افشاگری چلنگر: پول بود، به برانکو ندادند
۸۷۶۳۳۷
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵
۹۱۳۶ 
رضا چلنگر یکی از نزدیک ترین دوستان برانکو ایوانکوویچ است. او قطعا چیزهایی می داند که خیلی‌ها از آن بی‌خبرند. چلنگر گفته جدایی برانکو از پرسپولیس برای او غیر منتظره نبوده چون از نارضایتی باخبر بوده است.

آی اسپورت: رضا چلنگر یکی از نزدیک ترین دوستان برانکو ایوانکوویچ است. او قطعا چیزهایی می داند که خیلی‌ها از آن بی‌خبرند. چلنگر گفته جدایی برانکو از پرسپولیس برای او غیر منتظره نبوده چون از نارضایتی باخبر بوده است.

-نمی دانم هدف مدیران فراری دادن برانکو بود یا نه اما عملا با کارهای خود این طور شد و او برای همیشه رفت.

-اواخر لیگ من می دانستم که برانکو از پرسپولیس جدا می شود. از شرایطی که در تیم داشت، راضی نبود. او تصمیم قطعی به جدایی نگرفته بود اما وقتی رفته رفته لیگ به پایانش نزدیک می شد، به تصمیمش بیشتر مطمئن می شد.

-دیدید که هفته ی پیش هم رسما به باشگاه نامه فرستاد و درخواست فسخ دوطرفه کرد. البته من نامه را ندیدم ولی جدایی برانکو برای من دور از انتظار نبود.

-برانکو تمایلی نداشت با این شرایط موجود در باشگاه کار کند. بدقولی ها و نشدن ها به رغم نتایجی فوق العاده خوبی که کسب کرده بود، صبر هر آدمی را لبریز می کند. مدام تعهد باشگاه بد اجرا می شد یا بهتر است بگویم که اصلا اجرا نمی شد.

-آدم یک جایی می بُرد. شما چقدر مگر تحمل دارید؟ شما باشید این قدر خوب نتیجه بگیری و بعد بگویند برو پی کارَت، تحمل می کنی؟

-آیا باید حقوق چنین مربی موفقی 7 ماه عقب بیافتد؟ برانکو تعهدات خود را به باشگاه کاملا انجام داده است. حالا باشگاه چقدر به تعهداتش عمل کرده است؟

-وقتی تیم در داخل زمین نتیجه می گیرد، همه مشکلات باشگاه پشت آن پنهان می شود

-مدیریت آنچه نباید را کرده . کسی به شما مدام توهین کند و آخر هم بگوید ببخشید، مگر می شود؟ هرکاری دلشان خواست با برانکو کردند و آخر سر هم می گویند ببخشید.

-مدیر فعلی فقط مقصر نیست. باید یکی دو مدیر به عقب برگردید. اولی اذیت کرد. دومی ضربه زد و سومی کار را تمام کرد.

-ظاهرا در ماه های قبل، باشگاه پول داشته اما به برانکو نداده. این یکی از دلایل ناراحتی او بوده که مدیران چرا به تعهد خود عمل نمی کنند.

-عرب 9 ماه مدیرعامل بوده و اقرار کرد که ما نتنها پول ندادیم که از برانکو قرض هم گرفتیم.

-نمی دانم هدفشان این بوده اما عملا با کارها و اتلاف وقت هایی که کردند، این اتفاق افتاد و برانکو رفت. اینکه گفتند ما می خواهیم برانکو را برگردانیم، هم خنده دار بود چرا که دیر شده بود.

-4 سال اخیر خیلی او را اذیت کردند. وقتی مربی را به اینجا می رسانند که رسما درخواست پول و فسخ می کند، آیا باید به بازگشتش امید داشت؟ اصلا برگشتن او معنی دارد؟

-برانکو روی تمام شروط و مسائل با باشگاه الاهلی توافق کامل کرده بود و فقط امضای نهایی و رسمی شدن مانده بود که آن هم 5 ثانیه بیشتر زمان نمی خواست.

-او منتظر بود تا ببیند آیا باشگاه قدمی در اجرای تعهداتش برمی دارد یا نه. وقتی دید که اینها اتلاف وقت می کنند، کار را نهایی کرد.

-برانکو اعلام کرده بود تا دوطرف با توافق کار را پیش ببرند تاخدای ناکرده ضرری متوجه باشگاه نشود. چون اگر کار قانونی پیش برود، قطعا برنده برانکوست نه باشگاه.

-وقتی بیش از 3 ماه تاخیر و اخلال در روند پرداخت قرارداد مربی ایجاد شود، فیفا خیلی سختگیرانه برخورد می کند با کشورهایی امثال ایران، عربستان، بحرین، امارات، کویت و کشورهای آفریقایی. چون می دانند در این کشورها تخلفات درصد بالایی دارد، کمیته ویژه برای اینها تشکیل داده.

برچسب ها:
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1398/03/29
لنگیای کیسه کش اکبر میثاقیانو بیارین
از سرتونم زیاده.
پاسخ ها
ج
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
شما حالا حالاها بسوز کاری به اینکارها نداشته باش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
کیسه تو این ۲ سال بیش از ۲ برابر پرسپولیس خرج کرده بازدهیش هم معلومه ولی ماشاالله تا دلت میخاد رو دارن
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1398/03/29
دقیقا
اگربرانکو خواستن بعد نامه اول پولش میدادن یا زمانی ک شایعه شد میخواد بره مگر اینا نمیگفتن وکیلش بیاد ساک پول ببره خودشون میبردن راضیش میکردن کاملا مشخصه ک هیات مدیره کوچکترین اقدامی نکرد شاید هم یه عده از محبوبیت برانکو ودافتخاراتش میترسیدن.
Iran, Islamic Republic of
16:21 - 1398/03/29
تازه ازش قرض هم گرفتن ای لعنت بهتون این چجورشه دیگه واییی بهتون
Luxembourg
16:30 - 1398/03/29
عرب بی شرف استعفا استعفا
Iran, Islamic Republic of
16:30 - 1398/03/29
پشت این قضیه دولت ووزیرنخواستن برانکوبمون چون نتیجه میگرفت وکیروش روهمینو روشی فراردادن
Romania
16:48 - 1398/03/29
آقای چلنگر مثل اینکه یادش رفته زمانی که در تیم ملی مترجم برانکو بوده چه بلایی سر بازیکنان در می اورده و حالا شده کاتولیک تر از پاپ بابا جمع کنید این بساط را برانکو در آخرین مصاحبه اش گفته بود همه بازیکنان اخراجی می توانند برگردند یعنی به من چه مربوط است سرمربی بعدی با این ها برخورد کند عربستان دشمن ایران وی را وسوسه کرد و با قرارداد میلیاردی از پرسپولیس جدایش کرد واسلام نامه تمام
Iran, Islamic Republic of
16:59 - 1398/03/29
عرب به تنهایی مقصر نیست وقتی در پرداخت پول بین تیم کیسه و پرسپولیس تفاوت قائل می شوند و به عمد به پرسپولیس پول نمی دهند نتیجه این می شود قطعا وزیر و فدراسیون و اسپانسر دستشون تو یه کاسه هست و بعمد پول دیر تزریغ کرده اند
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1398/03/29
شکل جدا شدن برانکو اشتباه بود .
Iran, Islamic Republic of
00:28 - 1398/03/30
مثل گاو رفت حیف گاو البته باید گفت مثل یه کروات رفت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج