با بیل و رونالدو هم مشکلات یونایتد حل نمی‌شود
۸۷۲۵۹۴
۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۲
۸۹۳۹
اسطوره منچستریونایتد به اوله گنار سولسشر توصیه کرد که به فکر خریدهای گرانقیمت برای فصل بعد نباشد.

ورزش سه: منچستریونایتد سال هاست که موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر نشده است. از سال 2013 که سر الکس فرگوسن اعلام بازنشستگی کرد، یونایتدها دیگر رنگ قهرمانی لیگ را ندیده اند. مربیان بعدی هیچکدام نتوانستند موفقیت های فرگوسن را تکرار کنند. از مویس گرفته تا فن خال و مورینیو. اکنون باید دید که اوله گنار سولسشر چه تیمی را روانه فصل بعد خواهد کرد.

صحبت از جذب گرت بیل و یکی دو ستاره گرانقیمت دیگر است اما وین رونی معتقد است که سولسشر باید به فکر ساختن تیمی برای آینده باشد.

با بیل و رونالدو هم مشکلات یونایتد حل نمی‌شود

او به بی بی سی گفت:« اوله گنار در درجه اول باید سعی کند، یک تیم متحد و منسجم را بسازد و فکر نمی کنم با خرید یک یا دو بازیکن بالای 100 میلیون پوند، این مساله شدنی باشد. این کمکی به یونایتد با بازیکنانی که فعلا در اختیار دارد، نمی کند.

معتقدم سولسشر باید به فکر جذب 5 یا 6 بازیکن ارزان قیمت تر ولی با کیفیت باشد. بازیکنانی که توانایی تبدیل شدن به یک ستاره بزرگ را داشته باشند. این بهتر از جذب یک یا دو بازیکن با ارقامی بالاست.»

رونی ادامه داد:« یونایتد باید به فکر بازیکنانی 30 تا 40 میلیون پوندی باشد و با ارتقای سطح کیفی آنها بتواند در درازمدت به اهدافش برسد. هواداران هم باید کمی بیشتر صبر کنند. می توان رونالدو، مسی، راموس و گرت بیل را جذب کرد و 300 تا 350 میلیون پوند هم هزینه کرد ولی این خریدها در درازمدت برای یونایتد کفایت نخواهند کرد. باید تیمی برای آینده ساخت و به فکر جذب بازیکنان جوان ولی مستعد بود.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج