عينك‌ آفتابي ارزان، گران تمام مي‌شود!
۸۸۰۶
۱۲ مهر ۱۳۹۰ - ۱۸:۱۹
۱۳۷۱۹ 
خريدن عينك‌هاي آفتابي ارزان قيمت نه تنها ممكن است باعث ضعيف شدن چشم‌ها شود بلكه مشكلات ديگري مانند سردرد يا دوبيني را هم در استفاده‌كنندگان از اين محصولات به‌وجود مي‌آورد.
برترین مجله اینترنتی ایرانخريدن عينك‌هاي آفتابي ارزان قيمت نه تنها ممكن است باعث ضعيف شدن چشم‌ها شود بلكه مشكلات ديگري مانند سردرد يا دوبيني را هم در استفاده‌كنندگان از اين محصولات به‌وجود مي‌آورد.

 محققان با انجام بررسي‌هاي آزمايشگاهي روي اين عينك‌ها متوجه شدند بيش از 75 درصد از آن‌ها در همان مراحل اوليه آزمايش از نظر رعايت استانداردها رد مي‌شوند. يكي ديگر از مشكلات اين عينك‌ها اين است كه لنزهاي چپ و راست مقدار متفاوتي از نور را از خود عبور مي‌دهند كه باعث مي‌شود ما اشيا را نزديك‌تر از آنچه هستند ببينيم. در درازمدت اين موضوع باعث ايجاد سردردهاي شديد و دوبيني مي‌شود. اين حالت حتي مي‌تواند بيماري آستيگمات را در بعضي از افراد بدتر كند. اين در حالي است كه بعضي از اين عينك‌هاي آفتابي از برندهاي معروف خريداري شده بودند كه اين موضوع نشان مي‌دهد نبايد فقط با توجه به برند يك عينك در مورد استاندارد بودن آن قضاوت كرد. همچنين عينك‌هاي آفتابي و رنگي ارزان قيمت باعث مي‌شوند مردمك چشم بازتر شود و چشم‌ها در برابر اشعه ماوراي بنفش آسيب بيشتري ببينند. استفاده درازمدت از اين عينك‌ها ممكن است باعث ابتلاي به بيماري آب مرواريد شود.

اختصاصی مجله اینترنتی برترین ها Bartarinha.ir

مجله اینترنتی برترین ها


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج