فتاحی: در مادرید هم جیمی جامپ به زمین آمد!
۸۷۰۶۷۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۸
۱۵۳۳۷
سعید فتاحی ضمن بابت اتفاقات رخ داده در دیدار فینال جام حذفی عذرخواهی کرد ولی به این نکته هم اشاره کرد که رخ دادن این اتفاقات در فوتبال طبیعی است.

ورزش سه: سعید فتاحی، مسئول مسابقات سازمان لیگ که نفر اول ایجاد حواشی در ورزشگاه فولاد آره نا به شمار رفته پس از پایان بازی فینال در جمع خبرنگاران در مورد حواشی ایجاد شده گفت: مطابق قانون، سکوهای ورزشگاه باید به صورت 50-50 تقسیم می‌شد. همه می‌دانند که داماش 50 درصد ورزشگاه را پُر نمی‌کرد. همان‌طور که تصاویر آن موجود است، سکوهای تماشاگران را از سمت جایگاه پرسپولیس پُر کردیم. هواداران پرسپولیسی زیادی به ورزشگاه آمدند و ما تصمیم گرفتیم 20 درصد ورزشگاه را خالی نگه داریم.

فتاحی حرف هایش را ادامه داد و گفت: حدود 10، 15 تماشاگر داماش در آن زمان به ورزشگاه آمده بودند و بقیه تماشاگران حامی تیم پرسپولیس بودند. تماشاگران پرسپولیس به سکوها هجوم آوردند و در سکوهای جایگاه داماش نشستند. گفتیم که هواداران داماش را به جایگاه VIP بیاوریم که هواداران پرسپولیس از روی میله‌ها وارد ورزشگاه شدند و جایگاه VIP را هم پُر کردند. همین اتفاق باعث شد هواداران داماش مجبور شوند که از ورزشگاه بیرون بیایند. خیلی تلاش کردیم و یگان ویژه هم از مردم خواست که جایگاه تماشاگران داماش را خالی کنند.

فتاحی: در مادرید هم جیمی جامپ به زمین آمد!

سعید فتاحی با اشاره به این مطلب که حق را به هواداران داماش می دهد، تاکید کرد: بازیکنان پرسپولیس مانند سیدجلال حسینی و بیرانوند هم از هواداران تیم خود خواستند که سکوهای داماش را خالی کنند که این کار انجام نشد. از 28 هزار صندلی ورزشگاه، ما 20 هزار بلیت فروختیم، اما تماشاگران از در و دیوار و بدون بلیت وارد ورزشگاه شدند.

از سعید فتاحی پرسیده شد شاید اگر بازی در ورزشگاه دیگری برگزار می شد، او از سمتش برکنار نمی شد؛ فتاحی پاسخ داد: برکناری من بحث دیگر است. از من درباره بازی پرسیدید و من درخصوص این دیدار حرف می‌زنم. همه تلاش کردند که بازی برگزار شود. من و بهاروند چند بار با مدیرعامل داماش صحبت کردیم، اما حرف حقی زد. متأسفانه به خاطر ازدحام زیاد، مسابقه را با دو ساعت تأخیر آغاز کردیم که از این بابت از همه عذرخواهی می‌کنم.

او در پاسخ به این سوال که چرا فینال در شهر دیگری برگزار نشد، توضیح داد: مثلاً در کدام شهر برگزار می‌کردیم؟ پس از بازی هفته آخر پرسپولیس برابر پارس جنوبی، گفتم که مشهد یکی از نامزدهای میزبانی فینال جام حذفی است، اما جام حذفی یادواره آزادسازی خرمشهر است و نظر دوستان این بود که به احترام شهدای خوزستان، بازی در این استان برگزار شود. فقط من در سازمان لیگ تصمیم‌گیرنده نیستم. شما ورزشگاه از این شیک‌تر می‌خواهید؟ ما دو ورزشگاه شیک داریم که یکی امام رضا (ع) مشهد است و یکی شهدای فولاد اهواز.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد تصرف جایگاه خبرنگاران توسط برخی از هواداران اظهار داشت: من از این بابت از خبرنگاران هم عذرخواهی می‌کنم. جایگاه خبرنگاران همانند جایگاه داماشی‌ها پُر شد، اما سپس هر دو جایگاه خالی شد.

فتاحی در پاسخ به این پرسش که چه نمره‌ای به نحوه برگزاری فینال جام حذفی می‌دهد، تصریح کرد: قطعاً به دیداری که با دو ساعت تأخیر برگزار می‌شود، نمی‌توان که نمره خوبی داد و من هم نمره قبولی نمی‌دهم.

از سعید فتاحی این سوال هم پرسیده شد که آیا می تواند نحوه برگزاری دیدار شب گذشته در فینال اروپا را با برگزاری این مسابقه مقایسه کند که او پاسخ داد: این اتفاقات همه جای دنیا رخ می‌دهد و در اروپا هم افتاده است. مگر دیشب تلویزیون چند بار بازی را به خاطر جیمی‌جامپ‌ها قطع نکرد؟ از همکاران خودتان که روز گذشته در مادرید بودند، بپرسید چند نفر به زمین آمدند. آنجا که مهد فرهنگ است. ما به اتفاقات پیش از بازی نمره قبولی نمی‌دهیم، اما این حوادث نتیجه یک سلسله اتفاقات بوده است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 25
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
04:07 - 1398/03/13
فتاحی حیا کن فوتبال ا رهاکن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۴
درود برشرف مدیر عامل داماش.. شرافت و مردانگی رو نسبت به گرفتن حق هوادرانش.به مدیران استقلال تعریف کرد ..فتحی بی عرضه سوپر جام چی شد پس
Iran, Islamic Republic of
04:32 - 1398/03/13
خوب خدا حقتون کف دستون گذاشت
Iran, Islamic Republic of
06:37 - 1398/03/13
اقای فتاحی بفرمایید همه چی زوریه
Iran, Islamic Republic of
06:52 - 1398/03/13
فتاحی اگه اونی که ما تو مادرید دیدیم پرید تو زمین .اگه همون میومد تو فولاد ارنا همه میدویدن دنبالش که ثوابی ببرن تو گرفتن....
Iran, Islamic Republic of
06:57 - 1398/03/13
چون تمشاگران لنگی وحشی هستند
Iran, Islamic Republic of
07:17 - 1398/03/13
بی شرف یکم روتو کم کن بب وجدان لنگی
Iran, Islamic Republic of
07:49 - 1398/03/13
همش بخاطر بی عرضه بودن توی شلغم همه اینا از گور تو بلند میشه
Iran, Islamic Republic of
08:20 - 1398/03/13
آقای فتاحی . خدا وکیلی هیچ چی نگو . اصلا حرف نزنی سنگین تری . چون هر چی بیشتر حرف بزنی بوی تعفن بیشتر میشه .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۳
همه تو گود نشستند میگن لنگش کن.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۴
اقای فتاحی فک گردی سوپر جام به ناخق کاپ دارین به لنگ .‌‌درود به شرف مدیر عامل داماش از حق هوادارانش خوب دفاع کرد شیر مادرت حلالت بشه .مردانکیت ثابت شد ..محکم و علا ایستادگی کردی جلو مافیا و کثافت کاریهای لنگداسیون ...
Iran, Islamic Republic of
08:23 - 1398/03/13
خاک بر سرت کنم لنگی
پاسخ ها
مرتضی قرمز
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۳
کیسه ترتر شله زرد. ازغار اومدین بیرون چرا حتما بخاطرسوختگیه پمادسوختگی الفا بزنیدسریع برگردین سرجاتون
Iran, Islamic Republic of
09:21 - 1398/03/13
فقط خفه شو برو به جهنم.
نترس بی لیاقت ها تواین دولت دوباره برمی گردند وعزل نشده پست هم می گیرندمثل سیف شریعتمداری نعمت زاده!!؟؟
United Arab Emirates
09:38 - 1398/03/13
اکه اونجا یه جیمی جامپ بود اینجا خدارو شکر همه جکی جامپ بودن
Iran, Islamic Republic of
10:01 - 1398/03/13
نمیدونم چرابدم میاد ازیه چندمیمون مثل همین فتاحی میناوند میثاقی مایلی کهن وچندعوضی دیگه ببخشیدمدیرشبکه سه
France
10:07 - 1398/03/13
اصلا قابل قیاس نیستن بعدش توچرا اون صندلی بی صاحب ول نمیکنی بری
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1398/03/13
فدراسیون بی ستاره، یکی از یکی بی عرضه تر و نفهم تر
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1398/03/13
یارو رو تو ده راه نمیدادند یهویی سر از خونه کد خدا در آورد حالا از اینجا داره مادرید رو هم مدیریت میکنه! عجب پرروهه!!!! خخخخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
11:19 - 1398/03/13
همیشه یه دلیل بیار و حواشیو بنداز گردن بقیه
United States
12:02 - 1398/03/13
از اون جیمی جامپ ها یکی کمه بگو بازم بیاد
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1398/03/14
آقای فتاحی زر نزن فقط گم شو فوتبالو به لجن کشیدین ببینم نباشی پرسپولیس قهرمان میشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج