فیلم «سامی» با پای مصنوعی به خارج می‌رود
۸۷۶۹۷۷
۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۹
۷۶۶۲
پوستر فیلم «سامی» به کارگردانی حبیب باوی‌ساجد که تصویری از یک پای مصنوعی روی آن نقش بسته است، رونمایی شد. این فیلم خود را برای حضور در جشنواره‌های جهانی آماده کرده است.

خبرآنلاین: فیلم سینمایی «سامی» به کارگردانی حبیب باوی ساجد و تهیه‌کنندگی محبوبه هنریان پس از یک سال تهیه و تولید، پخش بین‌المللی خود را در سال جاری آغاز کرده و پوستر آن که توسط رسول حق‌جو طرحی شده است.

رسول حق‌جو، طراح و مدیر تبلیغاتی «سامی» در مورد طراحی پوستر این اثر سینمایی گفت: «پوستر فیلم سینمایی «سامی» با الهام از جهان روایی فیلم و نیز پرهیز فیلمساز از الگوهای رایج و شناخته شده سینمایی موسوم به بدنه، طراحی شده و تلاش گردید تا پوستر این فیلم، کلیدِ ورود به جهان داستانی فیلم باشد.»

فیلم «سامی» با پای مصنوعی به خارج می‌رود

او که پوستر «سامی» را براساس جهان داستانی فیلم طراحی کرده، در این باره معتقد است: «پوستر نباید تصویری از ظاهر موضوع باشد، بلکه باید کلید ورود به روح فیلم و یا تئاتر باشد.»

«سامی، سرگذشت عاشقانه مردی را روایت می‌کند که فقدان بیست ساله همسرش را باور ندارد.

علی‌رضا شجاع نوری، سعید نگراوی، سیدمحمد آل‌مهدی، شاهرخ سخیراوی، امینه عبیات، مینا دغاغله، تقی آلبوخنفر، علی محمود الفلاحیه، سید شاکر موسوی، ابراهیم حبیبی، قادر بوعذار، عبدالله شاوردی، حسن بغلانی، کریم نیازمه، عبدالله بحرانی، فاطمه معتوقی، حمیده جزایری، عباس داودی و ... بازیگران این فیلم هستند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج