چه سریع پندار توفیقی شُدید آقای خطیر!
۸۷۳۱۳۶
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۱
۱۰۰۶۱
علی خطیر در پروسه‌ای یکساله حالا در همان نقطه‌ای ایستاده که پندار توفیقی برای بدل شدن به آن سه سالی زمان برد.

خبرآنلاین: تب شهرت و عناوینی که مدیران ناموفق و غیر متخصص انتخاب شده از سوی وزارت ورزش برای اداراه استقلال و پرسپولیس در این چند سال حکم گرفته اند در کنار فضای احساسی هواداری شبکه های اجتماعی فضایی را ساخته که هر چند وقت یکبار یکی در این دو تیم به فکر قهرمان هواداران بودن بیفتد و چه سرنوشت شومی هم تا به حال برای این افراد رقم خورده است.

ترکاشوند و خبیری را در پرسپولیس به یاد بیاورید یا حتی پندار خمارلو که هنوز هم هست. این‌ها نمونه هایی در تیمی بودند که تازه در این چند سال فقط برد بدست آورده اما سرانجام هر کدام شان چه بوده؟ خیلی خوشنام و موفق نبوده اند قطعا و زیاد انتقاد شنیده اند و بی تردید خیریتی در این همه انتقاد که از آنها شده، وجود داشته است!

در استقلال ماجرا بدتر است. پندار توفیقی را یادتان هست؟ ماجرای قراردادهای پندار تایم و فرجام کابوس واری که داشت؟ او با اندک تجربه ای از مدیریت ورزشی خود را معاون ورزشی باشگاه استقلال خواند و به خاطر آشنایی به زبان شد مسئول نقل و انتقالات باشگاه. سرانجام این اتفاق اما چه شد؟ چون او ادبیات فوتبال را نمی دانست.

شرایط درباره علی خطیر هم همین است. او دوره مدیریت فیفا مستر که بالغ بر چند صد میلیون برایش باید هزینه شود را پرداخته تا مدرکی داشته باشد در حد یک مدرک مدیریت دولتی، از همین مدارکی که زیاد در مراکز آموزشی غیردانشگاهی کشورمان هم داریم!

او به پشتوانه این مدرک بدون سابقه فوتبالی و ورزشی می شود معاون ورزشی استقلال در حالی که در مدیریت اجرایی و بین الملل خیلی هم توانمند است. وارد بازی نقل و انتقالات می شود و هیجان سوپراستارشدن در شبکه های اجتماعی هم به سرش می زند. او حالا با شفر در بحران است. فرهاد مجیدی علیه اش دست به افشاگری زده و فضا بر سر انتخاب ها و خریدهایش هم ملتهب هستند و دارد جای سرمربی تیم بازیکن می گیرد. این درست همان مدل منسوخ و شکست خورده پندار توفیقی در فصل قبل است. مسیری که انگار خطیر خیلی زود به ته خطش دارد می رسد.

انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:15 - 1398/03/21
مشکل خطیر کساد کردن بازار روزنامه دلال خبر ورزشی است
Iran, Islamic Republic of
08:35 - 1398/03/21
حقش بود علیرضا حقیقی ترکوندش....
Iran, Islamic Republic of
08:36 - 1398/03/21
این کابوس از کجا اومده برش گردونید بابا
تاج کبیر.‌دوقهرمانی آسیا دو نایب قهرمانی و چهارفینال آسیا
Iran, Islamic Republic of
10:45 - 1398/03/21
اتفاقا کاربلده. چون داره جلوی فساد وامیسته دارین میکوبینش
Iran, Islamic Republic of
11:26 - 1398/03/21
خطیر کار درست ترین مدیر چند سال اخیر باشگاه بوده خواسته ما هواداران ک سرمربی خوب خارجی بود رو براورده کرده فرهاد مجیدی بزرگتر از باشگاه نیست و نخواهد بود فرهاد دنبال نیمکت این تیم و وقتی دید همچین ریسک بزرگی قرار نیست انجام بدن این هجمه رو علیه خطیر ب راه انداخت ولی خطیر محبوب ماست
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1398/03/21
در مورد خطیر درست حرف بزن خطیر هم با توفیقی بیشرف مقایسه نکن
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1398/03/21
خطیر حمایت همه هواداران داره
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1398/03/21
راسی دیه دماغت را از حقیقی گرفتی؟
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1398/03/21
دمت گرم خطیر که اینارا مسوزنی بسوز لنگی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج