی زندگی می‌کنیم که یارانه 45 هزار تومانی می‌گیریم. فرهاد تنهاست و فقط می‌تواند داد بزند. من به مسئولان استقلال نمی‌گویم که در فدراسیون فوتبال یا جای دیگر لابی کنید، چون استقلال عقبه‌اش این نیست. ما سالم بازی می‌کنیم و سالم جام می‌گیریم و دنبال حرف و حدیث نیستیم. مجیدی مگر بد حرفی زده است؟ او می‌گوید هواداران استقلال را خون به جگر کرده‌اید. اگر اشتباه داوری نبود و استقلال برنده بازی با صنعت نفت آبادان می‌شد، شانس زیادی برای قهرمانی داشت، چون بازی آخر استقلال در تهران بود و پرسپولیس در جم.

عادل را کنار گذاشتید، اما دهان ما را نمی‌توانید ببندید

پیشکسوتان پرسپولیس حرمت مجیدی را حفظ کنند

صادقی خاطرنشان کرد: اگر استقلال برنده می‌شد، به دو امتیازی پرسپولیس می‌رسید و باورها و امیدها اینجا مشخص می‌شد. پیشکسوتان پرسپولیس که از مجیدی انتقاد کردند، کمی منطقی فکر کنند. آنها باید احترام پیشکسوتان استقلال و مجیدی را نگه دارند.

پسر وزیر ورزش علنی گفته طرفدار چه تیمی است. خود طرفداران پرسپولیس یکسری چیزها را می‌دانند. مجیدی اطلاعات کامل دارد که حرف می‌زند، البته ما باید به استقلال بچسبیم تا از این حواشی بیرون بیاید. استقلال باید بدون دخالت وزارت ورزش تیم ببندد. استقلال اصلا نیازی به وزارت ورزش ندارد. علی فتح‌الله‌زاده مگر چه کار می‌کرد؟ خودم شاهد بودم که وزارتخانه 7،8 میلیارد تعهداتش را نمی‌داد اما فتح‌الله‌زاده استقلال را قهرمان می‌کرد.

استقلال در وزارت ورزش برای آقایان محله عبور و مرور شده

وی ادامه داد: آقایان در وزارت ورزش وقتی حرف از استقلال می‌زنند، باید سلام و صلوات بفرستند، نه اینکه چهار نفر بچه بایستند و کمیته و هیئت مدیره تشکیل بدهند. مگر می‌شود در طول دو سال 8 نفر از اعضای هیئت مدیره گرفته تا مدیرعامل باشگاه تغییر کند؟

چرا در پرسپولیس این اتفاقات نمی‌افتد؟ استقلال برای وزارتخانه شده محله عبور و مرور افراد! آقایان حرف از دو شغله بودن افراد می‌زنند، پس چرا اینها انتخاب شدند؟ استقلال نیازی به احدی ندارد و پشتیبانش هواداران هستند. کسی که با مجیدی مخالفت کرده، وجدان داشته باشد. برانکو مشکل خروجی داشت و گفت نمی‌آیم اما خیلی زود مشکل مالیاتی‌اش را حل کردند. این مسائل مشخص است که در آن چه می‌گذرد.

خسروی منطقی صحبت کند

بازیکن پیشین استقلال با انتقاد از داوری دیدار استقلال با صنعت نفت آبادان گفت: کاری به مشکلات داوری ندارم، اما آقای علی خسروی چطور گفته توپ روی هوا اوت شده به زمین که برگشته روی خط افتاده است. مگر بازیکن سوباسا بوده که طوری پاس داده که توپش بیرون رفته و به زمین برگشته است. آبادان بود و هوا گرم. لطفا طوری حرف بزنند که با منطق جور در بیاید. آقایان فکر می‌کنند مردم نمی‌فهمند. چطور کمک داور با فاصله 35 متری توپ را دیده، اما داور کنار خط که خم شده و نظاره‌گر است، دیده که توپ اوت نشده است. قبول دارم اینها بهانه است و دو امتیاز پرید و رفت. با بحث کردن امتیاز برنمی‌گردد.

آقای سلطانی‌فر، آقای تاج، سوپرجام را برگزار کنید!

صادقی با انتقاد از عملکرد وزارت ورزش تصریح کرد: وزارت ورزش باید ثابت کند که طرفدار هیچ تیمی نیست. اگر چه نظرم این است که وزارتخانه خدمتی به ورزش نمی‌کند. کسانی آمده‌اند که ورزشی نیستند. آقایان وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال، آقای تاج و آقایان سازمان لیگ و دپارتمان داوری، اگر می‌گویید مشکلی با استقلال ندارید، لطفا سوپرجام را برگزار کنید. کمی وجود داشته باشید، کمتر حرف بزنید و عمل کنید. قانون من در آوری نداشته باشید و سوپرجام را برگزار کنید. مگر نمی‌گویید پرسپولیسی نیستید و بی طرف هستید، وجود دارید و ادعا دارید، سوپرجام را برگزار کنید. لطفا گند کار را در نیاورید.

فردوسی‌پور را کنار گذاشتید، اما دهان ما را نمی‌توانید ببندید

وی خاطرنشان کرد: آقای سلطانی‌فر که نمی‌دانم عقبه‌کاری تان چیست، لطفا عدالت داشته باشید. عادل فردوسی‌پور را کنار گذاشتد تا گند آقایان بالا نیاید. شاید بتوانید فردوسی‌پور را کنار بگذارید، اما نمی‌توانید دهان ما را ببندید، مگر اینکه ما را به زندان اوین ببرید. بهانه‌تراشی نکنید و نگویید فلان مسئول استقلال گفته که در سوپرجام بازی نمی‌کنیم. آقای وزیر ورزش، آقای تاج، لطفا سوپرجام را برگزار کنید تا این مسائل برای همیشه جمع شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 35
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:27 - 1398/02/23
اصلا کیسه کی هست؟ که احترامشم حفظ بشه
پاسخ ها
ابی ادی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
کیسه لقب تیم لنگ دیگه . لنگ و کیسه . هیچ پخی نیست.
Iran, Islamic Republic of
20:34 - 1398/02/23
برو بابا غازت رو بچرون
تا دیروز همه تون براش کف و کل میزدین حالا که رفته دیگه شد آدم بده
نان به نرخ روز خورهاااا
United States
20:37 - 1398/02/23
میخاستین فرار نکنین ترکیه واسه سوپر جام بازی کنین بعدشم اقاخان هم یکی مثل بقیه مهاجمای فلج تون که همشون روی هم اندازه علیپور گل نزدن
Iran, Islamic Republic of
20:41 - 1398/02/23
واقعا خیلی چرت وپرت گفت . چه ربطی به یارانه ۴۵ تومنی داشت.
مصاحبه های پارسالش روبخونید ببینید چقدر ازشفرتعریف میکرد . دورنگی ودورویی مشکل ماایرانیهاست.
استقلال توان این رو نداشت درابادان ومشهد و... برنده بشه وامتیاز جمع کنه. زمین وزمان رو مقصر کردند
Iran, Islamic Republic of
20:58 - 1398/02/23
آهای کوچولو.... یکم به رووت خندیدیم انگار زبونت باز شد‌وبازم داری بلبل زبوونی میکنی ..!!!
کیسه کش بیشعور تقصیر تونیست که .. مکتب همه شما ازغار بیرون اومده هااا از سر همون تاج بی آبرو هستش ... که اینقدر متلاشی شده که الان اومده اومده شده نابغه های پورویی چون تو اون فرناز جون و یا اون خاله فریبا....مجددا پیشنهاد میکنم سری به داروخونه سر کوچه تون بزنی و یه بسته پماد سوختگی تهیه کنی و بمالیش به همون جایی که دارین الان از اونجا میسوزین....
Iran, Islamic Republic of
21:02 - 1398/02/23
دربی رفت و پنالتی سوخته پرسپولیس ...
همین بازی ماشین سازی با کیسه توی آزادی دقیقه یک!!!!!
پنالتی فرچیپ اسماعیلی....
مثلا صنعت رو میبردید ۵ امتیاز میگرفتید؟؟؟؟
از کجا میدونی هفته آخر پرسپولیس توی جم امتیاز از دست میده و شما برنده میشید؟؟؟نکنه پشت پرده خبریه؟؟؟ نکنه مهندسی میکنید نتایج لیگ رو؟؟؟
اینا همون دستای پشت پرده ست که میگی.
اگر هم دشمن هستید لااقل دشمن قابلی باشید ، این بهونه ها بهونه های بچگونه و ذلیلانه ست.
Iran, Islamic Republic of
21:05 - 1398/02/23
اقای امیر حسین تو ایران قید فوتبال رو بزنید فدراسیون کاردان و داور بازیگر تمام
Iran, Islamic Republic of
21:15 - 1398/02/23
فرار کردی رفتی ترکیه،۳ ناه قبل بهتون گفتن همچین روزی بازی دارید،پسر وزیر پرسپولیسیه خب مموتی هم کیسه کش بود تو دهه های ۵۰ و ۶۰ و ۷۰ همیشه زیرش بودین فقط تو دولت مموت پرسپولیسو به مرز نابودی کشوندین تو یک سال ۱۲ تا مدیر عامل عوض شد و بهترین های لیگ رو میگرفتین حالا کا ثبات برگشته به تیم با خزینه های میلیاردی هم باز زیرشی،هی از گل مردود مقابل نفت میگی اما اگر پنالتی های پرسپولیسو میگرفتن ۶ تا گل هم میزدین دیگه فایده ای نداشت اینو هم تو اون دوگوله ات جا بده
Iran, Islamic Republic of
21:23 - 1398/02/23
واقعا این کیسه کشا مایه خنده و تفریح مردم هستن . مرسی از کیسه کشا که در این اوضاع سخت اقتصادی خنده به لب مردم میارن . آخه اوسکول منصوریان اگه صدقه سر داشت که شش تا از العین نمیخورد و با شعار حیا کن رها کن اخراج نمیشد
پاسخ ها
ابی ادی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
فقط بشین سرنوشتتون رو نگاه کن لنگی کیسه کش.
کیسه کش هم لقب خود لنگی تونه.
کارما براتون داره. به حرفم میرسی. نیازی به توضیح دادن و قانع کردن آدمای بی منطق نیست. کارما
Iran, Islamic Republic of
21:24 - 1398/02/23
شفر صدبرابر امثال شیشعلی کارایی و تجربه داشت
حیف که از این کیسه بخاری بلند نمیشد
وگرنه که شفر مربی تاپی بود
ولی کیسه اگه گواردیولا هم بیاد جاش همون ته جدوله
پاسخ ها
کیسه فروش استادیوم
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
کیسه های احمق خرفت
ته جدولی های غازچران
ابی ادی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
شفر مربی تاج بود.
مربی لنگ کیسه کش نبود که. اگه فدراسیونتون میذاشت بله کارش رو هم بلد بود
Netherlands
21:29 - 1398/02/23
خدا شفا بده این کیسه کشا رو خخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
21:34 - 1398/02/23
متاسفانه ارگانهای مربوطه دارن مماشات میکنن و با افراد بیسوادی که تنها هنرشون بازی کردن برای تیم کیسه است برخورد قانونی نمیکنن
Iran, Islamic Republic of
21:36 - 1398/02/23
اقای صادقی دهان گشادت را ببند یا میایم دهن کثیفت را گل میگیریم تو عددی نیستی که بخوای در مورد محبوب ترین و پرطرفدارترین تیم آسیا حرف بزنی .
Iran, Islamic Republic of
21:37 - 1398/02/23
مسولین محترم ورزش چرا سگوت گردید و جواب چرندیات چهار تا علف بچه امل بیسواد را نمیدید . اینا دارن ذهن مردم را مشوش میکنن و باعث اختلاف و دشمنی بین مردم میشن
Iran, Islamic Republic of
21:41 - 1398/02/23
خودت فهمیدی چی گفتی سوپرجام زمانی برگذار شد که تیم مورد علاقه ی شما ازایران فرارکرده خجالت هم خوب چیزیست مردباش مثل مردحرف بزن عوام فریبی دیگه جوابگو نیست آنکه مردم وهواداران استقلال را فرض میکنی خودتی......
Iran, Islamic Republic of
21:41 - 1398/02/23
این افرادی که این چند روزه دارن انواع توهینها و تهمتها را به پرسپولیس تسبت میدن یا باید سند و مدرک ارایه بدن یا خفه خون بگیرن . اگر حرفایی که میزنن حقیقت داشته باشه همه هواداران با شعور پرسپولیس تابع محض قانون هستن ولی اگر خلافش ثابت بشه بتید بالاترین مجازات را براشون در نظر بگیرن تا دیگه هر ننه قمری زر زیادی نزنه
Iran, Islamic Republic of
21:43 - 1398/02/23
درود به شرفت پسر نیک استقلال...
Iran, Islamic Republic of
21:44 - 1398/02/23
کثافت امل تیمی که هر سه روز ی بازی داشته و از این شهر به اون شهر و از این کشور به اون کشور رفته چجوری ازش حمایت شده . تیمی که بخاطر خستگی و بازیهای فشرده از پنج بازی اخیرش کمترین امتیاز را گرفته چه حمایتی ازش شده
Iran, Islamic Republic of
21:47 - 1398/02/23
تیمی که با رسیدن به فینال آسیا حدود 5 میلیون دلار درآمد داشته چجوری ازش حمایت شده که نمیتونه پول کادر فنی و بازیکنانش را بده ولی تیم کیسه 40 تا بازیکن داخلی خرید و 10 تا بازیکن خارجی از کجا پول آورده با وجودی که یک پنجم پرسپولیس درامد نداشته . ی ذره شعور و انصاف اگر داشتید میفهمیدید
Iran, Islamic Republic of
21:49 - 1398/02/23
عاقلان و دانایان قضاوت خواهند کرد که حق با کیه . همیشه اشخاص مجرم و نادان برای فریب مردم و جامعه حرفای بی منطق و چرت و پرت میگن
Iran, Islamic Republic of
21:52 - 1398/02/23
ارتش سرخ کاری کرده که هر چی ادم بیشعور و احمق از غار بیرون بیان و ذات کثیفشون را به مردم نشون بدن . همین کسانی که الان بر علیه پرسپولیس متحد شدن تا دیروز با هم دشمن خونی بودن و جالبه که همشون بیشترین تخلف را انجام دادن ولی الان همگی دارن مظلوم تمایی میکنن . قضاوت با مردم فهیم و دانای کشور ایران
Iran, Islamic Republic of
21:52 - 1398/02/23
اقای صادقی کجای دنیا تاریخ بازی تعیین می کنند تیم مقابل حاضر نمیشه دوباره بازی برقرار میکنند دوما شما تمام بازیهای امسالو ببینین بازیهای استقلال و پرسپولیس ببینین کدوم تیم بیشترین ضرر رو داشته اند اگه ویویو چک بود پرسپولیس ۵ هفته قبل قهرمان میشد در مقابل همین ماشین سازی دوتا پنالتی برا ما نگرفتن ولی برا شما دقیقه اول باید بازیکنتون اخراج میشد که نکردن خیلی لطف کردن به استقلال که بیرنش بالا قهرمان کنن ولی نتونستن چون اصلا امکان نداره بشه خدا بالا سرمونه شما که چندین ساله فوتبال بازی کردین با انصاف و وجدان حرف بزنین چهار ساله که استقلال دوبرابر بقیه تیمها هزینه میکنه اما انصاف داشته باشین وجدان داشته باشین چهار ساله پرسپولیس فوتبال منطقی بازی میکنه و قهرمان میشه و لیاقتشو داره ایا به نظرت استقلال تو این چهار سال لیاقت قهرمانی داشته ؟
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1398/02/23
منصوریان خورش نتیجه نگرفت ک انداختنش بیرون . نتیجه شفر مدیون منصوریانه؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
21:59 - 1398/02/23
آقای صادقی سوپر جام این فصل تموم شد و استقلال روز موعود رفت ترکیه و در آن شرکت نکرد! شکایت کردند و محکوم شدند! حالا شما اومدی برای رضایت هواداران از جامی که به با رفته میخای صدقه سری یه کلاه جام دار برای استقلال بدوزی! مرد بودند به موقع میومدند تو میدون و می بردند و جام را می گرفتند انقدر هم خودشونو پیش صغیر و کبیر ضایع نمی کردند! حالا تو خیلی دلت می سوزه برو یه جام از منیریه براشون بگیر یا بده با پیک ببرند یا خودت ببر! اینجوری فکر کنم راضی بشی!!
United Arab Emirates
22:06 - 1398/02/23
این اراجیف فقط بایدازدهن گشادصادقی خارج بشه.بزرگترین تیم ایران!؟ . سوپرجام؟ اخه این چرت وپرتاچیه وقتی تیمتون ازترس 6تایی شدن دوباره وباتوجه باینکه ازچندماه قبل ازبازی ازتاریخ اون باخبربوده وبرای فرارازشکست مفتضحانه به ترکیه فرارمیکنه بعدبیان برااینکه ثابت کنن پرسپولیسی نیستن سوپرچجام برگزارکنن اخه ادم اینقداحمق.
Iran, Islamic Republic of
22:07 - 1398/02/23
یعنی همه شما کیسه کشا متوهم وخیالباف هستین
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1398/02/23
آقای صادقی زمانی که امیر قلعه نویی را بیرون کردید فکر میکردید گرفتار مصیبت بزرگتر میشودید؟ زیرآب علی منصور را زدید برایتان بهتر شد یا بدتر؟ وحالا هم آقای مجیدی زیراب شفر را زد .شما در این باورید که وضع بهتر میشود؟ هستیم ومیبینیم .شماها فقط در فکر باند وگروه هستید نه بفکر باشگاه .
Iran, Islamic Republic of
22:26 - 1398/02/23
اگه فقط به نفع استقلال کار کنند خوب و سالم هستند
و اما اگر به هر دلیلی استقلال نتیجه نگرفت زمین و زمان محکوم به تبانی و پشتیبانی و .... از پرسپولیس یا هر تیم دیگه ای که الان در صدر جدول بود هستند .
جمع کنید کاسه و کوزه تان را
لعنت به هرچی و هرکی که باعث تفرقه و دو دستگی و.نفاق بین مردم ایران میشه
حالا میخواد هرکی باشه
Iran, Islamic Republic of
00:50 - 1398/02/24
پسر مهدی رحمتی هم پرسپولیسه پس الان باید گاف بده دیگه اخه واقعن مغزتون ابتدایی اگه قرار بود کاری بکنن چ نیازی بود استقلال مساوی کنه خوب پرسپولیس برنده میکردن تموم میشد خدا ی جو عقل بهتون بده خدا بهتون شفا بده تو همین بازی پرسپولیس کنعانی زادگان بادست توپ و برگردون ی پنالتی میگرفتن تموم میشد. واقعن خجالت بکشید ازاین همه اه و ناله تبدیل شدین ب غر غرو ترین تیم تاریخ من قشنگ یادم ما هم چند سال قهرمان نشدیم تیم لد بازی میکرد بازیکن میخرید جور در نمیومد ولی وصله ب هیشکی نمیزدیم ی زره مرد باشین پرسپولیس اگه خسته بدنی و ذهنی نبود چهار هفته مونده کارو تموم کرده بود شانس اوردین تا حالا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج