خلیل‌زاده: ایشالله آقا برانکو بمونه، ما هم بمونیم
۸۷۳۴۸۴
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۱
۷۹۵۶ 
شجاع خلیل‌زاده مدافع پرسپولیس دقایقی بعد از پایان بازی تیم ملی و کره جنوبی درحالی که رانندگی می کرد، لایو داده بود و ۱۴ هزار نفری حرف‌هایش را می شنیدند.

خبرآنلاین: شجاع خلیل زاده که با مخاطبانش حرف می زد رو به مخاطب استقلالی که به او توهین کرده بود گفت:«انصافا همه برای ما عزیز هستند. استقلالی و پرسپولیسی. حالا تو فوتبال با هم کری داریم و رقابت است اما در عالم واقعیت من استقلالی ها را هم دوست دارم. البته خوب قطعا پرسپولیسی ها برایم عزیزتر هستند ولی استقلالی ها را هم عزیز می دانم. به هم فحش ندهیم و این کار خوب و درست نیست.»

او در ادامه از اصفهانی ها و تراکتوری ها هم حسابی تمجید کرد و گفت آن دسته از اصفهانی هایی که فحش می دهند حساب شان از مردم این شهر که بهترینند جداست.

بخش جالب حرف هایش برای پرسپولیسی ها هم جایی بود که دربارهپرسپولیس گفت:«ایشالله مشکل حل شه، آقا برانکوهم بمونه و مشکلی نباشه و شرایط طوری باشه که همه بچه ها در تیم بمونن.»

او که گفته شده پیشنهادهایی از قطر دارد، به نظر می رسد اگر برانکو ماندنی شود و شرایط مالی پرسپولیس رو به راه باشد، در این تیم می ماند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
-
22:20 - 1398/03/21
نیازی به برانکو نیست دعا کن فتاحی و کمیته داوران بمونن
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1398/03/21
قبلا تو همین سایت گفتم الانم میگم
پونزده ساله پرسپولیسی ام بخدا راضیم استقلال رقیبمون باشه تا بعضی از تیما
تو ای سالها هرچقد هم با استقلال کل کل داشتیم فقط تو ورزشگاه بوده و تمام
کل کل هامون فوتبالی بود ولی تو بعضی شهرا اصل بحثشون سیاسی هس و بهونشون فوتباله
اینهمه سال با اس اسی ها رقیب بودیم هیچوخ تهدید نکردن اگر کجابیای چکارتون میکنیم وفلان
اینهمه سال رقیب بودیم ولی بعد بازی همون رفیق بودیم
اینهمه سال رقیب بودیم ولی ذره ای از فوتبال زده نشدیم وحالمون خراب نشد
ازوقتی استقلال کبیر رو ضعیف کردن هر تیم دیگه اومد طرفداراشون انواع توهین وتهدید کردن...ولی خداشاهده ما از اس اسی های اصیل تهدید جانی ندیدیم
تو این چن سال ک ابیا نبودن دیگه تیم ملی مون هم قوی نشد
دیگه ورزشگاه ماهم پر نمیشه
دیگه کل کل معنی نداره و جاشو ب تهدید و توهین داده
پرسپولیسی ام با افتخار ولی تا زمانی ک استقلال بود پرسپولیس معنی داشت
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1398/03/21
داورا و وزیر و فدراسیون و فتاحی اینا هم باید باشن
Iran, Islamic Republic of
00:57 - 1398/03/22
متاسفم نه یک قسمت باید گفت صفر تا صد مسئولین ایران بیسواد در کجا دنیا حقوق و در امد قسمتهای دولتی صفر صد است در یک کشور بر مبنای سواد و سختی شغل و مهارت حقوق تایین میشود در ایران چگونه است که حقوق کارمندهای ایران صفر صد است از این بگذزیم در کجای دنیا برا کسی که ورزش و تفریح میکند حقوق از بیت المال اونم کهکشانی میدهند در کشورها دیگر باشگاه خصوصی است خب دستمزد بازیکن شخصی است از این بگذریم با چه معیاری دستمزد چند ملیاردی ( بازی کردن) اصل شغلی نیست یه تفریح شخصی است (تفاوت چقدر حتی بازیکنان خارجی مثلا ۵۰ملیون دلار میگیرند یعنی همان ۵۰ملیون ایران است نه اینکه حساب کنیم چون دلا ۱۴هزارتومان است میشود فلان ملیارد ایا بازیکن ایرانی هم مثل بازیکن خارجی که گوجه فرنگی راکیلویی ۱۰دلار میخرد ان وقت هم به پول ایران حساب کنیم بگویم ۱۰دلار ۱۴۰هزارتومان پس باید بابط یک کیلو گوجه را ۱۴۰هزار بده ۲۰یا۵۰ملیون در هر کشور فقط ۲۰یا۵۰ملیون است رنالدو که بهترینبازیکن ۲۰ملیون یا ۵۰ملیون دلار میگیرد همان ۲۰یا ۵۰ملیون ایران است نه باید پول خارجی را با پول داخلی قیاس کنیم بهترین بازیکن ایرانی هم باید فقط ۲۰یا ۵۰ ملیون ایرانی بدهیم ما پول را در داخل ایران محاسبه خرج میکنیم ربطی به قیاس ندارد مگر بازیکن ایرانی هزینه اش خارجی است جالب مدیران ایران به ورزش که شغل نیست دستمزدش را با دلار و هزینه با پول ایران برا کارمند دستمز با پول ایران هزینه با دلار خارجی حساب میکنند بیسوادی مسئولین ایرانی را به چه کسی بگوییم
Iran, Islamic Republic of
01:48 - 1398/03/22
آقا شجاع واقعا پرسپولیس واست اینقد ارزش داره؟!!!
برانکو بمونه میمونی؟؟؟؟!!!!!
پس بهتره که بری
Iran, Islamic Republic of
02:13 - 1398/03/22
چیه مغرورشدین 3ساله دارین شانسی قهرمان میشین امسال پنجم هم نمیشین برانکو کی باشه ههههههههه
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1398/03/22
باور کنین نصف بازیکنان پرسپولیس همین جورین. مثل شجاع، سروش، ربیع خواه، ماهینی. چون میدونن اگه برانکو نباشه جایی برای اوناهم نیست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج