نگاهی به تبعات پنهان‌کاری برانکو!
۸۷۷۸۳۸
۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۴
۸۶۷۶
نحوه جدایی برانکو از پرسپولیس و از بین رفتن فرصت این تیم برای انتخاب سرمربی جدید، می‌تواند ضرر و زیان‌های بزرگی برای پرسپولیس در فصل جدید داشته باشد و یک مربی نه چندان مناسب را در دستان این تیم بگذارد.

خبرگزاری ایسنا: نحوه جدایی برانکو از پرسپولیس و از بین رفتن فرصت این تیم برای انتخاب سرمربی جدید، می‌تواند ضرر و زیان‌های بزرگی برای پرسپولیس در فصل جدید داشته باشد و یک مربی نه چندان مناسب را در دستان این تیم بگذارد.

جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس، شوک بزرگی برای هواداران و حتی مدیران این تیم بود؛ مربی‌ای که طی ماه‌های گذشته هیچ‌گاه شائبه جدایی از پرسپولیس را تایید نکرد و حتی بارها با گفتن اینکه "با پرسپولیس قرارداد دارم، هواداران نگران چه چیزی هستند؟ " یا"من با پرسپولیس قرارداد دارم؛ می‌خواهید من را از تیم بیرون کنید؟ " دل هواداران را قرص کرد اما واقعیت این بود که سرمربی کروات پرسپولیس نه تنها می‌دانست که در ایران نمی‌ماند بلکه فرصت بزرگ انتخاب سرمربی را از قهرمان فوتبال ایران گرفت.

نگاهی به تبعات پنهان‌کاری برانکو!

برانکو با کسب عناوین مختلف در لیگ برتر، جام حذفی، سوپرجام و حتی با افتخارآفرینی در لیگ قهرمانان آسیا، سهم عمده‌ای در تالار افتخارات پرسپولیس ایفا می‌کند اما در پایان کار، رفتار نه چندان حرفه‌ای از خود نشان داد و در حالی که یک سال دیگر از قراردادش مانده بود و طبق قوانین بین‌المللی قادر به مذاکره با تیم دیگری نبود، با مدیران الاهلی به مذاکره نشست و در تهران، هر گونه خبری مبنی بر جدایی را تکذیب کرد.

نتیجه رفتار برانکو در پرسپولیس که در کمتر از یک ماه تغییر موضع داد و حرف‌هایش برای ماندن در این تیم، رنگ باخت و به الاهلی پیوست، پریدن گزینه‌های مربیگری پرسپولیس بود.

مهم‌ترین گزینه پرسپولیس در بین مربیان داخلی و خارجی یحیی گل‌محمدی بود که از دوران درخشش در ذوب‌آهن و گرفتن یقه تیم برانکو در تهران و اصفهان به عنوان جانشین شایسته‌ای برای برانکو مطرح شده بود و در فصل گذشته هم با پدیده در قامت یک مدعی ظاهر شد.

او با همین عملکرد، فدراسیون فوتبال را مشتاق و علاقه‌مند به همکاری در تیم ملی امید و چند تیم دیگر کرد اما رویای موفقیت با پدیده، او را مجاب به تمدید قرارداد با پدیده کرد.

رفتن ناگهانی برانکو از پرسپولیس، نگاه‌ها را به سمت مشهد و همکاری با یحیی گل‌محمدی به عنوان یک مربی با دانش و به روز منعطف کرد ولی قرارداد سفت و سخت او با پدیده نتوانست بر اصرار پرسپولیسی و خودش برای جدایی از پدیده پیروز شود و یحیی حداقل برای دو سال دیگر از این تیم دور خواهد ماند و معلوم نیست چه زمان دیگری فرصت حضور مربی مدنظر هواداران پرسپولیس فراهم می‌شود.

برانکو که خاطرات مشترک بسیار زیادی با ایرانی‌ها دارد و خیلی‌ها او را به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مربیان فوتبال ایران ستایش می‌کنند، در طی دو، سه ماه گذشته مدام بذر خوش خیالی را برای ماندن خودش در ایران کاشت و حالا پرسپولیسی‌ها در مدت زمان کوتاهی که برایشان باقی مانده و با کمترین کارشناسی روی گزینه‌های مدنظر و انتشار فهرستی از مربیان خارجی، به سراغ یافتن جانشین برانکو رفتند.

در ادامه به سیر اظهار نظرهای برانکو ایوانکوویچ در ماه‌های پایانی حضورش در پرسپولیس پرداخته‌ایم که می‌خوانید:

۲۳ فروردین ۹۸: قرارداد دارم اما در فوتبال، قرارداد معنی خاصی ندارد

برانکو در اوایل سال جاری در واکنش به اینکه هواداران پرسپولیس در یک نظرسنجی بین دو گزینه تمدید قرارداد با برانکو و یا حضور دوباره در فینال آسیا، ماندن او را انتخاب کرده بودند، گفت: این برای من یک تأیید بزرگ است. من هنوز یک سال دیگر قرارداد دارم اما در فوتبال، قرارداد معنی خاصی ندارد چون معلوم نیست چه اتفاقی می‌افتد.

او در عین اینکه می‌دانست هیچ مربی یا بازیکنی با وجود داشتن قرارداد قادر به انجام مذاکره مستقیم با باشگاه یا فرد دیگری نیست، قرارداد یک ساله خودش با پرسپولیس را نادیده گرفت و موجب نگرانی هواداران شد اما یک روز بعد حرف خودش را منکر شد.

۲۴ فروردین ۹۸: می‌خواهید مرا از باشگاه بیرون کنید؟

برانکو درباره جدایی از این تیم در پایان فصل می‌گوید: "من چه گفتم؟ من گفتم یک سال دیگر قرارداد دارم. حالا مشکل کجاست؟ آیا شما می‌خواهید مرا از باشگاه بیرون کنید؟ من یک سال دیگر قرارداد دارم بنابراین چرا هواداران باید نگران باشند؟ "

۱۲ اردیبهشت ۹۸: فسخ قرارداد؟ تا آخر فصل موضوع بحث نیست

او بعد از بدقولی مسئولان باشگاه در پرداخت مطالباتش و فرستادن نامه فسخ قرارداد با این تیم در صورت پرداخت نشدن قراردادش می‌گوید: "این سوال، تا آخر فصل موضوع بحث نیست. این سوال را نپرسید. من که هیچ‌وقت درباره حقوق شما سوال نمی‌کنم. این مسائل موضوع الان ما نیست. "

۲۴ اردیبهشت ۹۸: پرسپولیس می‌خواهد قرارداد من طولانی‌تر باشد

در حالی که شائبه جدایی او و احتمال رفتن به یک تیم عربی تقویت شده، او یک بار دیگر بر وجود قرارداد و دریافت پیشنهاد تمدید تایید می‌کند اما رسیدن پیشنهاد از سایر تیم‌ها را هم رد نمی‌کند.

برانکو می‌گوید:"من یک سال دیگر به پرسپولیس قرارداد دارم. باشگاه می‌خواهد قرارداد من طولانی‌تر باشد و پیشنهادهایی به دستم رسیده است. "

۴ خرداد ۹۸: برگشتن به خانه یا ماندن در ایران؟ هر چیزی ممکن است

سرمربی پرسپولیس با نزدیک شدن به پایان فصل صریح‌تر از گذشته درباره وجود پیشنهاد از چند تیم صحبت می‌کند اما همچنان علاقه‌مند به اعلام جدایی از این تیم در پایان مسابقات نیست و همه را امیدوار نگه می‌دارد.

این سرمربی کروات می‌گوید: "طی آخرین جلسه‌ای که در باشگاه داشتیم تصمیم گرفتیم هر بازیکنی که پیشنهاد جدی و خوبی دارد می‌تواند برود. چون ما نمی‌خواهیم جلوی پیشرفت کسی را بگیریم. همین داستان شامل حال من هم می‌شود. خواهیم دید وضعیت به چه شکل خواهد شد و الان نمی‌توانم حرفی بزنم. خیلی‌ها با من تماس می‌گیرند اما تا وقتی که همه چیز تمام نشده با کسی صحبتی نمی‌کنند. در فوتبال هیچ وقت نمی‌دانید آینده چه می‌شود. چون همیشه گزینه‌هایی وجود دارد؛ از برگشتن به خانه و ادامه دادن در اینجا ممکن است اتفاق بیفتند. واقعاً سخت می‌توان آینده را پیش‌بینی کرد اما واقعیت این است که یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم.

۲۱ خرداد ۹۸: از پرسپولیس می‌روم

با ترک ایران و قوت گرفتن شائبه‌ها و انتشار اخبار متعدد از توافق برانکو با الاهلی عربستان، نهایتاً ۲۱ خرداد، سرمربی کروات پرسپولیس برای نخستین بار تایید می‌کند که تصمیم به جدایی از این تیم گرفته است.

۲۶ خرداد ۹۸: برانکو در تمرین الاهلی

این خبر در زمان انتشار مورد تایید مسئولان باشگاه نبود و شکل رسمی به خودش نگرفت اما انتشار تصاویر برانکو در تمرین الاهلی در نیمه شب ۲۶ خرداد، پایانی بر آینده مشترک برانکو و پرسپولیس بود. تعداد زیادی از هواداران دو آتشه پرسپولیس به سختی توانستند نیمه شب ۲۶ خرداد را به صبح برسانند و خاطرات و قهرمانی‌های تیمشان با برانکو را یک خاطره زودگذر بدانند.

۲۸ خرداد ۹۸: داستان من در ایران تمام شده است

سرمربی پرسپولیس بعد از انتشار تصاویرش در تمرین الاهلی و تایید این باشگاه عربستانی مبنی بر اینکه در عید فطر با برانکو به توافق رسیده - یعنی زمانی در حدود ۱۵ خرداد که مربوط به دو هفته قبل از آن خبر می‌شود - در مصاحبه‌ای به هر گونه امیدواری برای بازگشتش به ایران خاتمه می‌دهد.

برانکو می‌گوید: به زودی به عربستان سعودی می‌روم. تا پایان ماه جاری باید آنجا باشم. داستان من در ایران تمام شده است. چهار سال در پرسپولیس بودم و آنجا شش جام به دست آوردم سه بار قهرمان لیگ شدیم و در فینال قهرمانان آسیا شرکت کردیم. کسب این عناوین و افتخارات کار آسانی نبود خیلی به این تصمیم فکر کردم و تصمیم به رفتن گرفتم.

۳۱ خرداد ۹۸: دروغ است اگر بگویم از تعویق مطالباتم ناراحت نبودم

سرمربی کروات پرسپولیس که در ماه‌های منتهی به قطع همکاری با پرسپولیس هیچ‌گاه از رفتنش به تیم دیگری سخن نگفته بود و مدام بر داشتن قرارداد با پرسپولیس تاکید داشت، درباره استفاده از بند پرداخت نشدن مطالباتش برای فسخ قرارداد با پرسپولیس می‌گوید: "دروغ است اگر بگویم از پرداخت نشدن مطالباتم ناراحت نبودم اما این تنها دلیل رفتنم نبود. " در واقع سرمربی کروات با تاکید بر داشتن قرارداد، مدیران خوش خیال پرسپولیس را با تصور اینکه برانکو جایی نمی‌رود، سرگرم کرد و آن‌ها هم به دنبال پرداخت مطالبات برانکو نرفتند تا بهانه لازم به دست این مربی بیافتد.

به گزارش ایسنا، درست در زمانی که تیم‌های مدعی لیگ برتر از جمله استقلال، سپاهان و تراکتورسازی مشغول مذاکره با بازیکنان مدنظر خود و بستن تیم هستند، پرسپولیس به واسطه پنهان کاری برانکو در شوک به سر می‌برد و به در و دیوار می‌زند تا گل‌محمدی را که باور نمی‌کرد امکان مربیگری در پرسپولیس را داشته باشد، به تهران منتقل کند اما تهدیدهای حمیدوادی برای شکایت از پرسپولیس بسیار جدی است و نهایتاً گل‌محمدی و پرسپولیس قید همکاری را می‌زنند.

این ماجرا که مهر تاییدی بر عدم صلاحیت مدیران پرسپولیس در پرونده جدایی برانکو می‌زند، سرمربی کروات پرسپولیس را هم به خاطر رو راست نبودن با پرسپولیس زیر سوال می‌برد و این سوال را باقی می‌گذارد که آیا آینده پرسپولیس بعد از برانکو برای این سرمربی اهمیت داشته است؟

آیا برانکو که عناوین مختلفی را با تیمش کسب کرده بود، به دلیل رسیدن به آن قهرمانی‌ها دیگر میل به همکاری با تیم خودش نداشت؟ اما اگر چنین باشد هم باید گفت که گواردیولا و زیدان هم در بارسلونا و رئال مادرید به قهرمانی‌های متعدد دست یافتند ولی هنگام جدایی از تیم خودشان به طور مستقیم با مدیران این تیم‌ها صحبت کردند و راه خروج از تیم را در پیش گرفتند.

اگر برانکو میلی برای ماندن در پرسپولیس نداشت و این موضوع را با هواداران و مدیران این تیم مطرح می‌کرد، کدام عقل سلیم حاضر بود مربی محبوب تیم را اذیت کند و او را به هر نحوی که شده در تیم نگه دارد؟

کاش برانکو در خروج از تیم مقداری هوای پرسپولیس و هوادارانش را هم داشت و فرصت‌ها را از این تیم نمی‌گرفت.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 34
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:40 - 1398/04/03
ازاول گفتم مثل روباه حقه بازه این مردک..اگه پرسپولیس نبود الان بایدلیگ افغانستان میرفتی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۳
چرندنگولطفا کاشانی فسیل بایدگورش گم کنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۳
چرت نگو لطفا فهمیدی؟؟
پرسپولیس بزرگ، برانکو حقیر که دوباره مثل گاو رفت
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۳
چون نمیخواست، مربی بعد از خودش موفقیتی بدست بیاره،و هوادارا بفهمن فقط این مربی نیست دیگرانم میتونن تیمو قهرمان کنن،تا جایی که میتونست لفتش داد تا تیم، نه بتونه بازیکن بگیره، ونه قرارداد بازیکناشو تمدید کنه،و بدیهیه که زمان آماده سازیم از دست میره،و فقط مدیرا بفکر انتخاب سرمربی میوفتن،یکی نیست بهش بگه عمو قبل از تو هم پرسپولیس قهرمانی زیادی بدست آورده،قطبی با کسر 6امتیاز تیمو قهرمان کرد،خلاصه چشم نداشت موفقیت تیمو بعد از خودش با کس دیگه ببینه
Iran, Islamic Republic of
02:45 - 1398/04/03
بخدا خیلی مردانگی کرد که با مدیران نالایق و احمقی مثل کاشانی و عرب کار کرد برانکو رو فراری دادن عدم تمایل برای جذب بازیککان مد نظر برانکو ورود سیاسیون پشت پرده ندادن حق و حقوق به موقع باعث شد بیچاره فرار رو بر قرار ترجیح بده از برانکو هیچ گلایه ای نیست خواهشن سیاه نمایی نکنید
Iran, Islamic Republic of
02:52 - 1398/04/03
آقای محترم چی و میخوای ثابت کنی از کی میخوای دفاع کنی ، برای خودت یه مشت چرت نوشتی، برانکو برای اینکه تمرکز تیم بهم نخوره نگفت میخواد بره ، اصلا قرار به رفتن نبود اگه مدیر محترم به وعده هاش عمل میکرد ، بعدشم همه میدونن که یحیی مربی بزرگیه ولی به درد پرسپولیس نمیخورد ، چون با دوتا باخت همین شما باز میومدی یه چرت دیگه تحویل میدادی و حاشیه درست میکردی ، باید مربی خارجی باشه تا لااقل زبون تندو کنایه آمیز امثال شماهارو نفهمه ، یه چیز دیگه خواهشا از ما بکش بیرون برو در مورد تیم خودت نظر بده دمت گرم
Iran, Islamic Republic of
02:52 - 1398/04/03
بهترین کار کرد وقتی حقش خوردن و بی احترامی از مدیران دید خوب حالشون گرفت
Iran, Islamic Republic of
03:03 - 1398/04/03
یه ضرب المثل هست که یادم نیست ولی منظورش اینه به اخلاق خوبت به مال ومنالت به چه چیزت مینازی!!!!؛خب اگه میگفت که طلبش ونمی دادند
بلای ژوزه راسراین برانکوهم میاوردند.همین دیگه
یعنی خبرنگارها اگه یه روز کک توشلوارکسی نندازن شب راحت نمی خوابند.
چرا میخواهید برانکو راخراب کنید
چرامیخواهیدازچشم طرفداربندازیدش
البته زور بی خود میزنیدطرفداران پرسپولیس عاشق برانکو هستندوعاشق می مونند.
Iran, Islamic Republic of
03:17 - 1398/04/03
آره چقدر قشنگ همه تقصیر هارو انداختی گردن برانکو باشگاه پول سرمربی رو نمیده سرمربی دقیقا باید چیکار کنه خود شما یه ماه حقوق نگیری قهر میکنی سر کارت نمیای الان برانکو شد مربی بد در صورتی که کارغیر حرفه ای رو باشگاه انجام داد بعدش هم اگه باشگاه زودتر پول سرمربیش رو میداد دیگه قرارداد غیر معتبر نمیشد و برانکو نمیتونست بره اینا هم بنویس لطفا
Iran, Islamic Republic of
03:34 - 1398/04/03
مامدیون برانکو برانکوهستیم
یه صبحونه که ایرج کثیف عرب بهتون داد هم چیز وارونه شد هفت الی هست ماه حقوق نگرفت تاهییت مدبره کفتار پاداس بگیرن؟
لعنت خدا بر خبرنکار وروزنامه های پولکی
Iran, Islamic Republic of
03:42 - 1398/04/03
حرفهایی مفت نزنین
این ازبی تدبیری مدیران وقته
تاج کبیر.‌دوقهرمانی آسیا دو نایب قهرمانی و چهارفینال آسیا
Iran, Islamic Republic of
03:55 - 1398/04/03
قهوه ایشون کرد ورفت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۳
شما خودتون سالهاست که قهوه ای متالیک هستید
Iran, Islamic Republic of
04:04 - 1398/04/03
دلال پست فطرت کروات همین لنگیها طرفدارش باعث رفتن کیروش شدند..هههیییییی لنگیها ..تا ابد باید تاوان رفتن کیروش بدید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۳
کیروش جونتون تو این هشت سال چه غلطی برای فوتبال ایران کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۳
همون غلطی که برانکو تو جام جهانی کرد چشم سفید گربه صفت لنگی ها داری میسوزی دلالتون پولتون و زد به جیب و رفت خخخخخخ ببند لنگی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۳
کاربر لنگی 9:56
اولا بی خود کردی زیر پست من چرت گفتی البته بی تربیتی جز صفات شماهاست دوم همون غلطی که برانکو تو جام جهانی کرد چشم سفید گربه صفت لنگی ها داری میسوزی دلالتون پولتون و زد به جیب و رفت خخخخخخ ببند لنگی
Iran, Islamic Republic of
04:07 - 1398/04/03
مار ملوک همه را سر کار گذاشت و پنهانکاری ضربه مهلکی به پرسپولیس رد و شش ماه قبل بنا به گفته خودش با آل اهلی توافق کرده بوده و چه بسا باخت پرسپولیس به تیم مذکور یک دسیسه بوده که عدم صعود پرسپولیس به دور بعد شد باید همگی کارشناسی وکالبد شکافی شود ولی در حق تیم واقعا نامردی صرفا بخاطر منافع شخصی خودش انجام دا د مرگ بر چنین آدمهای فاصد و فرصت طلب امسال اگر پرسپولیس نتیجه نگرفت باعث و بانی آن عرب منفور و برانکو خائن هستش
Iran, Islamic Republic of
05:04 - 1398/04/03
داستان برانکووپرسپولیس داستان معروف گاونه من شیراست وبایدبااوباشدت وکمک گرفتن ازوکلای مجرب بین المللی پیگیری شودومماشات درکارنیست
Iran, Islamic Republic of
07:49 - 1398/04/03
**کجاست اون تیمی که قدرت اول فوتبال دنیا یعنی اسپانیا و کریس رونالدو نتونست از دفاعش رد بشه تا با یه گل بخودی شانسی بازی را ببرن؟؟؟؟
Luxembourg
08:37 - 1398/04/03
بزار هر تیتری میخوان بزنن
برانکو تا ابد در قلب هوادار پرسپولیس خواهد ماند.
Iran, Islamic Republic of
09:11 - 1398/04/03
ی عده هیات مدیره منفور دورهم جمع شدن وباعث شدن تیم بهم بخوره اینا همش برنامه‌ریزی شدس میخوان کیسه رو قهرمان کنن ولی ای کیسه کشا با این همه هزینه های میلیاردی بازم قهرمان نمیشید چه با برانکو چه بدون برانکو کیسه نمیتونه قهرمان بشه
Iran, Islamic Republic of
09:11 - 1398/04/03
ی عده هیات مدیره منفور دورهم جمع شدن وباعث شدن تیم بهم بخوره اینا همش برنامه‌ریزی شدس میخوان کیسه رو قهرمان کنن ولی ای کیسه کشا با این همه هزینه های میلیاردی بازم قهرمان نمیشید چه با برانکو چه بدون برانکو کیسه نمیتونه قهرمان بشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۳
بی راه هم نمیگه...علیرغم اینکه تاابدبراش احترام قائلیم ودوستش داریم،اماجدایش ازتیم اصلا حرفه ای واخلاقی نیود...کاش کمی صادقانه ترعمل میکرد
Iran, Islamic Republic of
15:54 - 1398/04/03
سانسورچی کثیف پس نظرمن کو؟چرااینقدپستن برترینها؟مگه تونظرم چی بودکه چاپ نکردید؟
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1398/04/03
ان شاءا.....که خداحق طرفدارای مظوم پرسپولیسوازبرانکوی کثافت بزودی میگیره وبااردنگی ازالاهلی میندازنش بیرون.اشغال بی لیاقت.
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1398/04/03
یه عده طرفدارهای کیروش دارن میگن کجای کیروش که دفاع مارو توجام جهانی بسازی پنالتی کریس رونالدو بگیری یا نمیدونم دفاع خوب میکردین جمع کنید بابا این چرندیاتون بابا ژاپن کره سالهاست دارن قهرمان میشن یاهمین آخرش قطر زد همرو پر پر کرد کاپ آسیا روگرفت کیروش تواین هشت سال چکار کرده چندتا قهرمانی آورد آهاااااا حواسم نبود بیرانوند پنالتی رونالدو گرفت شما دیگه کی هستین فقط بلدین کارشناسی کنید بازدم برانکو گرم سه سال پشت هم قهرمانی لیگ قهرمانی حذفی و نایب قهرمانی آسیا آورد واقعا دمش گرم اگه امسال هم میزاشتن باشه بازم قهرمان میشد زنده باد پروفسور برانکو
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
برادر من بازی تو جام جهانی با لیگ برتری مثل داماش ماماش و کیروش را با برانکو مقایسه نکن
پرسپولیس بزرگ، برانکو حقیر که دوباره مثل گاو رفت
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1398/04/03
چون نمیخواست، مربی بعد از خودش موفقیتی بدست بیاره،و هوادارا بفهمن فقط این مربی نیست دیگرانم میتونن تیمو قهرمان کنن،تا جایی که میتونست لفتش داد تا تیم، نه بتونه بازیکن بگیره، ونه قرارداد بازیکناشو تمدید کنه،و بدیهیه که زمان آماده سازیم از دست میره،و فقط مدیرا بفکر انتخاب سرمربی میوفتن،یکی نیست بهش بگه عمو قبل از تو ،قطبی با کسر 6امتیاز تیمو قهرمان کرد،خلاصه چشم نداشت موفقیت تیمو بعد از خودش با کس دیگه ببینه
Iran, Islamic Republic of
01:30 - 1398/04/04
همه خوبیاش کنار و ممنونش هستیم ، ولی پرسپولیس باید بابت پنهان کاری و مذاکره با بقیه تیمها درحالی که یکسال قرارداد داشته بدون اطلاع مدیران پرسپولیس ، و بدتر از اون زد و بند با الاهلی و توافق زمانی که رقیب مستقیم پرسپولیس در آسیا بوده و قبل دیدار برگشت دو تیم پنهانی مذاکره کرده ، به فیفا حتما شکایت کنه
حکم اغوا و تبانی داره و هم برانکو هم الاهلی محروم میشن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج