وکیل روزنامه‌نگار زندانی: قاضی زودتر از دفاعیه، حکم صادر کرد!
۸۶۸۸۳۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۸
۲۳۲۳۸
وکیل مدافع مسعود کاظمی روزنامه‌نگار که در بازداشت به سر می‌برد، به برخی اقدامات قاضی پرونده در ارتباط با پرونده موکلش اشاره کرد.

خبرگزاری ایرنا : وکیل مدافع مسعود کاظمی روزنامه‌نگار که در بازداشت به سر می‌برد، به برخی اقدامات قاضی پرونده در ارتباط با پرونده موکلش اشاره کرد.

سیدعلی مجتهدزاده روز سه‌شنبه با اعلام این خبر گفت: امروز لایحه ای را به شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب ارایه کردم که در این لایحه دفاعی انجام ندادم و فقط از باب احترام به شأن دستگاه قضایی و ساحت دادگاه اعتراض خود را در خصوص خروج قاضی پرونده از بی طرفی اعلام کردم.

این وکیل دادگستری افزود: اتهامات اولیه موکل، نشر اکاذیب و توهین بود اما در جلسه اول رسیدگی به پرونده موکل قاضی اتهام اجتماع و تبانی علیه امنیت ملی را به موکل تفهیم کرد.

مجتهدزاده مدعی شد: از دیگر نکات در رسیدگی به این پرونده این است که روز یکشنبه هفته جاری، موکل با بنده تماس گرفت و گفت قاضی اعلام کرده حکم را صادر کرده و منتظر لایحه دفاعی وکیل است در حالی که لایحه دفاعی پس از صدور حکم دیگر معنا ندارد.

وی ادامه داد: شرح آنچه در جلسه اول رسیدگی گذشت را به صورت مکتوب به ریاست قوه قضاییه اعلام کردیم و منتظر اتخاذ تصمیم از ناحیه ایشان هستیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج