سرقت دریچه‌های فاضلاب با جعل آرم شهرداری
۸۷۱۶۲۱
۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
۸۹۴۵
رئیس کلانتری تهران نو از دستگیری مرد جوانی که با جعل عنوان شهرداری اقدام به سرقت دریچه‌های فاضلاب شهری می‌کرد، خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس کلانتری تهران نو از دستگیری مرد جوانی که با جعل عنوان شهرداری اقدام به سرقت دریچه‌های فاضلاب شهری می‌کرد، خبر داد.

سرهنگ رسول بهرامی، درباره دستگیری این متهم گفت: صبح روز یکشنبه ۱۲خرداد، ماموران کلانتری تهران‌نو در حال گشت‌زنی بودند که به یک موتور سیکلت با پلاکی بسته مشکوک شده و به راکب آن دستور ایست می دهند، اما موتورسوار با افزایش سرعت خود از محل متواری می‌شود.

وی با بیان اینکه ماموران، موتورسوار را تعقیب می‌کنند، گفت: پس از حدود چهار دقیقه تعقیب و گریز، ماموران موتورسیکلت را متوقف کرده و متهم را دستگیر می کنند و متهم در اعترافات خود اقرار می‌کند که با توجه به سرقتی بودن موتور، پلاک آن را تعویض کرده است.

وی افزود: در ادامه بازجویی از این متهم نیز مشخص شد که وی با چسباندن آرم شهرداری روی موتورسیکلت، خود را مامور شهرداری معرفی می‌کند و با استفاده از این شگرد، دریچه‌های فلزی فاضلاب شهرداری و گلدان‌های متعلق به شهرداری تهران را به سرقت می‌برد.

به گفته وی، در ادامه دستگیری وی، نماینده حقوقی شهرداری برای رسیدگی به موضوع به کلانتری دعوت و با شکایت رسمی وی، پرونده‌ای در این زمینه تشکیل شد و به همراه متهم به مقام قضایی تحویل داده شد.

انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:22 - 1398/03/16
دربیشتراستانهادریچه ها به سرقت میروداماهیچ اقدامی برای دستگیری دزدان صورت نمیگیرد
پاسخ ها
shanjani
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۷
لطفا این سارق دریچه دزد را در همین گودالی که دریچه اش به سرقت برده بود بیاندازید.و انگاه دریچه به سرقت رفته را از او بگیرید وسپس دریچه به محل خودش جوش داده شود وپس از طی چند روز دزد ادب شده و انگاه اگه این سارق زنده مانده باشد از همان گودال خارج کنید .و اگر دیدید فوت کرده است .بگذارید در همان جا بماند.به عنوان موزه مردم برای تماشابیایند.!!!!!
Iran, Islamic Republic of
17:22 - 1398/03/16
دربیشتراستانهادریچه ها به سرقت میروداماهیچ اقدامی برای دستگیری دزدان صورت نمیگیرد
Iran, Islamic Republic of
17:32 - 1398/03/16
در زمان کودکی ، دوستم در فاضلابی افتاد که درب ان را سرقت کرده بودنند و مرد ، بعد از سالها از ذهنم پاک نمیشه .بی وجدانی حد و مرز نداره .
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1398/03/16
خوشبحال کی معموم مردمان بی فکری که دادبی دادنمی کن دوزی برودن خوردن نوشن جانتان باشه تهرانی ياهرشهرروستا?
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1398/03/16
سلام مدجوی بهزيستی توانابخشي شهراستان خراسان رضوی مشهدمقدس وام چطورشودنگويداخرچرابايدمال ماهای که بايکی دوريال گجامی رسه خانم جان ازطرف جمع مدجوياهای که دسش اززمين اسمان گوتامرده نيست بلگه زنده هاراببنی ان موقع حرف بزنی بهزيستی فروردين۱۲جمع مقابل پاک شهيدافميده کفتی وام می دهنيم خوشحال گردي گفتم خداياشکردست ماهاراگرفتی باتشکر۰۹۱۵
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1398/03/16
اینطورکه وضع مملکت پیش میره وبیکاری وگرانی هست بعید نیست خودفاضلاب هم به سرقت بره برای سیرکردن شکم همه اینها مشکل بیکاری وگشنگی هست ظمن اینکه مخالف شدیددزدی هستم
Iran, Islamic Republic of
19:40 - 1398/03/16
ببین روحانی مملکت به چه روزی انداخته
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج