بین استقلال و پرسپولیس تبعیض قائل می‌شوند
۸۷۱۸۴۸
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
۱۳۴۷۶
احمد سعادتمند، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال تأکید کرد که این باشگاه در حال حاضر نیاز به وحدت و همدلی دارد.

خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال استقلال که کارش را کسب رتبه سوم در لیگ برتر هجدهم به پایان رساند و فراز و نشیب زیادی ر‌ا در فصل گذشته تجربه کرد، حالا بدون سرمربی است و مشکلات مالی زیادی دارد که هنوز حل نشده است.

احمد سعادتمند رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال، درباره شرایط این روز‌های استقلال، آخرین وضعیت انتخاب سرمربی، بحث ماندن یا رفتن بازیکنانی مثل وریا غفوری و پاتوسی و مشکلات مالی این باشگاه صحبت‌های جالبی انجام داد که متن کامل آن را در ادامه می‌خوانید.

* ابتدا درباره مشکلات مالی باشگاه و مطالبات استقلال صحبت کنید.

در ابتدا از هواداران عزیز پوزش می‌خواهیم به دلیل عدم دریافت جام در فصل گذشته و حذف از لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا و امیدوارم بتوانیم از شرمندگی این عاشقان در فصل پیش رو در آییم. ما در حال حاضر در شرایط خاصی هستیم و وضعیت ایده‌آلی نداریم. خواهش من از همه این است که آرامش داشته باشند و همه را به وحدت و همبستگی دعوت می‌کنم. در حال حاضر یکی از موارد اصلی ما بحث مطالبات‌مان است. شاید هواداران به صورت جسته و گریخته اطلاعاتی از مطالبات باشگاه داشته باشند، اما من می‌خواهم ریز این مبالغ را بگویم تا همه چیز روشن شود.

از اسپانسر باشگاه دو سررسید داشتیم که جمع این دو فقره می‌شود 16 میلیارد. در تاریخ 98/5/1 هم هشت میلیارد تومان سررسید بعدی است که جمع این مبالغ باید از اسپانسر به باشگاه برسد و جای تأسف است که هیچ‌گونه ضمانت بانکی نداریم و با توجه به اینکه در حال حاضر یک مؤسسه دولتی هستیم سال جدید حتماً اسپانسرینگ باشگاه را از طریق مزایده انجام خواهیم داد تا هم عاشقان استقلال بیایند و هم کارهای قانونی را دقیقاً رعایت کرده باشیم. از تبلیغات محیطی هم با توجه به کسب رتبه سوم لیگ برتر هجدهم بین پنج تا هفت میلیارد مطالبه داریم و این هم بخش دیگری از پول باشگاه است.

خخ

از اتکا هم پنج میلیارد تومان طلب داریم. همچنین از فیفا 850 هزار دلار مطالبه داریم که با نرخ ارز فعلی چیزی حدود 12 میلیارد تومان می‌شود. 250 هزار دلار هم باقیمانده قرارداد الهیار صیادمنش با باشگاه فنرباغچه است که هنوز پرداخت نشده و چیزی حدود 3.5 میلیارد می‌شود. البته من در این مقطع زمانی موافق جدایی این مهاجم جوان نبودم. از سنوات گذشته هم دو چک باقی مانده است که جمع آن 26 میلیارد تومان می‌شود. با این شرایط باشگاه استقلال حدود 71 میلیارد تومان مطالبات وصول نشده ارزی و ریالی دارد که رقم بالایی است.

* برنامه‌ای برای وصول این مبالغ دارید؟

ما روز شنبه در جلسه‌ای با اعضای محترم هیئت مدیره و مدیرعامل، کمیته وصول مطالبات را تشکیل می‌دهیم تا هر چه زودتر این مبالغ به باشگاه برسد و بتوانیم تیم را جمع و جور کنیم. البته کمیته وصول مطالبات باید زودتر از اینها تشکیل می‌شد. استقلال تیمی است که دو ستاره آسیایی دارد و بزرگانی چون ناصر حجازی، منصور پورحیدری و غلامحسین مظلومی در این تیم بوده‌اند. من از دوستان خواهش می‌کنم که زودتر بدهی‌های خود را به باشگاه استقلال پرداخت کنند تا با این کار به تیم کمک کنند و ما بتوانیم اقدامات خود را اجرایی کنیم.

از وزیر ارتباطات که فردی ورزشی و بسیار فوتبالی است درخواست می‌کنم استقلال را هم ببیند. شاید خیلی‌ از عزیزان از این حرف‌های من خوش‌شان نیاید و بازتاب خوبی نداشته باشد، اما متأسفانه بین دو باشگاه بزرگ پایتخت تبعیض وجود دارد. تیمی که 20 میلیون هوادار دارد نباید از تیم‌های دیگر عقب بماند و از وزیر محترم ارتباطات می‌خواهیم به ما هم کمک کرده و دستور تسریع در پرداخت مطالبات باشگاه استقلال را هم صادر کند. رسماً از ایشان دعوت می‌کنم در اولین جلسه تمرینی باشگاه استقلال در فصل جدید به ما افتخار بدهد.

همچنین از مهدی تاج، ریاست محترم فدراسیون فوتبال که زحمات زیادی برای فوتبال می‌کشد و جا دارد دوباره به او بابت انتخابش به‌عنوان نایب رئیس AFC تبریک بگویم، درخواست کمک می‌کنم با وجود اینکه با اینفانتینو رابطه بسیار خوبی دارد، به طور جد پیگیر مطالبات 850 هزار دلاری باشگاه استقلال از فیفا باشد. با پرداخت این پول از سوی فیفا ما می‌توانیم طلب پروپیچ را که 400 هزار دلار است و یک خطر بزرگ برای ما محسوب می‌شود، به راحتی پرداخت کنیم.

قطعاً تاج می‌تواند در فیفا این موضوع را پیگیری و به استقلال کمک کند. حتی اگر نیاز باشد این موضوع باید از طریق وزارت امور خارجه هم پیگیری شود. هر چند که فدراسیون فوتبال اقدامات مهمی می‌تواند در این زمینه انجام دهد. همچنین از ایشان درخواست می‌کنم به همکاران خوب‌شان در فدراسیون فوتبال دستور دهد هر چه سریع‌تر بررسی‌های لازم درباره بدهی‌ها و مطالبات باشگاه‌ها از تبلیغات محیطی بعمل آید. البته این موضوع فقط به نفع ما نیست، بلکه تاج باید دستور دهد تا مطالبات همه‌ی باشگاه‌ها وصول شود و دوستان در فدراسیون پیگیر این موضوع شوند. همچنین مشخص شود چه باشگاهی بدهی دارد و طلبکار است.

اگر اشتباه نکنم حدود 60 میلیارد تومان پول تبلیغات محیطی است و باید هرچه زودتر هم سهم باشگاه استقلال از این پول مشخص شود و البته اگر بدهی شامل باشگاه ما می‌شود کسر شود، چراکه ما نیاز به اعتبار در این زمان خاص داریم تا بتوانیم تیم را به خوبی برای فصل آینده ببندیم. مگر باشگاه‌ها از چندجا درآمد دارند و حمایت می‌شوند؟ صداوسیما که بحثش جداست و حق پخش وجود ندارد، اما حداقل باید پول تبلیغات محیطی را که کم هم هست به ما بدهند. فکر می‌کنم با توجه به سوم شدن در جدول سهم ما شاید به حدود پنج میلیارد برسد که قطعاً می‌تواند به باشگاه کمک کند.

* نظر شما در خصوص اختلافات پیش آمده بین حیدری و رحمتی در فضای مجازی چیست؟

از بزرگان باشگاه خواهش می‌کنم خویشتن‌داری کنند. پژمان منتظری، خسرو حیدری و مهدی رحمتی کاپیتان‌های استقلال هستند و بار‌ها در کنار هم برای موفقیت این تیم تلاش کرده‌اند. فکر می‌کنم الان زمانی نیست که بخواهیم در فضای مجازی پشت یکدیگر را خالی کنیم. من همه این بازیکنان را دوست دارم و همگی باید در این وحدت و انسجامی که الان به آن نیاز داریم با ما شریک شوند و به تیم کمک کنند.

* خسرو حیدری هم پس از سال‌ها با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی کرد. نظرتان در این خصوص چیست؟

من از حیدری برای زحماتی که در سالیان گذشته برای استقلال کشیده تشکر می‌کنم و قول می‌دهم به شرط حیات و ادامه حضورم در باشگاه استقلال با همکاری هیئت مدیره و مدیرعامل و پیشکسوتان باشگاه و هواداران یک بازی خداحافظی در شأن این بازیکن و همچنین مجتبی جباری برگزار کنیم. برگزاری این بازی در دستور کار باشگاه قرار خواهد گرفت و امیدوارم بتوانیم بخشی از زحمات این بازیکنان را جبران کنیم.

* در این شرایط انتظار مدیران باشگاه از بازیکنان چیست؟

انتظار ما از بازیکنان این است که شرایط باشگاه را به خوبی درک کنند. ما در وضعیتی هستیم که نیاز به کمک آنها داریم و حتی به نظرم هیچ‌کدام از آنها نباید با تیم دیگری حتی مذاکره کنند. البته ما هم باید خواسته‌های آنها را هرچه زودتر برآورده کنیم و مذاکرات را برای تمدید قرارداد‌ها آغاز و نهایی کنیم.

خخ

وریا غفوری یکی از بهترین‌های ماست، او یک کرد باغیرت هست و برای تیم زحمت کشیده و قطعا غفوری در استقلال ماندنی است و در تیم می‌ماند و تمام تلاش خود را برای حفظ سایر بازیکنان به کار می‌گیریم. قطعا به زودی با بازیکنان مدنظر نشستی خواهیم داشت چه تمدیدی‌ها و چه بازیکنان جدید. هر روزی که ما عقب بیفتیم مطمئنا ما را یک هفته از بقیه در لیگ عقب می‌اندازد و این به ضرر باشگاه استقلال است. ما تلاش می‌کنیم تعهدات خود را عملی کنیم و از بازیکنان هم می‌خواهیم به خاطر این پیراهن مثل گذشته تلاش کنند و خود را با شرایط سازگار کنند.

* برخلاف چیزی که مدیران باشگاه خصوصاً آقای فتحی چند ماه پیش اعلام کردند، به نظر می‌رسد پاتوسی دیگر به استقلال برنمی‌گردد و خداحافظی کرده است.

مطمئناً از امروز تمام تلاش خود را برای حفظ پاتوسی انجام می‌دهیم و بحث ماندن این بازیکن هم به وصول شدن مطالبات باشگاه مربوط است. فتحی به‌عنوان مدیرعامل در تلاش است تا تأمین منابع کند. قطعاً بازیکن هم پس از پایان فصل دنبال گرفتن قسمت زیادی از قرارداد خود است و براساس قرارداد هر دو طرف انتظاراتی از یکدیگر دارند. ما قول می‌دهیم که پاتوسی، غفوری و بهترین‌های تیم در فصل گذشته را حفظ کنیم.

میرشاد ماجدی، کامران منزوی و دیگر عزیزان حاضر در باشگاه استقلال که از پیشکسوتان هستند و حق آب و گل دارند، آماده‌اند تا با بازیکنان مدنظر مذاکره کنند. هرچند که شأن آنها نشستن پای مذاکره نیست، اما باید از این برند‌ها در کنار فتحی برای نقل‌وانتقالات استفاده کنیم. با این شرایط شک نداریم که طی چند روز آینده بحث تمدید قرارداد‌ها و خرید بازیکنان جدید آغاز خواهد شد و برنامه‌ها اجرایی می‌شوند.

* هواداران بار‌ها به عملکرد هیئت مدیره و مدیران باشگاه گله کردند. نظرتان در این مورد چیست؟

من کاملاً به هواداران حق می‌دهم که به من و اعضای هیئت مدیره گله داشته باشند و بگویند در باشگاه چه خبر است. مجبورم اعلام کنم که در چهار ماه حضور من، خلیل‌زاده، کامران منزوی‌، میرشاد ماجدی و فتحی در هیئت مدیره باشگاه استقلال، ما 25 میلیارد تومان برای باشگاه آورده داشته‌ایم که در این مدت رقم قابل قبولی است. حتی گاهی برای حل شدن قسمتی از مشکلات خودمان زیر دِین رفتیم، ولی نگران نیستیم و اگر لازم باشد باز هم این کار را می‌کنیم تا مشکلات حل شود، چون عاشق استقلال هستیم.

ما هیچ دریافتی از باشگاه نداشتیم و نخواهیم داشت. اما نمی‌خواهیم در مسائل اجرایی دخالتی کنیم و می‌خواستیم تیم در آرامش کامل باشد. در این چهار ماه به تمرین تیم هم نرفتیم تا مبادا تمرکز تیم به‌هم بخورد اگر چه به نظر لازم بود حتی برای یک بار هم شده کنار بچه ها باشیم. مطمئناً از این پس بیشتر در کنار تیم خواهیم بود، ولی هیئت مدیره در تلاش است تا اعتبارات تأمین شود.

* با این شرایط خواسته شما چیست؟

وحدت، همدلی و هم‌فکری. ما در گذشته مدیران زیاد و لایقی داشتیم و می‌خواهم از فتح‌الله‌زاده، آشتیانی، افتخاری، افشارزاده و اولیایی و دیگر دوستان که سابقه مدیریت باشگاه را دارند، اگر نظری دارند که می‌تواند به باشگاه کمک کند این کار را بکنند و در باشگاه همیشه به روی آنها باز است. همچنین پیشکسوتان می‌توانند به ما انرژی مثبتی دهند، چراکه آنها صاحب‌نظر هستند و می‌توانند به ما در این راه کمک کنند.

هادی نراقی، عبدالعلی چنگیز، صمد مرفاوی، بهتاش فریبا، مجید نامجومطلق، هادی طباطبایی، شاهین و شاهرخ بیانی، مهدی فنونی‌زاده، امیر قلعه‌نویی، پرویز مظلومی، ستار همدانی، علیرضا اکبرپور، سیروس دین‌محمدی، علیرضا نیکبخت‌واحدی، سهراب بختیاری‌زاده، پرویز برومند، مهدی پاشازاده، محمود فکری، محمد نوازی، رضا عنایتی، محمد نوری، رضا حسن‌زاده، جواد نکونام و خیلی‌های دیگر که الان حضور ذهن ندارم و بزرگانی چون علی جباری، حسن روشن، اکبر کارگرجم و جواد قراب شناسنامه باشگاه هستند و باشگاه در تلاش است تا این پیشکسوتان را دور هم جمع کند تا به تیم کمک کنند. در مجموع از هواداران، پیشکسوتان، مدیران سابق و کلاً خانواده استقلال انتظار داریم تا به تیم کمک کنند و خود را برای کسب سومین ستاره آسیایی آماده کنیم.

* صحبتی با هواداران دارید؟

من پیشنهاد خوبی برای هواداران دارم و هر زمان که توانستیم اعتماد آنها را جلب کنیم این پیشنهاد را مطرح می‌کنم، البته تاکنون موفق به این کار نبودیم. می‌دانم آنها گِله‌مند هستند، اما از آنها می‌خواهم مثل همیشه کنار تیم باشند تا بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

* بحث انتخاب سرمربی به کجا رسید؟ حضور استراماچونی روی نیمکت استقلال قطعی است یا خیر؟

براساس اساسنامه باشگاه استقلال انتخاب سرمربی برعهده مدیرعامل باشگاه است و فتحی و خطیر مسئول انتخاب سرمربی و مذاکره با گزینه‌های مدنظر هستند و هیئت مدیره تاکنون اصلاً دخالتی نداشته است. این دو نفر در تلاش هستند تا به‌زودی تکلیف سرمربی مشخص شود. با توجه به نرخ ارز و برخی مشکلات پروسه انتخاب مربی خارجی کمی سخت است، اما تلاش می‌کنیم تا روز شنبه در جلسه تکلیف سرمربی را مشخص کنیم و تیم زودتر تمرینات خود را آغاز کند، چون نباید از تیم‌های دیگر عقب بیفتیم و باید قرارداد سرمربی جدید زودتر نهایی شود و در نهایت باز هم از هواداران عزیز پوزش می‌خواهم و امیدوارم آنها کمک کنند تا در کنار هم موفق باشیم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 44
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1398/03/17
اسم پرسپولیس به کیسه کش ها چه مربوط که مدام دنبال حسادت هستن تا رقابت !؟ مهدی شریفی ( ورزش ومردم) سوالی بسیاز بجا و منطقی کرد ؛ که ایا اگر کی روش جای برانکو یازده ماه حقوق نگرفته بود یازده هزار بیانیه علیه تاج و فوتبال صادر نمیکرد؟ چطور به خودشون اجازه میدن فرافکنی کنند که برانکو با قطر قرارداد بسته.....؟ دست بردارید افتابه بدست کیسه و شله زردهای اصفهانی ...
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1398/03/17
آخه مگه دولت لنگی میذاره استقلال جون بگیره لعنت خدا بر دولت کلید
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1398/03/17
چرا چرت میگی شما فقط پولی که واسه رضایت نامه تبریزی و شجاعیان و ۱۰۰ ها بازیکنن و مربی که کیسه گرفت را حساب کنید ۱۰ برابره هزینه پرسپولیسی هاست
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1398/03/17
این هم اراجیف گویی بیش نیست که تا بفهمد چی شده استقلال یک نیم فصل را از دست داده و همان بحث مهندسی شده سناریوی وزیر،فدراسیون،صداوسیما ورسانه ها عوامل لنگی در رسانه ها دست به دست هم دادن تا چندسالی تیم لنگ را قهرمان ده دوره دیگه کنند و یک ستاره جعلی دیگه براش کنار بگذارند، چون تیم حکومتی لنگ تو آسیا هیچ وقت نمی تونه مقام بیاره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
کی دوم آسیا شد کی السد و الدحیل رو که شما کیسه کشا بهش باختید رو برد؟پرسپولیس
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1398/03/17
سالها وعده وعید چی فکر کردین شما شرمتان باد چرا مردم وهواداران را نادان تلقی میکنید دستتان برای همه رو شده است شماها به اهداف کثیفتان که همانا نابودی تیم مردمی استقلال بوده نخواهید رسید چونکه مردم آگاه شده اند و دست شماها را خوانده اند . مجید بلک
Iran, Islamic Republic of
16:26 - 1398/03/17
از وقتی سلطانی فر لنگی اومده
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1398/03/17
آخه پشمک دولت چه کمکی می کنه؟
فقط دو طرف از نظر مدیریت اداره می شوند
مدیریت هم یعنی کارهای اجرایی
اسپانسر و حق پخش و کلی کارهای دیگه
انقدر این اراجیف رو تکرار نکنید
اینکه شما ناتوان هستید و عرضه کار ندارید چرت نگید لطفا و برید
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1398/03/17
آخه پشمک دولت چه کمکی می کنه؟
فقط دو طرف از نظر مدیریت اداره می شوند
مدیریت هم یعنی کارهای اجرایی
اسپانسر و حق پخش و کلی کارهای دیگه
انقدر این اراجیف رو تکرار نکنید
اینکه شما ناتوان هستید و عرضه کار ندارید چرت نگید لطفا و برید
Iran, Islamic Republic of
16:33 - 1398/03/17
آخه کچل بی وجدان چرا گندکاریهای خودتون رو به پرسپولیس وصل می کنید ،؟ افتضاحاتتون در قرارداد بستن با بازیکنان و مربیان خارجی که باعث دههامیلیارد بدهی برای باشگاه کیسه شدا را چرا به پرسپولیس ربط میدید ؟؟؟ اگر به پرسپولیس نگاه ویژه داشتند چرا پرسپولیس نمیتونه یک سال حقوق مربی و کادر فنیش رو پرداخت بکنه ولی شما پول فسخ قرارداد شفر و جذب دو میلیون یورویی مربی جدید رو راحت پرداخت می کنید ؟؟؟؟ لجنزار کیسه و لجن پراکنی کیسه شده برای شما عادت ، ظاهرا نمی تونید این عادت زشتتون رو هم ترک کنید .
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1398/03/17
رو نگو، سنگ پا قزوین بگو
Iran, Islamic Republic of
16:52 - 1398/03/17
تیم حکومتی راهمه می دانند؟
الان کل دولت و وزیر بسیج می شوند پول برانکو راجور کنند!؟
این مورد هم تواستیضاح باید بیان بشه.
Iran, Islamic Republic of
16:56 - 1398/03/17
برای پوشیدن بی کفایتی های خودتون چه دلیلی بهتر و مردم فریبتر از این نوع حرفا ، برید جمع کنید این حرفارو برید استعفا بدید اجازه بدید آدمهای باکفایت کارارو دست بگیرن .
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1398/03/17
تو هم میخوایی دیده شوی چوپان دروغگو
Iran, Islamic Republic of
17:15 - 1398/03/17
بابا شما به سنگ پا گفتید زکی .کیسه کشیددیگه کارتون باسنگ پای قزوین است .
Iran, Islamic Republic of
17:22 - 1398/03/17
کچل بی ریخت ابله. دارید تو هم حرف مفت میزنید. هم تو وهم هیئت مدیره وهم مدیرعامل آدمهای بی عرضه ای هستید که تیم از پارسال بدتر نتیجه میگیرد. پس فرافکنی نکن وبگو این همه پولی که امسال خرج کردید از کجا آوردید تو که میگید 71 میلیاردپول وصول نشده دارید پس پول خرج شده پارسال از کجا دزدیدید. معلوم نیست خودت هم گیج تشریف دارید کچل مفلس.
Iran, Islamic Republic of
17:24 - 1398/03/17
فقط خرف مفت میزنیذ
Iran, Islamic Republic of
17:42 - 1398/03/17
بنده خدا چقدر بی پولین شما اینهمه بازیکن میان استقلال نکنه عاشق چشم و ابرو شمان
Iran, Islamic Republic of
18:21 - 1398/03/17
از اراجیف این اقا اینطور متوجه شدم که میگه
هیت مدیره برای پول دراوردن نیامده
هیت مدیره کسب کار دیگه دارند و این شغل چندم انهاست
خودشون عرضه ندارند یقه بدهکارا را بگیرن مردم با اونا رودر رو میکنند
۴۰ روزه شفر ناکار کردند هنوز نتونستند مربی تعیین کنند مگه بقیه تیمها مشکل مالی ندارن ففط استقلال مشکل مالی داره ؟
یارگیری شروع شده این اقا هنوز داره قول میده به هوادارا
ما هنوز بازیکن که نگرفتیم هیچ طلب سال گذشته بازیکن نمیدن اونا هم فراری میدن
تو مجازی خوندم کل طلب پاتوسی برای نیم فصل ۵۰۰۰۰ دلار بوده اونم ندادن انتظار دارند پاتوسی بمونه براشون بازی کنه
در کل برای همه روشن هست وزیر مدیران نالایقی برای استقلال تعیین کرده تا تیم خودش سرتر بمونه همیشه
United States
18:39 - 1398/03/17
هرجا خواستین بی لیاقتی خودتان را سر پوش بگذارید حتماً از تبعیض ،حکومتی،مهندسی،بنفع تیم پرسپولیس جهت گمراه نمودن هوادارهای ..استفاده کنید چون هوادار عاقل و واقعی خودش همه چی رو میبنه و میفمه .پس ....خودتان هستید سر مردم کلاه نذارید.بی لیقتان از فوتبال برن کنار چون بوی گند آنها همه جارو گرفته و دارن فوتبالو نابود میکنن .
Iran, Islamic Republic of
18:49 - 1398/03/17
اقا چرا افکار عمومی را فریب میدی. پرسپولیس با وجود این همه موفقیت نمتونه مربی موفقشو نگه داره ولی شما که به زور سهمیه گرفتی مربی و بازیکن دیپورت میکنی و مربی و بازبکن جدید میگیری.این کجاش عدالته. بخودتو بیایین و جرات داشته باشبن عدم نتیجه گیربتون را قبول کنیین و حرفه ای تر کار کنیین.بجای فرار رو به جلو و فریب هواداراتون بیشتر تمرین کنین.برای نگه داشتن خودتون فریبکاری نکید و هوادارها رو گول نزنید.دم خروس بیرون زده آقا.
خوشبختانه هوادارا فهم فوتبالی دارن و میدونن عیب کار از خودتونه.
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1398/03/17
۲۰ میلیون کجا ۴۰ میلیون کجا بایدم به ما بیشتر توجه بشه تراکتور و سپاهان هم مثل شما خوشم میاد از لحاظ طرفدار تو آسیا هیشکی نمیتونه با ما رقابت کنه
Iran, Islamic Republic of
18:57 - 1398/03/17
فصل تمام شد و بازم مدیران استقلال شعار میدن و وعده فصل بعد رو میدن. چندین دوجین بازبکن داخلی و خارجی گرفتین از تبریزی و کریمی و شجاعیان اقامحمد و نودافکن و دانشگر و باقری و....داخلی و خارجی هم همام و نومایر و منشا و پاتوسی و گونزالس و شفر و پسرش و....گرفتین .پول جبارف و تیام و ... دادین حالا هم مربی جدید میگیرین و بازیکنای زیاد ولی نتیجه نگرفتین ایا اینها هزینه نداشته نکنه همشون مجانی اومدن و رفتن .اینقد فرافکنی نکنیین .میدونین که حمایت مالی و معنوی از شما بیشتر شده .اسپانسرمشترک هم به شما بیشتر پرداختی داشته .
اینقد عوام فریبی نکنید و فک نکنید هوادار نمیدونه چه خبره.
بجای عوام فریبی فک اساسی کنیین
Iran, Islamic Republic of
19:01 - 1398/03/17
منظورتون از اینکه از تیمهای دیگه عقب نیفتید بیشتر پرسپولیس است. ترکیه هم بد جایی نیست! امسال که پرسپولیس بدون خرج میخاد بره کانادا شما هم که کاررتون تقلید از پرسپولیسه دیگه از ترکیه خوشتون نمیاد و شما هم می خواهید برید کانادا!! ولی نمی تونید چون پرسپولیس اونجا طرفدار زیاد داره و حتی قراره یه خیابون بنام پرسپولیس تورنتو نامگذاری کنند . گفتم شب خوابتون نبره!!خخخخ
United Kingdom
19:38 - 1398/03/17
آدم چقدر باید وقیح باشه که بیش از صدمیلیارد تومان در یک فصل از با مجوز دولت خرج تیمش بشه باز بیاد از تبعیض حرف بزنه.اونی که باید از تبعیض حرف بزنه پرسپولیسه نه تیم کیسه.ضمنا شمایی که مجموع طلبهات رو محاسبه کردی میشه بگی مجموع بدهیهای تیمت چقدره؟ جدا از یک میلیون دویست هزار دلار باقیمانده قرارداد شفر و 400 هزار دلار بدهی به پروپئیچ! نیومایر و گرو با سلام صلوات قراردادشون رو فسخ کردن؟؟
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1398/03/17
بجای پرداختن به مشکلات تیمت حاشیه سازی میکنید وزیر ارتباطات بیاد سر تمرین شما قهرمان میشوید ؟این اگر تبعیض رییس رو دادیم به شما
Iran, Islamic Republic of
20:32 - 1398/03/17
این حجم از وقاحت و پررویی فقط از مدیران باشگاه کیسه برمیاد!! با150میلیارد هزینه برای فصل پیش وکسب مقام سوم لیگ و حذف از جام حذفی و آسیا و به قول مدیرعاملشون پیش خور کردن پول اسپانسر و هزینه های گزاف و خرید بازیکنان بی کیفیت و........ هنوز باپررویی تمام حرف از تبعیض میزنن! واقعا جاداره سنگ پای جدیدی بانام سنگ پای کیسه به بازار معرفی بشه!
Iran, Islamic Republic of
20:32 - 1398/03/17
این حجم از وقاحت و پررویی فقط از مدیران باشگاه کیسه برمیاد!! با150میلیارد هزینه برای فصل پیش وکسب مقام سوم لیگ و حذف از جام حذفی و آسیا و به قول مدیرعاملشون پیش خور کردن پول اسپانسر و هزینه های گزاف و خرید بازیکنان بی کیفیت و........ هنوز باپررویی تمام حرف از تبعیض میزنن! واقعا جاداره سنگ پای جدیدی بانام سنگ پای کیسه به بازار معرفی بشه!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
واقعا خسته نشدید از این همه اراجیف که یکی پس از دیگری میگویید نالایقی وکج سلیقه گی و نداشتن مدیریت خودتان را بهگردن این وان میاندازید تا کنون شده که شما ها به اصطلاح مدیر ان جرات شفاف حرف زدن را داشته باشید تر به خدا بس کنید این همه فرا افکنی و حرفهای هشت من نه شاهی را و کار نا بلدی خودتان را به گردن این وان نیندازید
Iran, Islamic Republic of
21:35 - 1398/03/17
فقط کذب محض ,تبعیض رافقط بخاطرتوجیه کم کاری هییت مدیره ومدیریت باشگاه عنوان میکنندکه ذهن هوادارراببرندبه سمت دیگر,
باشگاهی که بین دوتیم پرهزینه فصل گذشته است باخرید۲۶بازیکن وباتوجه به اسنادفقط چهل میلیارددستمزدبازیکنهای خارجی مشخص است فقط قصدعوام فریبی دارند,که ذهن هواداررابه سمت دیگه منحرف کند,
Iran, Islamic Republic of
21:37 - 1398/03/17
کلن از دکل پرسپولیس بالا برین دیگه عادتون شده انگار تو دوسال گذشته سه برابر پرسپولیس هزینه کردین نمیدونم از کجاتون اوردین این همه پول و روتونو برم رو نیست ک سنگ پای قزوینه
Iran, Islamic Republic of
21:39 - 1398/03/17
خیلی جالبه الان اقایون به فکر کمیته وصول مطالبات افتادن.یعنی شما بی کفایت ها خوب ماموریتتونه برای نابودی استقلال انحام دادین
Iran, Islamic Republic of
22:11 - 1398/03/17
چرا بعضی اشخاص گنده تر از دهان شون حرف میزنن . اقای سعادت شعور داشته باش و فقط در مورد کیسه حرف بزن . خودت داری میگی 20 میلیون هوادار . پرسپولیس 40 میلیون هوادار داره و اسپانسر هم مشترک . اگر عدالت واقعی اجرا بشه پرسپولیس باید دو برابر کیسه از اسپانسر پول بگیره
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1398/03/17
شما که بابت سوم شدنت این همه طلبکاری پرسپولیس باید چی بگه که دبل کرده و نایب قهرمان آسیا شده و و هم پول بازیکناش از جام جهانی نگرفته و در اسپانسر هم بیشتر درامد داشته ولی نمیتونه ۵۰۰ هزار دلار جور کنه تا بدهی به بهترین سرمربی لیگ رو بده اونوقت چطوری اسپانسر تبعیض قائل شده؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1398/03/17
هوچیگری و فرافکنی و فرار رو بجلو اونم مقابل تیمی که ۵۰۰ هزار دلار نداره که بدهی کادر فنیش رو بده
Iran, Islamic Republic of
01:29 - 1398/03/18
این اقا چقدر پر رو تشریف داره روش از سنگ پا قزوین سفت تره اینهمه پول گرفتید و بابت بازیکن های بی کیفیت دادید باز هم میگویید برای تیم کیسه تبعیض فائل شده اند واقعا خجالت اوره که این چنین صحبتهایی را می کنید وقتی که از مدیریتی ضعیف هستید فرار رو به جلو میکنید و با چرندیاتی که میگویید میخواهید تیم رقیب را وارد حاشیه کنید
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1398/03/18
از خرید بازیکن دو تیم مشخص هوای کیو دارن. با 4تا بازیکن بنجل وپنچره بسته بازم پرسپولیس قهرمان شد چرا چون فقط پرسپولیس شخصیت یک تیم قهرمان وپرطرفدارو داره مابقی تیما حالا حالاها کاردارن. یه نگاه به باشگاه استقلول هیت مدیره ودورو بر تیم بندازید می‌فهمید من چی میگم
Iran, Islamic Republic of
15:54 - 1398/03/18
لنگی های بدبخت دولت بی کفایت و پیر پاتال کلید طرفدارتون ، و همین افتخار ماست
Iran, Islamic Republic of
14:28 - 1398/03/19
دوستان حقیقت این است هر کسی می شود عضو هیئت مدیره از ترس فحاشی های تماشاگر آن کیسه کشها مجبور هستند هم رنگ جماعت کیسه کشها بشوند و حقیقت را نگویند هر کسی از پیشکسوتان استقلالی مثل حسن روشن و متفاوتی مظلومی وووو دیگران که حقیقت را باز گو کرده اند سوال کنید به شما فحاشی های که به خانواده آنها نثار شده را برایتان خواهند گفت این مترسک ها چشم و گوش و زبانشان در خدمت کیسه کشها است و حرف حق را زیر پا می گذارند
Iran, Islamic Republic of
05:32 - 1398/03/23
درود بر تاج کبیر،با عبارتی ترکی تمام میکنم:جناب سعادتمند کسننتباتاس
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج