پایان ضبط «محکومین ۲» با بازی ۲۴۳ بازیگر
۸۸۰۷۶۰
۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱
۸۳۴۴
تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «محکومین ۲» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی به پایان رسید. در آخرین اپیزود این سریال کمند امیرسلیمانی، حسین سلیمانی و صفا آقاجانی بازی مقابل دوربین رفتند.

خبرآنلاین: آخرین اپیزود این مجموعه تلویزیونی «به من میگن عباس» نام دارد که روز گذشته در جنت‌آباد تهران با ضبط آخرین سکانس‌های خیابانی به پایان تولید خود رسید.

این اپیزود، سی و پنجمین و آخرین اپیزود سریال «محکومین» است که کمند امیر سلیمانی، حسین سلیمانی و صفا آقاجانی در آن ایفای نقش کردند.

به گفته بهروز مفید، تهیه‌کننده این سریال روز گذشته ناصر هاشمی و تعدادی دیگر از بازیگران هم مقابل دوربین رفتند تا سکانس‌های باقی‌ مانده اپیزودهای قبلی تکمیل شود.

پایان ضبط «محکومین ۲» با بازی ۲۴۳ بازیگر

مفید اظهار کرد: همزمان با تصویربرداری، تدوین این پروژه نیز انجام می‌شود و تاکنون ۶۰ درصد از آن تدوین نهایی شده است.

این تهیه‌کننده درباره این سریال یادآور شد: در «محکومین ۲» در مجموع ۲۴۳ بازیگر مقابل دوربین رفتند که ۸۳ بازیگر آن اصلی و ۱۶۰ بازیگر فرعی بودند و جالب این که هزار و ۸۲۸ هنرور هم در آن حضور داشتند.

مفید با بیان اینکه تصویربرداری این مجموعه ۱۱ ماه به طول انجامید، تصریح کرد: این سریال در مجموع ۳۴۰ لوکیشن داشت که تصویربرداری در ۱۳۰ لوکیشن اصلی و ۲۱۰ لوکیشن فرعی انجام شد.

او ابراز امیدواری کرد، نتیجه کار مورد توجه علاقه‌مندان سریال‌های ایرانی قرار بگیرد. مجازات جایگزین زندان، بحران خانواده و طلاق از موضوعات اصلی این سریال است که به قلم مجید اسماعیلی پارسا و امیرمحمد عبدی به نگارش درآمده است.

مجموعه تلویزیونی «محکومین ۲» به تهیه‌کنندگی بهروز مفید و کارگردانی سید جمال سیدحاتمی کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیماست که در ۳۵ قسمت در دست تولید است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج