علم‌الهدی: گرانی و فشار معیشتی بالاست
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۸۷۱۳۰۲
۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۲
۴۲۰۰
امام جمعه مشهدمقدس گفت: نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: وضعیت معیشتی قشر آسیب پذیر و مردمان فقیر اما دل امام را آزار می‌دهد؛ گرانی و فشار معیشتی بالاست؛ این گرانی ربطی به دشمن ندارد.

خبرگزاری تسنیم: آیت الله سیداحمد علم الهدی صبح امروز در خطبه‌های نماز عیدسعید فطر در بارگاه منور رضوی اظهار داشت: امروز روز 15 خرداد، یوم الله است؛ یوم الله بودن امروز از دو جهت است زیرا از سویی عید فطر است و عید فطر، یوم الله است و از سوی دیگر، 15 خرداد در حقیقت اعلام یک خطر نسبت به آمریکا بود.

امام جمعه مشهدمقدس افزود: اسلام لشگری دارد که در موازنه قدرت‌های جهانی نه در عرصه نظامی و نه عرصه مادی جزو موازنه‌ها نیست و آن سپاه و لشگر شهادت است؛ 15 خرداد سرآغاز قیام لشگر شهادت در برابر استکبار جهانی است و امام با ایستادگی شهدای 15 خرداد به دشمنان نشان دادند از پس هر قدرتی برمی‌آیند.

آیت الله علم الهدی تصریح کرد: روز گذشته سالروز رحلت امام بزرگوار ما بود؛ 30 سال است امام نداریم و مردم و امت و نظام بدون امام زندگی می‌کنند اما آنچه سبب شده بعد از 30 سال خط و اندیشه و کلام امام در دنیا طنین انداز شود و بر جهان اسلام حکومت کند؛ 30 سال رهبری سیاستمدارانه و حکیمانه رهبری است و امام در این 30 سال، 30 برابر زنده شده است.

وی با اشاره به اینکه بیداری اسلامی اندیشمندان را روی یکدیگر بگذاریم امروز 30 برابر بیشتر وزن و عظمت امام منعکس است گفت: امام عبد صالح خدا بود و به نحوی خدا را باور کرده بود که هیچ تردیدی در ایشان نسبت به حمایت خدا از نظام وجود نداشت. امام حرف که می‌زد تصور می‌کردیم در حال نصیحت است. ایشان می‌فرمودند ما همه سرباز خدا هستیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: امام با خدا مناجات می‌کردند و معتقد بودند مشیت خدا به این تعلق گرفته که این انقلاب بماند و این خصوصیت امام را ماندگار کرده است؛ خصوصیت دیگر امام، رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری نسبت به حفظ اصول امام است و امروز هیچ اصلی از اصول امام، کهنه نشده است.

علم الهدی بیان کرد: امروز در دنیا اندیشه و سرسپاری به اندیشه امام تازه است و این ناشی از رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری است؛ امروز اگر امام رجعت کنند با دو نقظه نشاط و شادابی و قدرت مردم و استکبارستیزی مردم مواجه می‌شوند؛ در منطقه انقلاب ما حرف اول را می‌زند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: وضعیت معیشتی قشر آسیب پذیر و مردمان فقیر اما دل امام را آزار می‌دهد؛ گرانی و فشار معیشتی بالاست؛ این گرانی ربطی به دشمن ندارد؛ دشمن تهاجم اقتصادی دارد اما در این حد نیست و حتی رئیس جمهور می‌گوید بازار بی صاحب است و هر کس هرجور می‌خواهد جنسش را می‌فروشد و مردم مستاصل هستند؛ بسیاری از کارخانجات وابسته به حکومت و نظام هستند چرا گران کرده‌اند؟

علم الهدی با تاکید بر اینکه انبارها پر از کالا و مواد خام است اما آنها را با قیمت روز بالا و پائین می‌کنند و کسی جلودارش نیست اظهار داشت: این مردم آسیب‌پذیر و مستضعف آیا نباید از آب و برق و گاز بهره بگیرند؟ این بی صاحبی بازار تا چه زمانی باید تداوم پیدا کند؟ امروز معیار این است که این کالا با دلار چه میزان فروش می‌رود. روح امام از این وضعیت آزرده است؛ مسئولان باید فکری کنند. این نابه‌سامانی اقتصادی روح امام را آزرده کرده و مسئولان احساس مسئولیت نمی‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: هشت سال این مردم مقاومت کردند و در مقابل تهاجم اقتصادی نیز مقاومت می‌کنند؛ اما آن که مربوط به ضعف مدیریت و ول کردن بازار است گناهی نابخشودنی است و نفرین امام دامن کسانی را می‌گیرد که در مقابل این مسئله بی تفاوت هستند.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:02 - 1398/03/15
بخاطر مدیریت مسؤلان رده بالا وحقوق های کلان برای خودشون
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1398/03/15
مردم دو سال دیگر تحمل کنند با رفتن اصلاحطلبان از قدرت ، گرانی و تورم و بی تدبیری خواهد رفت...........،،،،،،،،،،،،
Iran, Islamic Republic of
00:28 - 1398/03/16
امریکا با تحریم و بعضی از مسئولان با بالا بردن قیمت دلار که بالا رفتن قیمت سایر کالا های مورد نیاز مردم را به دنبال دارد،ریشه و بنیان خانواده های ایرانی را بزودی خواهند خشکاند!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کالابرد_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
استیل رگال_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر