فال روزانه ۱۱/ ۰۳/ ۱۳۹۸
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_1
کلاسینو_1
کلاسینو_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
لاله زار مال_4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۸۶۹۸۲۳
۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۲
۶۰۷۵
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین‌ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

 

فال روزانه ۱۱/ ۰۳/ ۱۳۹۸

فال روزانه شنبه 11 خرداد 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 11 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما فرد قوی ای هستید، اما گاهی احساس می کنید که کم می آورید و توان ادامه دادن ندارید. امسال انرژی شما بیش از همیشه می شود و می بینید که چقدر برای هدف هایی که در سر دارید، قدرتمند عمل خواهید کرد. سعی کنید که همین ابتدای سال هدف هایتان را مشخص کنید و بر اساس آنها قدم بردارید. امسال تغییرات اساسی در زندگی تان ایجاد می شود که شما را به سمت رشد و پیشرفت سوق می دهد. در زمینه کاری پیشنهادهای زیادی را دریافت می کنید که اگر از فرصت هایتان استفاده کنید، تا انتهای سال در موقعیت بهتری قرار خواهید گرفت. اگر چه نمی توانید در تمام زمینه ها کنترل امور را به دست گیرید اما نگران نشوید، گاهی باید همه چیز را به تقدیر بسپارید. با این که سال پرمشغله ای در انتظارتان خواهد بود اما سعی کنید که به سلامت تان اهمیت دهید. ورزش را فراموش نکنید و به تغذیه تان بیشتر برسید. در اواخر آبان ماه آرامشی را که مدت ها در انتظارش بوده اید، به دست خواهید آورد. روابط عاطفی شما نیز مطابق میل تان پبش خواهد رفت. ماههای تیر، آبان و آذر از بهترین ماههای سال شما خواهند بود.

فال روزانه ۱۱/ ۰۳/ ۱۳۹۸

امروز در موقعیتی قرار می گیرید که باید یک تصمیم جدی بگیرید. شاید نتوانید در مورد راهی که می خواهید انتخاب کنید مطمئن باشید اما نگران نشوید. همان راهی که ندای قلب تان می گوید را در پیش بگیرید تا شما را به مقصدتان برساند. اگر چه رفتارعشق زندگی تان مانند همیشه است اما شما طور دیگری تصور می کنید. به نظرتان چیزی اشتباه است اما جرات پرسیدن آن را هم ندارید. ترس را کنار بگذارید، به محض گفتگو با او تمام نگرانی هایتان از بین خواهد رفت.

فال روزانه ۱۱/ ۰۳/ ۱۳۹۸

رویاهایتان را نادیده نگیرید زیرا آنها می توانند راه درست را به شما نشان دهند. به نشانه هایی که از ناخودآگاه ذهن تان دریافت می کنید، توجه کنید. اگر برای رسیدن به هدفی که در سر دارید تلاش کنید، رویاهایتان خیلی زود رنگ واقعیت خواهد گرفت. شریک زندگی تان افکار عجیب و غریبی در سر دارد. شما دو راه پیش رو دارید، یا می توانید با او مخالفت کنید و تمام روزتان را در غم و ناراحتی بگذرانید یا این که موافقت کنید و به زاویه دید مثبتی به آنها نگاه کنید. اگر دوست دارید رابطه خود را با عشق تان حفظ کنید ما راه دوم را به شما پیشنهاد می کنیم.

فال روزانه ۱۱/ ۰۳/ ۱۳۹۸

حال زمانی خوبی است تا تجربه های تلخ خود را دور بریزید و بیشتر از همیشه بدرخشید. اعتماد به نفس خود را بالا ببرید تا اطرافیان تان تحت تاثیر شما قرار گیرند و به سمت تان جذب شوند. به زودی تغییری در زندگی تان رخ می دهد که روحیه شما را نیز دگرگون خواهد کرد. کلمات قدرت زیادی دارند اما گاهی سکوت معنای بیشتری می دهد. امروز ارتباط برقرار کردن با شریک زندگی برایتان سخت شده، خیلی به خودتان سخت نگیرید. در کنار او باشید اما سکوت کنید تا شرایط به حالت طبیعی خود بازگردد.

فال روزانه ۱۱/ ۰۳/ ۱۳۹۸

تغییراتی به برنامه روزانه خود داده اید که این تغییرات زندگی شما را از این رو به آن رو می کند. سعی کنید هر قدمی که برمی دارید با برنامه ریزی باشد تا به اشتباه نروید و وقت تان تلف نشود. امروز بهتر است روابط خود را با افرادی که سازگاری بیشتری با شما دارند، افزایش دهید. همین اتفاق نظر اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. مدتی است رازی را در دل خود نگه داشته اید، با این که علاقه ای به فاش کردن آن ندارید، پنهان کردن آن نیز بیش از این برایتان سخت شده است. بهتر است همان کاری را که به قلبتان آرامش می دهد انجام دهید. شما بهتر از هر فرد دیگری مصلحت زندگی خود را می دانید.

فال روزانه ۱۱/ ۰۳/ ۱۳۹۸

اگر امروز اطرافیان تان مثل همیشه نبودند و از شما فاصله گرفتند، به خودتان نگیرید. بهتر است کاری را که برایتان لذت بخش است انجام دهید و دیگران را به حال خودشان رها کنید. مطمئن باشید که همه چیز در روزهای آتی به روال عادی خود بازمی گردد. اگر متاهل هستید، انتظاری که از شریک زندگی تان دارید، به زودی به سر می رسد. اگر هم مجرید، به زودی در محیط کار یا دانشگاه فردی را ملاقات می کنید که در همان نگاه اول به دلتان می نشیند. البته بهتر است که برای نزدیک شدن به او آهسته قدم بردارید تا همه چیز به آرامی اتفاق افتد.

فال روزانه ۱۱/ ۰۳/ ۱۳۹۸

موضوعی ذهن شما را به هم ریخته است. صحبت کردن با فردی قابل اعتماد می تواند تمام نگرانی های شما را برطرف کند، بنابراین هر چه زودتر دلهره های خود را به زبان آورید. شما باید برای تصمیم گیری های امروزتان انرژی و توان کافی داشته باشید. سعی کنید که از همان ابتدای روز به خودتان روحیه دهید یا با اطرافی که به شما انرژی می دهند، در ارتباط باشید. شما و شریک زندگی تان هدفی در سر دارید. شاید در قدم های اول به آنچه می خواهید نرسید اما در نهایت هر دو خوشنود و راضی خواهید بود.

فال روزانه ۱۱/ ۰۳/ ۱۳۹۸

امروز فردی را ملاقات می کنید و به محض دیدن او، جذب اش می شوید طوری که می توانید ساعت ها بایستید و با او صحبت کنید. نگران هیچ چیز نباشید و ارتباط تان را با او حفظ کنید. او می تواند تغییرات خوبی را در زندگی شما ایجاد کند. شاید امروز مجبور شوید برنامه هایتان را به خاطر این که شریک زندگی تان حال و حوصله کافی ندارد، لغو کنید. بهتر است به او خرده نگیرید و در مقابل خواسته هایش انعطاف پذیر باشید. مطمئن باشید که او نیز قدر این کار شما را می داند و خوبی هایتان را جبران می کند.

فال روزانه ۱۱/ ۰۳/ ۱۳۹۸

مدت هاست منتظر خبری هستید، امروز انتظارها به پایان می رسد و شما از شنیدن این خبر غرق در شادی می شوید. البته بهتر است که فعلا به اطرافیان تات چیزی نگویید زیرا ممکن است با حسادت شان از شادی شما بکاهند. در رابطه عاطفی تان، همیشه دوست دارید برنده باشید اما بدانید که غرور بی جا موجب شکست می شود. رابطه عاطفی میدان جنگ نیست، اگر شریک زندگی تان ببازد، در واقع شما باخته اید. بنابراین انعطاف پذیری بیشتری از خود نشان دهید اگر می خواهید که رابطه شما دوام داشته باشد.

فال روزانه ۱۱/ ۰۳/ ۱۳۹۸

تغییراتی که مدت ها انتظارش را می کشیدید بالاخره در زندگی تان رخ می دهد و آرزوهایتان رنگ واقعیت به خود می گیرند اما مراقب باشید که عجولانه و بی فکر عمل نکنید. قبل از هر برنامه ریزی، به خوبی فکر کنید و از مشورت گرفتن دیگران نهراسید. با احتیاط قدم بردارید تا موفقیت در خانه شما را بزند. امروز روز خوبی برای عشق و عاشقی نیست زیرا معشوقه تان حال و هوای خوبی ندارد. نه تنها او دوست ندارد با شما به بیرون از خانه بیاید بلکه به طور کل نیز از خوشگذرانی زده شده است. اما شما فرد قوی ای هستید و نباید از این طرز فکر او دلگیر شوید زیرا این احساس گذراست.

فال روزانه ۱۱/ ۰۳/ ۱۳۹۸

شما فردی حساس هستید و در صورتی که چیزی موافق میل تان نباشد، ناراحت می شوید و خودتان را عقب می کشید. بهتر است این اخلاق خود را به خصوص در چنین روزی کنار بگذارید زیرا ممکن است که به ضررتان تمام شود. هر اتفاقی که در اطرافتان افتاد، بخندید که خنده درمان هر دردی است. برای انتخاب یک راه مردد هستید و مدام از این و آن کمک می گیرید اما بدانید که کسی جز خودتان نمی تواند کمک تان کند. به جای دست به دامن دیگران شدن، در تنهایی با خودتان خلوت کنید و به ندای قلب تان گوش دهید. به خودتان اعتماد کنید و تصمیمی را که باید بگیرید.

فال روزانه ۱۱/ ۰۳/ ۱۳۹۸

امروز فرصت خوبی است تا عمیق تر به خود و اهدافی که در سر دارید، فکر کنید. اگر می خواهید که به آرزوهایتان دست یابید، باید تکلیف تان را با خودتان روشن کنید. تا زمانی که میان آسمان و زمین باشید، هیچ تغییر مثبتی در زندگی تان رخ نخواهد داد. بنابراین برای خود وقت بیشتری بگذارید. به زودی فردی که در گذشته دور او را خط کشیده بودید، به سراغ تان می آید و تمام خاطرات گذشته برایتان زنده می شود. شاید فکر کنید که برقراری ارتباط دوباره با او اشتباه است اما از آنجا که زمان زیادی گذشته و هر دوی شما تغییراتی کرده و پخته تر شده اید، می توانید فرصت دوباره ای بهم دهید.

فال روزانه ۱۱/ ۰۳/ ۱۳۹۸

مهم نیست تا به حال چه می کردید، هنوز هم برای رسیدن به خواسته هایتان زمان دارید. هیچوقت دیر نیست، بنابراین درنگ نکنید و از همین امروز به دنبال آنچه می خواهید، باشید. اطرافیان تان را در این راه فراموش نکنید، آنها می توانند کمک رسان شما باشند. شما از روزهایی که معشوقه تان نسبت به شما سرد و بی تفاوت می شود، متنفرید. احساس می کنید که این روزها نیز دیواری بین شما کشیده شده است. برای تخریب این دیوار، همین امروز پیش قدم شوید. هر چه بیشتر درنگ کنید، دیواری که بین تان است بلندتر خواهد شد.

فال روزانه ۱۱/ ۰۳/ ۱۳۹۸

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
ادیب_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_3
عارفی_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
ادیب_4
سوییچ ایران_2
ادیب_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کالازم_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
اورانوس_فوترموبایل2
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر
کالازم_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
تدبیرکالا_فوتر