حکم اعدام «یاسر قنبرزهی گرگیچ» تایید شد
۸۶۶۵۶۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶
۲۰۰۷۱
رئیس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان از تایید حکم اعدام یکی از سرکردگان باندهای قاچاق مواد مخدر به نام 'یاسر قنبرزهی گرگیچ' در دیوان عالی کشور خبر داد.

خبرگزاری ایرنا: رئیس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان از تایید حکم اعدام یکی از سرکردگان باندهای قاچاق مواد مخدر به نام 'یاسر قنبرزهی گرگیچ' در دیوان عالی کشور خبر داد.

احمد قربانی افزود: پرونده این متهم بعد از انجام تحقیقات و صدور کیفرخواست به دادگاه انقلاب اسلامی کرمان ارسال و در شعبه اول این دادگاه مورد رسیدگی قرار گرفت.

این مقام قضایی ادامه داد: در نهایت سرکرده باند به نام یاسر قنبرزهی گرگیچ به اعدام محکوم و در نتیجه فرجام خواهی وی، پرونده به دیوان عالی کشور ارسال شد و حکم صادره مورد تایید قرار گرفت و پرونده به منظور اجرا به دادسرای عمومی و انقلاب کرمان ارسال شد.

وی یادآور شد: سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر و پس از رصد اطلاعاتی یکی از باندهای قاچاق مواد مخدر با هماهنگی با مقام قضایی ضربه به این باند را در دستور کار قرار داده بودند.

رئیس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان افزود: لذا اقدامات لازم به منظور ضربه زدن به این باند صورت گرفت و در تاریخ 26 مهر 1397 باند مذکور در محور کرمان به رفسنجان مورد ضربه قرار گرفت و در نتیجه مقدار 107 کیلوگرم هروئین به ارزش بالغ بر 27 میلیارد ریال از آن کشف شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:4
United Arab Emirates
14:18 - 1398/03/01
جقش بوده؟هرویین خیلی کثیفه؟اصلامعامله هروبین وشیشه خیلی کآرکثیفیه
Iran, Islamic Republic of
14:42 - 1398/03/01
کاش اعدام برداشته میشد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۱
موافقم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۱
با نظرت کاملا موافقم کاش به جای اعدام مجازات های دیگه میزاشتن که بیشتر روح و روان متهم مجازات بشه تا جسم جان یه انسان..جان رو خدا داده و خودش هم به وقتش میگیره.
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۱
کاش همه می فهمیدند هروئین وشیشه چه بلایی سرملت میاره.وبی خودی دلسوزتراز قانون نمی شدن
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۱
حالا نمی شد تو نظر ندی
United States
15:07 - 1398/03/01
خدا ریشه هر چی مواد فروش سرکرده وخیانت گر را از روی زمین بر دارد اخه بیشرفها این همه مواد را میخواستید به کدامین انسان بخورانید وبدهید وانها هم دود کنند یا خمار یا نشعه وخانوادها از هم پاچیده خدا ازتون نگذره که با پول حرام وخوردن خون جوانها از هم پاچیده شدن زندگیها اورگیهای کودکان و زنان ودست اخر به بیراهه رفتن اعضای خانواده خدا مرگتان بدهد
Iran, Islamic Republic of
20:01 - 1398/03/01
من اهل کرمان هستم این یارو رو خیلی بزرگ کردن طرف فقط حمل کننده مواد مخدر بوده حالا باندشو از کجا اوردن من نمیدونم طرف بار رو میرسونده به مقصد و بهش سهم از بار میدادن
Iran, Islamic Republic of
21:58 - 1398/03/01
ماه رمضان اعدام نکنید
پاسخ ها
بدون نام
Denmark
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۲
فرقش چیه
Iran, Islamic Republic of
01:24 - 1398/03/02
کاش میشد به ازای بدبختی هر 1 نفر 1 بار اعدامش کرد
پاسخ ها
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
نمیشه چون فقط یکبار می میره نه هرروز
Iran, Islamic Republic of
08:42 - 1398/03/02
تا این بارکشهای کثیف نباشن مواد شهر به شهر نمیرسد اون هم بدتر مواد از این جنس بذار حلق اویز بشن تا درس عبرت برای همکاراش بشه
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1398/03/02
به بزرگان متفکرایران:درخواست دارم به عنوان یک هم وطن؛ایران رادریابید.جوانان بی کار،دختران بی شوهر،زنان بیوه سرپرست کودکان صغیر،مردانی که حقیرشده اندازبی پولی،پسران هویت گم شده سرزمینمان را،خاک را،غیرت را.کشوررا...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۳
فقط
اعدامش کنید تاقبل ماه رمضان بره جهنم.
Iran, Islamic Republic of
16:06 - 1398/04/15
بہ نظر من اعدامش نکنین من شنیدم دو تا بچہ کوچیک دارہ زنشم خیلی جوانہ بہ نظرم بہش رحم کنید اگہ دوبارہ با مواد گرفتنش اعدامش کنید یہ خواھر دارہ بہ اسم نور جمال شوھر ھمون خواھر بازیش دادہ اون سردستہ باند نیست
Iran, Islamic Republic of
17:58 - 1398/05/03
کاش همه میدونستن که اینایی که شماها میگین کثیف چه مشکلاتی دارن. اگر توی سیستان و بلوچستان کاربود همین موادفروش ها و کثیف های که شماهامیگین . کارمیکردن و زحمت میکشیدن . ولی .... هرادمی خانواد ه داره بچه داره خواهرداره برادرداره زن داره . . .. شایدمیدونستیم .شاید بچه مریضی داره واسه درمانش پول نداره ... اعدام نه حبس بدین..
Iran, Islamic Republic of
10:46 - 1398/05/05
اعدام حقش نیست خداوند صاحب مال ها رو رسوا کنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج