فتح‌الله‌زاده: من به پاتوسی ۴میلیارد هم می‌دهم!
۸۷۶۰۰۵
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۸
۱۱۴۴۵
مدیرعامل اسبق استقلال می گوید حرف های علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال نباید در این مقطع زمانی بیان می شد.

ورزش سه: استقلالی ها در شرایطی پای به فصل نقل و انتقالات گذاشته اند که مصاحبه دیروز علی خطیر در مورد رقم پیشنهادی حسینی و غفوری باعث دلخوری این دو بازیکن شده است و کار برای تمدید قرارداد این دو بازیکن کمی سخت شده است. علی فتح الله زاده  به بررسی ابعاد این موضوع پرداخت که در ادامه ان را می خوانید:

مصاحبه دیروز علی خطیر حاشیه بزرگی برای استقلال ایجاد کرد. از نظر شما این تصمیم منطقی بود؟

من فکر می کنم قبل از اینکه به فکر رسانه ها و افکار عمومی باشیم باید منافع باشگاه را در نظر بگیریم و باید درست اطلاع رسانی کنیم. من قبول دارم اگر نگوییم بازیکنان چقدر پول می خواهد هوادار به مدیران استقلال فشار می آورند. ولی حرف من این است مگر با غفوری و سیدحسین قطع رابطه کرده اید که علیه شان مصاحبه می کنید؟ هنوز اتفاقی نیفتاده است و اگر این حرف را نزنید شاید بتوانید به توافق برسید. اگر آنها از استقلال رفتند بعدا این حرف ها را بزنید. زمان سنجی نکته مهمی است که مدیران باشگاه باید نگاه ویژه ای به آن داشته باشند.

فتح‌الله‌زاده: من به پاتوسی ۴میلیارد هم می‌دهم!

با افزایش دستمزد بازیکنان و البته درآمدهای محدود باشگاه می شود چه کار کرد؟

باید بگوییم خود مدیران چه کار کرده اند؟ نمی خواهم بگویم اگر من بودم همه این مسائل درست می شد اما یک زمان دیدیم بازیکنان ما و پرسپولیس را تحت فشار می گذارند. درست است آن زمان فضای مجازی نبود ولی روزنامه های 100 هزار تیراژی در کشور داشتیم که تاثیرخود را داشتند. در آن زمان با آقای عابدینی نشستم و گفتم لیست خریدتان را بدهید، گفتم اگر بازیکن مشترک داریم با هم تفاهم کنیم. ما به این شکل توانستیم با خواسته های نامعقول بازیکنان مقابله کنیم. ما در لیست مان یک بازیکن مشترک داشتیم، من با مربی صحبت کردم دیدم آنها بیشتر نیاز دارند و به همین دلیل آن بازیکن را به پرسپولیس دادیم.

ولی همین حالا باشگاه های صنعتی و البته باشگاه خصوصی مثل تراکتورسازی پول های بیشتری به بازیکنان می دهند.

زمان آقای کاشانی یا رویانیان بود که با وزیر صنعت صحبت کردیم و گفتیم شما 2 میلیارد به بازیکن می دهید و بازار خراب می شود. ما گفتیم عیبی ندارد 1 میلیارد ما را یک میلیارد و 200 میلیون تومان به بازیکنان بدهید چون شخصیت استقلال و پرسپولیس طوری است بازیکنان دوست دارند در آن بازی کنند. همان زمان وزیر صنعت برای خرید بازیکن در تیم های صنعتی سقف تعیین کرد.

قبول دارید استقلال در جذب بازیکن و تمدید قرارداد دیر وارد عمل شده است؟

من اگر مدیرعامل بودم آینده را تحلیل می کردم. اگر فضای ریالی و ارزی را می دیدم زودتر بازیکنان را می گرفتم تا به این افزایش قیمت برخورد نکنم.

ولی خود شما هم خیلی از بازیکنان را در روزهای آخر فصل نقل و انتقالات جذب می کردید.

وقتی ثبات مدیریت داشته باشید می شود این کار را کرد. یک سال وقتی آقای واعظ آشتیانی رفتند و من آمدم دو سه روز فرصت داشتیم و نمی شد کاری اش کرد ولی مدیران فعلی برای تیم بستن زمان داشتند. من اعتقاد دارم استقلال نیاز به جذب بازیکن نداشت ولی مدیران باشگاه آنقدر طولش دادند که همه دارند می روند یا آنهایی که مانده اند گربه می رقصانند.

شما اجازه می دهید رحمتی برود در حالی که هنوز با دروازه بان دیگر قرارداد امضا نکرده اید، اگر حسینی هم قرارداد امضا نکند چه کار می خواهید کنید؟ نمی گویم زمان من مو به مو این موارد انجام می شد اما وقتی مدیری 7 جام می آورد حتما تفکری پشت آن بوده است. اگر حسینی پیشنهاد 1 میلیون دلاری از خارج از ایران دریافت کند تکلیف شما چه می شود؟

شما اگر بودید با رقم درخواستی بالای بازیکنان موافقت می کردید؟

بازهم بستگی دارد به بازیکن، اگر پاتوسی بگوید 4 میلیارد می خواهم به او می دهم چون زمان برای جذب بازیکن در پست او نیست و 30 درصد توان تیم بر دوش او است اما هرکس دیگری این حرف را می زد این پول را نمی دادم چون تعادل تیم بهم می خورد. اگر با وریا صحبت کنند به استقلال تخفیف می دهد ولی نمی شود که در گوش بازیکن بزنی و بگویی حالا بیا تخفیف بده. این نوع برخورد اصلا درست نیست.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 20
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1398/03/28
توخفه تو پارسال با مصاحبه هات تیمو نابود کردی میشه یکی تو تورو خفه کنه تا تیم کارشو بکنه
Iran, Islamic Republic of
18:51 - 1398/03/28
ب پاتوسی میدی ب بازیکنای ایرانی نمیدی ؟ عجب
پاسخ ها
بوشهر خشت
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
زنده بادحاجی
Iran, Islamic Republic of
19:03 - 1398/03/28
خوبه پول بدی ولی از جیب خودت یا بیت المال
اونو باید تعیین کنی
United States
19:06 - 1398/03/28
اصلا تخم گرون شدن بازیکنا رو تو لیگ ایران همین حاج فتل کاشت با خرید هاشمی نسب
بعدشم تیم سپاهان یه باره قیمت بازیکنا رو چند برابر کرد
همچین میگم میدم، انگار از جیبش میخواد بده
کاج کبیر! باخت ۶ بر ۱ از العین ۶ بار حذف از مرحله گروهی
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1398/03/28
تو ۴ میلیارد را ا کیسه بابات که نمی خواستی بدی از کیسه کیسه هم که نمی خواستی بدی فقط بلد بودی از کیسه بیت المال بدی! تو خوب میدی!!
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1398/03/28
حاجی حرفهات همش طلاست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
آره خیلی مخصوصا حرفاش در مورد بهروز وثوقی
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1398/03/28
خدا لعنت کنه باعث وبانی شو که نمیزاره شما برگردی حاجی ؟فقط شما بدرد استقلال میخوری نه این بی خاصیت ها ؛اون از سال قبل که جبارف وتیام رو فراری داداین این هم از امسال که دارن پاتوسی و غفوری ،منتظری و حسینی رو از دست میدن ؛تورو خدا تورو قران اقای وزیز دوباره حاجی فتحل رو بر گردون ،تمام دلخوشی ما جوان ها فقط شده فوتبال استقلال ،
Iran, Islamic Republic of
19:47 - 1398/03/28
استقلال بدون حاجی فتح الله،و امیرخان، نیمه جونه،عین واقعیته
Iran, Islamic Republic of
19:54 - 1398/03/28
بهترین خبر امدن شما به استقلال هست ورفتن فتحی
Iran, Islamic Republic of
19:55 - 1398/03/28
دکی فتل پاچه خوارحکومتی تمام. عیاردرجه یک خالی بند
بگو ده ساله برکنارشدی چی میخوای ازاین فوتبال
خودت ازخودت مصاحبه میگیری نظرمیخوای
برو درس بخوان دکترای تقلبی رادرست کن
Iran, Islamic Republic of
20:23 - 1398/03/28
باعرض سلام وخسته نباشید خدمت دوستان عزیز درست فرمایش میکنید بله کی میشه شما باید شما باشید مدیرعامل تیم استقلال به خدا اگه خواستی این دوبازیکن راجلب کنند واقعآ ارزش داره برای تیم بزرگ حسینی غفوری رانگهدارید بدرد میخورند
Iran, Islamic Republic of
21:20 - 1398/03/28
همین غلطارو کردی
باشگاه چندساله کمر راست نمیکنه

نامدیر..
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1398/03/28
بله، چرا این مبلغ رو ندی وقتی که همه در خدمت کیسه حقیر پایتخت هستند از وزیر اس دق لالی گرفته تا فدراسیون شله زرد... خرج کز کیسه مهمان بود حاتم طایی شدن آسان بود،، کیسه حقیر از این ریخت و پاش ها ازبیت المال زیاد داشته و دارد چه در زمان تصدی جناب عالی و چه الان.
Netherlands
23:47 - 1398/03/28
اثرات پیری روی مغزت خودش رو داره نشون میده .اون حنیف بیچاره در به در دنبال پولش تازه گفته با ین پول دوتا بز هم نمیتونه بخره حالا دکتر جو گیر شدی میخوای 4 میلیارد به پاتوسی بدی.پول اون بنده خدا را بده که از استقلال شکایت کرده .لاف زدن که هزینه نداره . کاکا ماتسلیم هستیم مو از فردا کلا با لهجه جای دیگه مثل مشهد بندری یا گیلکی صحبت میکنم .
Iran, Islamic Republic of
00:47 - 1398/03/29
از کیسه خلیفه می بخشی ؟؟؟!!@
Iran, Islamic Republic of
00:48 - 1398/03/29
درود بر فتح الله زاده اقای فتحی جای خود رابه اقای فتح الله زاده بده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج