دستگیری زن و شوهر جوان زورگیر
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی 1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
دکتر نداف کرمانی 3
زمردی_داخلی3
لاله زار مال_3
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
زمردی_داخلی4
دکتر نداف کرمانی 4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
مجتمع فنی تهران_F
۸۶۳۳۷۸
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲
۲۶۸۲
رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری زن و شوهر جوانی خبر داد که "تحت عنوان زوج مسافر" و یا "طعمه قرار دادن زن جوان" اقدام به زورگیری از رانندگان مسافرکش می‌کردند.

خبرگزاری ایلنا: سرهنگ کارآگاه کرم یوسف وند، رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، در توضیح این خبر گفت: در مورخه ۱۸/۰۲/۱۳۹۸ پرونده ای از کلانتری ۱۷۵ باقرشهر در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت که طی آن راننده ی یک خودرو پراید عنوان کرده بود یک زن و مرد جوان اقدام به زورگیری وجوهات و همچنین خودرو پراید وی کردند.

مالباخته پس از حضور در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: ساعت ۲۲:۰۰ مورخه ۱۷/۰۲/۱۳۹۸ خانم جوانی را به عنوان مسافر سوار ماشین کردم؛ هنوز چند ده متری بیشتر حرکت نکرده بودم که یک موتورسوار به من نزدیک شد و به بهانه پرسیدن آدرس خواهش کرد تا توقف کنم و من نیز توقف کردم اما به محض توقف ماشین ناگهان این شخص چاقو و قمه ای را از زیر لباس خود خارج کرد و آنرا زیر گلویم گذاشت ؛ این شخص مرا از پشت فرمان بیرون کشید و روی صندلی شاگرد راننده نشاند و از خانم مسافر نیز خواست که مواظب من باشد ؛ آنزمان بود که متوجه شدم آنها با هم هستند . مرد جوان پشت فرمان نشست و با ماشین مرا به بیابان های کهریزک برده و در آنجا با وجود سرقت تمامی پول ها (بیش از ۵۰۰ هزار تومان)، کارت عابربانک و گوشی تلفن همراهم می خواستند تا ماشین را نیز سرقت کنند ؛ زمانیکه متوجه قصد آنها برای سرقت ماشین شدم، در برابر آنها مقاومت کردم که با چاقو مرا از ناحیه ران پای چپ زدند و با سرقت ماشین از محل دور شدند.

همزمان با آغاز رسیدگی به پرونده ی "سرقت به عنف خودرو پراید"، پرونده ی مشابه دیگری به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد که در آن راننده ی یک پژو پارس عنوان کرده بود: خانم جوانی را در کنار خیابان به عنوان مسافر دربست سوار ماشین کردم ؛ هنوز مسافت زیادی را طی نکرده بودم که متوجه تعقیب ماشین توسط یک پراید شدم؛ متوجه شدم که به احتمال زیاد، این خانم نیز مسافر نیست و در واقع همدست راننده پراید است . سرعت ماشین را زیاد کرده تا از دست راننده پراید فرار کنم ؛ سرانجام توانستم تا خودم را از دست راننده پراید نجات دهم ؛ زن جوان را در شهرری و قبل از رسیدن مجدد راننده ی پراید از ماشین پیاده کرده و به سرعت از محل دور شدم.

با توجه به اظهارات راننده پژو پارس، کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اطمینان پیدا کردند که سارقین با استفاده از خودرو مسروقه قصد زورگیری دیگری اینبار از راندهد یک خودرو پژو پارس را داشتند که با هوشیاری راننده ی پژو پارس موفق به این کار نشدند؛ لذا مشخصات دستور توقیف پراید مسروقه همراه با دستگیری سرنشینان آن در سیستم جامع پلیس ثبت شد و در کمتر از ۴۸ ساعت از زمان سرقت پراید ، خودرو مسروقه به صورت رها شده در منطقه باقرشهر کشف شد.

همزمان با کشف خودرو مسروقه در منطقه باقرشهر ، کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی با چهره نگاری و بهره گیری از بانک اطلاعات مجرمین سابقه دار پلیس آگاهی و دیگر اقدامات پلیسی موفق به شناسایی یکی از مجرمین سابقه دار به عنوان مصطفی (۲۷ ساله) شدند؛ بررسی سوابق مصطفی نشان داد که وی یکی از مجرمین سابقه داری است که پیش از این نیز به اتهام سرقت به عنف منزل و موادمخدر بارها دستگیر و روانه ی زندان شده است .

با شناسایی دقیق مصطفی به عنوان متهم اصلی پرونده ، کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با شناسایی مخفیگاه وی در منطقه باقرشهر در مورخه ۱۹/۰۲/۱۳۹۸ به این محل مراجعه و موفق به دستگیری خانم جوانی به نام مریم (۲۲ ساله) در داخل خانه شدند که پس از انتقال به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، بلافاصله توسط رانندگان خودروهای پراید و پژو پارس مورد شناسایی قرار گرفت.

مریم با اعتراف صریح به همدستی با مصطفی در سرقت به عنف از رانندگان خودروهای مسافرکش عنوان داشت : جدیدا با مصطفی آشنا شده و به تازگی با هم ازدواج کردیم اما هنوز جشن عروسی نگرفتیم ؛ پس از مدت کوتاهی مصطفی پیشنهاد داد که در پوشش مسافر اقدام به زورگیری از رانندگان مسافرکش کنیم و من نیز این شیوه و شگرد سرقت را از او یاد گرفتم.

مریم در ادامه اعترافاتش با اشاره به دیگر شیوه و شگردشان در سرقت به عنف از رانندگان مسافرکش عنوان داشت : بهمراه مصطفی ، به عنوان مسافر دربست سوار ماشین می شدیم ؛ زمانیکه از رانندگان تقاضای دربست به خارج از شهر را می کردیم ، چون زن و شوهر بودیم راننده ها بدون هیچگونه مشکلی درخواست ما قبول می کردند . زمانیکه از شهر خارج می شدیم ، مصطفی با تهدید چاقو و قمه ابتدا پول های راننده ها را می گرفت و در ادامه با زورگیری ماشین و پیاده کردن راننده ها از محل متواری می شدیم ؛ پس از فرار ، ماشین ها را در گوشه ای از خیابان رها کرده و به خانه می آمدیم.

با توجه به اعترافات صریح مریم به همدستی با مصطفی ( همسرش ) در انجام سرقت های تحت پوشش مسافر ، کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ مخفیگاه مصطفی را به صورت نامحسوس تحت مراقبت خود قرار داده و نهایتا مصطفی نیز در همان مورخه ۱۹/۰۲/۱۳۹۸ دستگیر و پس از مواجه حضوری با همسرش ، به ناچار لب به اعتراف گشود به سرقت های تحت پوشش مسافر اعتراف کرد.

سرهنگ کارآگاه کرم یوسف وند ، رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با اعتراف صریح متهمین به سرقت های تحت عنوان مسافر و بررسی پرونده های مشابه، تاکنون ۵ نفر از شکات و مالباختگان مورد شناسایی قرار گرفتند و اقدامات جهت شناسایی دیگر شکات و مالباختگان در دستور کار کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد ؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که بدین شیوه و شگرد مورد سرقت به عنف قرار گرفتند دعوت می شود تا جهت شناسایی متهمین و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در شهرری – خیابان آستانه مراجعه کنند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:03 - 1398/02/24
اعدام کنند.
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۰۵:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
این زن جوان باید از شوهر زور گیرش فوری طلاق گیرد.!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
14:03 - 1398/02/24
باید جفتشون رو تو محل زندگی شون اعدام کنند.
پاسخ ها
م
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
اعدام ۲
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
زمردی_فوتر موبایل اصلی
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر
شفا_فوتر