ممشلی: دلم نیامد از نساجی جدا شوم
۸۸۰۰۷۳
۰۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵
۷۰۸۸ 
مجتبی ممشلی، مدافع تیم فوتبال نساجی مازندران مدعی شد که دو پیشنهاد خوب داشته، اما در نهایت تصمیم به تمدید قرارداد با این تیم گرفته است.

خبرگزاری تسنیم: مجتبی ممشلی درباره تمدید قراردادش با باشگاه نساجی مازندران اظهار داشت: واقعیت این است که من دو پیشنهاد خوب داشتم و حتی یکی از تیم‌ها نیز جهت مذاکره حضوری با من برایم بلیت گرفت، اما دلم نیامد از نساجی جدا شوم. بازی در نساجی فوق‌العاده است و من به این تیم تعلق خاطر دارم. در این مدت هم صبر کردم تا وضعیت نساجی مشخص شود و خوشحالم که در این تیم ماندم.

وی درباره انتخاب رضا مهاجری به‌عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال نساجی گفت: آقا رضا مربی باتجربه و کاربلدی است و ما هر وقت مقابل تیم‌های مهاجری قرار گرفتیم، آنها فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتند. در ضمن تیم‌های مهاجری، چغر و بد بدن هستند. امیدوارم در این فصل بتوانیم در کنار هم روزهای خوبی را رقم بزنیم و با نتایجی که می‌گیریم، دل هواداران را شاد کنیم.

مدافع تیم فوتبال نساجی مازندران درباره پرداخت نشدن مطالبات فصل گذشته بازیکنان این تیم تصریح کرد: ما از باشگاه طلب داریم، اما قول داده‌اند که مطالبات را پرداخت کنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج