دیوید بکام به دنبال توافق با ستاره بارسلونا
۸۷۱۲۵۵
۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۹
۵۶۴۳
لوییس سوارز، مهاجم اوروگوئه ای بارسلونا، مورد توجه باشگاه اینتر میامی قرار گرفته است.

ورزش سه: لوییس سوارز، مهاجم اوروگوئه ای بارسلونا، مورد توجه باشگاه اینتر میامی قرار گرفته است.

 دیوید بکام بر خلاف بسیاری از ستاره های دنیای فوتبال علاقه ای به ورود به عرصه مربیگری نداشت و ترجیح داد با خرید امتیاز یک تیم در ایالت متحده، در عرصه های کلان فوتبال همانند تیمداری حضور داشته باشد.

تیم اینتر میامی تحت هدایت ستاره محبوب انگلیسی از سال 2020 فعالیت خود را در MLS آغاز خواهد کرد و دیوید بکام قصد دارد بازیکنان بزرگی که در اواخر دوران حرفه ای خود قرار دارند را مجاب به انتقال به تیمش کند.

Esport3 مدعی شد لوییس سوارز، مهاجم 31 ساله بارسلونا یکی از بازیکنانی است که مورد توجه بکام قرار گرفته است. قرارداد سوارز در سال 2021 با بارسلونا به اتمام می رسد و هنوز مشخص نیست آیا آبی اناری ها علاقه ای به تمدید قرارداد با سوارز و حفظ او برای فصول بعد دارند یا خیر.

با توجه به اینکه بارسلونا به شدت در بازار تابستانی به دنبال جذب یک مهاجم نوک است، احتمال دارد سوارز به تدریج در فصل بعد نیمکت نشین شود و با توجه به واگذاری رایگان وی در صورت پایان قرارداد، ممکن است بارسلونا علاقمند باشد سوارز را در تابستان سال بعد واگذار کند تا از فروش او از منظر مالی سود ببرد و در این شرایط اینتر میامی با قراردادی 4 ساله شاید مقصد بعدی مهاجم اروگوئه ای بارسلونا لقب گیرد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج