صیادمنش: ویلموتس را پشیمان نمی‌کنم
۸۷۰۱۰۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۱
۴۸۹۴
ملی پوش جوان فوتبال کشورمان گفت: تیم ملی مهاجمان بزرگی دارد که در سطح اروپا بازی می‌کنند و اصلاً توقع ندارم در حضور آن‌ها بازی کنم ولی همه تلاشم را می‌کنم تا اگر ویلموتس دوست داشت به من شانس بدهد پشیمانش نکنم.

خبرورزشی: اللهیار صیادمنش در لیست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی حضور داشت تا برای نخستین بار حضور در جمع بزرگسالان تیم ملی را هم تجربه کند. او روز گذشته مهمان تلفنی روزنامه خبرورزشی بود و از حس و حالش صحبت کرد.

*پاسپورتت را تحویل دادی؟

بله!

* چه زمانی فهمیدی به اردوی تیم ملی دعوت شدی؟

کمی قبل از انتشار لیست بود که از من خواسته شد پاسپورتم را به فدراسیون ببرم و تحویل بدهم.

* انتظار داشتی ویلموتس دعوتت کند؟

به هر حال باید از فدراسیون و آقای ویلموتس تشکر کنم که مرا هم دیدند.

* برنامه‌ات چیست؟

امیدوارم بتوانم جواب خوبی به این اعتمادی که به من شده بدهم. قطعاً اگر من بتوانم به این توجه جواب مثبت بدهم راه برای دیگر بازیکنان جوانی که در لیگ بازی می‌کنند باز می‌شود. باید این‌قدر خوب تمرین کنم تا نماینده خوبی برای جوانانی باشم که در ایران فوتبال بازی می‌کنند.

* بازی با سوریه و کره‌جنوبی را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟

قطعاً تجربه بودن کنار تیم ملی بزرگسالان اتفاق خیلی خوبی برای من خواهد بود. من در همه رده‌ها برای ایران بازی کرده‌ام و باید از این تجربه هم استفاده کنم تا در تیم المپیک بهتر از قبل کنار تیم باشم و ان‌شاالله آنجا هم بتوانم کاری کنم که با دیگر بچه‌های تیم جواز حضور در المپیک ۲۰۲۰ را بگیریم.

* فکر می‌کنی در این دو دیدار دوستانه بازی کنی؟

تیم ملی مهاجمان بزرگی دارد که در سطح اروپا بازی می‌کنند و اصلاً توقع ندارم در حضور آن‌ها بازی کنم ولی همه تلاشم را می‌کنم تا اگر ویلموتس دوست داشت به من شانس بدهد پشیمانش نکنم. این فصل جدیدی در زندگی ورزشی‌ام است.

* از فنرباغچه چه خبر؟

فعلاً باید تا اوایل تیرماه صبر کنم. قرار است قراردادم زمانی بسته شود که ۱۸ ساله شوم. در حال حاضر همه هم و غمم تیم ملی است.

* راستی وضعیت پایت خوب است؟ می‌توانی بازی کنی؟

بله! یکی دو روز پیش هم شمال بودم و روی کوه می‌دویدم. هیچ مشکلی برای بازی ندارم و در بهترین وضعیت هستم.

* از استقلال خبر داری؟

نه! امیدوارم بهترین اتفاقات در فصل نقل و انتقالات برای تیم رخ دهد. از همه هواداران واقعی استقلال هم تشکر می‌کنم که ظرف این مدت مرا حمایت کردند و بعد از دعوت شدنم به اردوی تیم ملی مرا تشویق کردند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج