حکم کمیته انضباطی به سود محسن فروزان
۸۶۸۶۲۰
۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
۱۲۱۸۵ 
کمیته وضعیت بازیکنان فدراسون فوتبال، آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده‌های مطروحه اعلام کرد.

سایت فدراسیون فوتبال: کمیته وضعیت بازیکنان آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده‌های مطروحه در این کمیته نسبت به باشگاههای لیگ برتری مورد شکایت اعلام کرد.

آرای صادره شده به شرح زیر است:

در پرونده شکایت محسن فروزان از باشگاه پارس جنوبی جم، این باشگاه به پرداخت مبلغ 5/800/000/000 ریال اصل خواسته و پرداخت مبلغ 116/000/000 ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

با توجه به شکایت ایمان شوریایی از باشگاه نساجی مازندران کمیته وضعیت با توجه به مراتب فوق دعوی خواهان را ثابت دانسته و مستندا به ماده 198 قانون آیین دادرسی مدنی حکم به محکومیت خوانده به پرداخت مبلغ 200/000/000 ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان صادر و اعلام می دارد.

در پرونده شکایت باشگاه پیکان از فولاد مبارکه اصفهان در خصوص پیام نیازمند، باشگاه فولاد مبارکه مجموعا به پرداخت مبلغ 1/475/000/000 ریال بابت شش سال حق آموزش این بازیکن محکوم شد. با توجه به واریز علی الحساب مبلغ 5/000/000 ریال به حساب فدراسیون، خواهان مکلف به پرداخت مبلغ 10/000/000 ریال بابت الباقی هزینه دادرسی پیش از اجرای رای می باشد.

گفتنی است، آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1398/03/07
با خود آرا کاری ندارم، ولی درحکم فروزان ذکرشده باشگاه علاوه بر پول باید مبلغ 11600 هم بابت هزینه‌های دادرسی پرداخت کند!!!!
حواستون بود 11 میلیون 600 هزار تومان هزینه دادرسی!!!!!!!
یعنی چی دقیقا؟؟؟ بابت چی؟؟
البته این عدد در احکام گذشته هم بوده ولی هیچ کس از دوستان رسانه ای سوالی دراین خصوص از گروه و کمیته پول بگیر چیزی دراین خصوص پرسیده؟؟؟!!
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
مسئولین کمیته انضباطی هم خرج دارند
دونالد ترامپ
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
پول وکیل و خرج کرد
Iran, Islamic Republic of
16:03 - 1398/03/07
اون بینی دراز چی شد
ابروی مجیدی رو فقط به خاطر یک حرف بردن حالا بیرو پلیس کتک میزنه هیچی
لعنت بر مسئولان لنگی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
مجیدی عرق خورده بود .به دستور پلیس هم توجه نکرده بعداز دستگیری ام گفته من مجیدی هستم.فوتبالیست تیم استقلال ..مامور هم گفته هرکی میخوای باش ...
موسوی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
بیرو ،کتک نزده .فرناز جون که اهانت بیشتری کرده،نتیجه اش چی شد!!!؟؟؟؟ شما کیسا ها منتظرین تا ی اتفاق کوچک برا پرسپولیس بیفته تا زمین و زمان را بهم بدوزین.در حالیکه کیسه بازیکن قاتلش هنوز داره بازی میکنه و .... .فقط کافی بود پسر کوچولو تو پرسپولیس بازی میکرد،کل خانواده اش را مستحق اعرام میدونستید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج