سرمربی تیم ملی والیبال: خاطرات خوبی در اردبیل دارم
۸۷۶۷۸۴
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۸
۹۰۵۰
سرمربی تیم ملی والیبال گفت: از حضور در اردبیل خوشحالم، زیرا خاطرات خوبی از این شهر دارم. همه بازی‌ها برای ما سخت است و کسب پیروزی در هر مسابقه حتی اگر میزبان باشیم، سخت است.

خبرگزاری فارس: ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران در آستانه دیدارهای هفته چهارم مسابقات لیگ ملت‌های والیبال تصریح کرد: از حضور در اردبیل خوشحال هستم، زیرا خاطرات خوبی از این شهر دارم. همه بازی‌ها برای ما سخت است و کسب پیروزی در هر مسابقه حتی اگر میزبان باشیم، سخت است و این تمام حرف من خواهد بود.

وی در ادامه درباره وضعیت موسوی برای حضور در این هفته از مسابقات عنوان کرد: موسوی مشکل مصدومیت داشت اما نام او در لیست است و مقرر شد به ما کمک کند.

ممکن است بازی اول را از دست بدهد اما او بازیکنی است که قرار است خود را به شرایط برساند تا ما را کمک کند. اگر بتواند به ما کمک کند خیلی خوب است و اگر نتواند به ما کمک کند، مسعود غلامی و اصغر مجرد برای او جانشین‌های خوبی هستند.

سرمربی تیم ملی درباره وضعیت معنوی نژاد اضافه کرد: او در ژاپن دچار مصدومیت شد اما برگشته تا به ما کمک کند. فقط صرفا این نیست که بخواهیم برابر مدافعان قد بلند از او استفاده کنیم و او بازیکن خوبی است و شرایط مسابقه را دارد.

او در پایان در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی می تواند کار صعود را در اردبیل تمام کند، تشریح کرد: از ابتدا تا پایان بازی‌های سختی را پیش رو داریم.

استرالیا سال گذشته بردیم اما بازی سختی داشتیم. فرانسه از بهترین‌های دنیا است و هر چند بازیکنان اصلی را به همراه ندارد اما هر بازی برای ما سخت خواهد بود. ما بازی به بازی تلاش می‌کنیم و باید ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج