نماینده اصفهان: برخی مدیران خیلی پررو هستند
۸۷۷۵۷۳
۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
۵۰۱۳
حسن کامران گفت: ما باید کاری کنیم که چفت و بند در این قوانین به گونه‌ای باشد که کاسبی و کار چاق کنی کمتر شود و پاکدستان را رشد دهیم گرچه من چشمم آب نمی‌خورد اینها میدان را به پاکدستان بدهند و با توجیهات مختلف مانع می‌شوند؛ بعضی‌هاشان هم ریش و انگشتر و تسبیح دارند.

خبرآنلاین: حسن کامران گفت: ما باید کاری کنیم که چفت و بند در این قوانین به گونه‌ای باشد که کاسبی و کار چاق کنی کمتر شود و پاکدستان را رشد دهیم گرچه من چشمم آب نمی‌خورد اینها میدان را به پاکدستان بدهند و با توجیهات مختلف مانع می‌شوند؛ بعضی‌هاشان هم ریش و انگشتر و تسبیح دارند.

در جریان بررسی طرح مرمت‌های بافت‌های تاریخی در مجلس حسن کامران نماینده مردم اصفهان با گویش خاص خودش انتقاداتی را به نوع مدیریت‌ها مطرح کرد و گفت: عملکرد این افراد از طریق تبانی است و جالب است که ماله‌کشی‌شان هم با قانون است یعنی وقتی به آنها می‌گوییم چه کار می‌کنید در این هیات مدیره‌ای که با رفاقت و فامیلی آمدید و حالی‌ات نیست، چاق هم می‌گیرید، نجومی هم می‌گیرید حالا هم که خیلی‌ها پررو تشریف دارند یعنی وقتی به آنها می‌گوییم شفاف حسابتان را بگویید آن هم با یک کارت ملی و یک شماره حساب به قبایشان برمی‌خورد.

او کنایه هایش را اینگونه ادامه داد: جالب است عین لانه‌های موش از این سوراخ در می‌روند و از آن سوراخ درمی‌آیند. از این هیات‌مدیره که بیرون می‌کنند سر از جای دیگری درمی‌آورند. جالب است هیچ‌کدام از انها نخبه کوچه و بازار نیستند. بعد هم خروجی این دارو دسته ‌بازی‌ها و گاهی چپ و گاهی راست چیست؟ اخر هم سر درنیاوردیم. در شهر ما در هتل عباسی نوش جان می‌کنند که خورشت ماستش قاتق است که گوشت گردن و زعفران دارد و فقرا اصلا نمی‌فهمد این چیست یعنی بصیرت دارد که ما را حفظ کردند اما واقعیت این است که اگر ما این جابجایی را داشتیم ما نه بیکاری داشتیم و نه گرانی.

طرف وقتی چاق می‌خورد و چاق زندگی می‌کند؛ عقب ماشین می‌نشیند و و در ماشین را برایشان باز می‌کنند و فرهنگ اربابی پیدا کرده اند حالا می‌گویید چرا ظن را آوردید که ما به افراد نگاه بد داشته باشیم؛ چرا نگاه بد نداشته باشیم ؟ در استان‌ها دوتا کار چاق کن یک جلسه داشته باشند یکدیگر را پیدا می‌کنند اما دوتا دست‌پاک بخواهند یکدیگر را پیدا کنند کار سختی است اصلا از ظن هم گذشته بایستی در این مفاد شک را می‌گذاشتند.

کامران گفت: ما باید کاری کنیم که چفت و بند در این قوانین به گونه‌ای باشد که کاسبی و کار چاق کنی کمتر شود و پاکدستان را رشد دهیم گرچه من چشمم آب نمی‌خورد اینها میدان را به پاکدستان بدهند و با توجیهات مختلف مانع می‌شوند؛ بعضی‌هاشان هم ریش و انگشتر و تسبیح دارند؛ جل‌الخالق که چطور نرم افزاری فساد درست می‌کنند و اگر یک کارمندی تذکر داد زیرآب آن را می‌زنند. یکسری عناوین قشنگ‌ هم درست می‌کنند مانند تضعیف مدیریت، تمرد و ... از این بحث‌هایی که زمینه فساد را زیاد می‌کنند.

نماینده اصفهان در ادامه گفت: من می‌خواهم سه دعا بکنم خدایا حقه‌بازان داخل حکومت را نابود بفرما، دوم آنکه خدایا هفت‌خط‌های داخل حکومت را نابود کن و آنهایی را که اشرافی گری را توسعه می‌دهند خدا لعنت‌شان کند که امروز این نارضایتی‌ها به این دلیل است.

کامران با همان لهجه خاص خود در پاسخ به نماینده ای که گفت خدا هدایتشان کند گفت: «این‌ها هدایت‌ نمی‌شوند خدا ورشون داره»

انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1398/04/02
دست بردارید خدا وکیلی کدوماتون کمروین هاااااااا
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1398/04/02
برخی نمایندگان هم خیلی پرروتر هستند
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1398/04/02
برخی نمایندگان چطور ؟!
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1398/04/02
چرااینها رابه مردم معرفی نمیکنید تامردم تکلیفشان رامعلوم کنند چرااین دولت بایستی بااینها اینقدر مماشات کندهرچنداین دولت دیگه امیدی بهش نیست
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1398/04/02
همه تون مثل هم هستید خدا همه تون را ور داره
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1398/04/02
بعضی از نماینده ها هم همینطور!!!!!!!
پاسخ ها
شهروند اصفهانی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۲
آقای دکتر کامران ! شما حرف حق را میزنید . و در عمل هم نه تنها در اصفهان بلکه در کل کشور نشان داده اید که پاک دست هستید.
ان شاالله موفق باشید
. حیف که یک دست صدا ندارد
United Arab Emirates
15:02 - 1398/04/02
اگه مجلس راست میگوید از میران بی تربیت و گردن کلفت ایران خورد و سایپا شروع کند
Iran, Islamic Republic of
02:47 - 1398/04/03
آقای درازهی پررونیست؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج