بهاروند و طالقانی باز هم به کمیته اخلاق نرفتند
۸۷۶۰۷۱
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۹
۳۹۱۵
دو عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال برای سومین بار به دعوت کمیته اخلاق برای پاسخگویی به اتفاقات تلخ جام حذفی بی اعتنایی کردند که به نظر می‌رسد این کمیته برای صیانت از اعتبار فوتبال از تمام قدرت قانونی خود برای رسیدگی به معضلات فوتبال بهره ببرد.

خبرگزاری ایسنا: دو عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال برای سومین بار به دعوت کمیته اخلاق برای پاسخگویی به اتفاقات تلخ جام حذفی بی اعتنایی کردند که به نظر می‌رسد این کمیته برای صیانت از اعتبار فوتبال از تمام قدرت قانونی خود برای رسیدگی به معضلات فوتبال بهره ببرد.

حیدر بهاروند و کاظم طالقانی به عنوان رئیس سازمان لیگ و رئیس هیئت فوتبال خوزستان برای سومین بار به احضار کمیته اخلاق برای پاسخگویی به اتفاقات تلخ فینال جام حذفی در این کمیته بی‌توجهی کردند و به کمیته اخلاق نرفتند.

بی‌اعتنایی مطلق دو عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال به احضاریه کمیته اخلاق در حالی است که که به عنوان مدیران عالی رتبه فدراسیوم فوتبال باید بیش از هر فرد و گروه دیگری به قوانین فوتبال احترام بگذارند.

همچنین مهدی تاج طی روزهای گذشته برای پاسخگویی درباره اتفاقات این دیدار در دادستانی کل کشور حضور یافت و اظهارات خودش را بیان کرد.

کمیته اخلاق فدراسیون بعد از مواجهه با بی‌اعتنایی بهاروند و طالقانی باید برای حفظ اعتبار این کمیته و صیانت از فوتبال از تمام قدرت و اختیارات قانونی خود استفاده کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:40 - 1398/03/28
مرده شور هردو راببره به اضافه فتاحی وتاج وغیره که برای دیگران خط ونشان میکشند وخودشان تره هم براکمیته خورد نمیکنند.اونوقت انتظاردارید فلان جوان یک بازی رابه آشوب نکشه.خاک برسر تاج وپرسنلش
Iran, Islamic Republic of
23:26 - 1398/03/28
عجب کمیته اخلاق بی عرضه ای چند باره هی دعوت میکنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج