محمود بابایی: مجیدی گفت همین امشب مظلومی را اخراج کنید
۸۸۱۴۴۰
۱۳ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳
۱۰۲۳۰
محمود بابایی یا همان م. ب معروف استقلال که چندی پیش وعده افشاگری داده بود، دیروز سکوت را شکست.

خبرورزشی: محمود بابایی گفت: «علیرضا منصوریان و پرویز مظلومی وقتی به استقلال آمدند هیچ حرفی از محمود بابایی نزدند و همه چیز را به توانایی خودشان نسبت دادند، ولی موقع رفتن من را دلیل جدایی‌شان دانستند، درست مثل خسرو حیدری که وقتی قرارداد سه ساله بست، اسم من را نیاورد، اما وقتی به خاطر عملکرد ضعیف خود کنار رفت، من مقصر شدم.»

بابایی ادامه داد: «حالا که این شکلی است، اجازه بدهید قضیه خسرو حیدری را برای شما باز کنم. شفر نیم‌فصل اول که تمام شد گفت علاقه‌ای به حفظ حیدری ندارم؛ از همان زمان او را در لیست خروج گذاشته بود و با اصرار مسئولان باشگاه او را در استقلال نگه داشتند. فرهاد مجیدی هم فروردین با او حرف زد و گفت بهتر است خداحافظی کنی و به صلاحت نیست. نمی‌دانم چرا جدیداً برخی آقایان، چون جرأت حرف زدن ندارند، همسرشان به جای آن‌ها حرف می‌زند.»

محمود بابایی: مجیدی گفت همین امشب مظلومی را اخراج کنید

بابایی ادامه داد: «انگار من چاقو روی گلوی خسرو گذاشتم که خداحافظی کند. ایشان یادش نیست برای خانه خریدن ۵۰۰ میلیون تومان از من قرض گرفت و موقع پس دادن این پول گفت برو طلب من از باشگاه را بگیر جای طلب خودت که قبول نکردم و از او شکایت کردم.»

بابایی از رحمتی بابت حمایت‌هایش تشکر کرد و درباره پژمان منتظری گفت: «پژمان از من کینه شخصی دارد و احتمالاً، چون قصد جدایی از استقلال داشت، من را بهانه کرد که بعضی‌ها فکر کنند من مقصر جدایی او هستم. حالا پژمان به من بگوید مافیای فوتبال ایران محمود بابایی است یا آن بازیکنی که سال ۹۳ بدون اطلاع سرمربی تیم با باشگاه قرارداد ترکمنچای بست و وسط فصل استقلال را تنها گذاشت.

من مافیا هستم یا شما که جای طلب خودت از باشگاه آپارتمان گرفتی. استقلال به عالم و آدم بدهکار است، ولی طبق حسابرسی انجام شده مشخص شد پژمان منتظری ۹۳ میلیون تومان به استقلال بدهکار است. احتمالاً، چون من آن حسابرسی را انجام دادم، کینه به دل گرفتی. امیدوارم منتظری به شایعات موجود درباره خودش هم جواب بدهد.

مثلاً آن شبی که در عسلویه و جم اتفاقاتی افتاد و مجتبی جباری و مهدی رحمتی موقتاً از استقلال اخراج شدند، تماس‌های شما با افتخاری مدیر وقت باشگاه در این اخراج‌های موقت نقش نداشت؟ راستی مامه تیام را چه کسی از استقلال فراری داد؟ ایجنتی که مامه تیام را به امارات برد، مدیر برنامه کدام بازیکن استقلال بود؟ در کویت چه کسی مرتب کنار تیام می‌نشست و به یک مدیر برنامه زنگ می‌زد؟ آقای منتظری لطفاً درباره الحاجی گرو به هواداران جواب بده... خیلی‌ها می‌گویند شما مرتب با قدوس تماس می‌گرفتی و می‌گفتی برو با باشگاه الحاجی گرو صحبت کن تا انتقال او به استقلال انجام شود.»


بابایی با بیان این ادعا که یک سری ملی‌پوشان می‌گفتند دلیل حضور منتظری در تیم ملی به خاطر مدیر برنامه مشترک او و کارلوس بوده، ادامه داد: «منتظری در استقلال چه‌کاره بود؟ بازیکن استقلال یا مسئول جذب بازیکن؟» بابایی سپس پای پرویز مظلومی را وسط کشید و گفت: «پرویز مظلومی بیاید داستان ۱۵ هزار دلاری که به اسم رینالدو از دست استقلال خارج شد و به این بازیکن نرسید، حرف بزند. آن ۱۵ هزار دلار بین چه کسانی تقسیم شد؟ گزارش آن پول را من به نهاد‌های نظارتی دادم.»

بابایی اشاره‌ای هم به حرف‌های پرویز مظلومی درباره ملاقات شبانه او و فرهاد کرد و گفت: بگذارید درباره مجیدی کامل قضیه را باز کنم. یک شب قبل از آن که شهرآورد را ۴ بر ۲ به پرسپولیس ببازیم، فرهاد به من زنگ زد و گفت همین امشب مظلومی را برکنار کنید، چون با مظلومی به پرسپولیس می‌بازیم که ما این کار را نکردیم و بد هم باختیم. بعد از این که باختیم هم افشارزاده که مدیرعامل باشگاه بود، تماس گرفت و گفت چاره‌ای جز برکناری مظلومی نداریم.

با اعضای هیئت مدیره دور هم جمع شدیم، روز بعد از باخت استقلال و در آن جلسه افشارزاده گفت نظر وزیر ورزش (گودرزی) هم این است که به جای مظلومی یک گزینه محبوب بیاوریم که هواداران او را بپذیرند. همین شد که با فرهاد مجیدی مشورت و مذاکره کردیم. فرهاد فرصت خواست و بعد از مشورت با چند نفر از آدم‌های مورد اعتمادش نپذیرفت سرمربی استقلال شود. بعد‌ها پرویز مظلومی در برنامه ۹۰ گفت فرهاد مثل پسرم است و نصف شب به خانه او رفته بودند.

بابایی ادامه داد: «بار‌ها به من تهمت زدند و سکوت کردم تا استقلال ضربه نخورد. مقصر تمرین پشت در‌های بسته من نیستم و این اصلاً تصمیم من نیست، ولی ممنوع‌المصاحبه کردن بازیکنان تصمیم من بود و از این کار دفاع می‌کنم.»
بابایی دوباره یاد منتظری افتاد و گفت: «کاش پژمان ماجرا‌های دعوا سر بازوبند کاپیتانی قبل از شهرآورد را هم تعریف کند.»

او در ادامه گفت: «رفاقت با مجیدی یا رفاقت با رحمتی اصلاً جرم نیست. من رابطه خوبی با هر دوی آن‌ها دارم. نشان به آن نشان که وقتی در مشهد به او گفتند جانشین شفر شو، به او گفتم قبول نکن... سال‌ها و بار‌ها گفتند من و رحمتی مافیای استقلال هستیم، خب الان که ۳ سالی می‌شود من در استقلال نیستم و رحمتی هم که به مشهد رفته است.»

حالا نوبت منصوریان است! بابایی می‌گوید: «چرا منصوریان درباره کنار گذاشتن برهانی و صادقی هیچ‌وقت توضیح نداد؟ منصوریان لیست ۹ نفره به افشارزاده داد و گفت طالب‌لو، برهانی، صادقی، شیحی، پروپییچ و... را نمی‌خواهم، ولی بعد‌ها همه چیز را گردن دیگران انداخت.»

بابایی درباره امیرحسین صادقی هم مدعی شد: «صادقی بعد از جام جهانی بدون تست پزشکی با استقلال قرارداد بست و فردایش اقدام به عمل جراحی کرد و ۸ هفته با تیم نبود. قلعه‌نویی از دست او شاکی شد و نیم‌فصل می‌خواست به خاطر رفتار غیر صادقانه اخراجش کند. من و نظری‌جویباری مانع شدیم و خواهش کردیم اجازه بدهد بماند. یک بار در اصفهان وقتی امیر قلعه‌نویی در فرودگاه از او بابت بازی ضعیفش انتقاد کرد، به جای دفاع از عملکرد ضعیف خودش، به قلعه‌نویی گفت بابایی می‌خواهد تو ببازی تا فرهاد مجیدی را به جایت بیاورد. بعد این آقا حالا در رسانه‌ها آقافرهاد آقافرهاد می‌گوید.»

حرف‌های پایانی بابایی هم حمله دوباره به مظلومی بود: «مظلومی با SMS هواداران ترکیب استقلال را عوض می‌کرد. این حرفی بود که خودش بعد از شهرآورد زد.»

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 44
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:07 - 1398/04/13
شما خواهشا راجب بزرگترات صحبت نکن ، اسم آقایان حیدری و مجیدی و دیگران رو با احترام کامل به زبونت بیار و شرت از سر تیم بکن
Iran, Islamic Republic of
09:10 - 1398/04/13
اده اده چه خبره
الان جماعت هوچیگر میگن کار نفوذیهای پرسپولییه
میخوان تیم را خراب کنن
Iran, Islamic Republic of
09:17 - 1398/04/13
شیر،تو شیر تر از،استقلال باشگاهی داریم آخر فرناز،چکاره بود
Iran, Islamic Republic of
09:19 - 1398/04/13
بعد میگن وزارت پرسپولیسی
میوه از داخل گندیده اونم نه الان
-
09:22 - 1398/04/13
تو تیم کیسه چه خبره؟!!!
فقط پژمان عجب بچه زرنگیه
( بازیکن متعصب کیسه ها )
Iran, Islamic Republic of
09:28 - 1398/04/13
شما ها هیچ کدامتان استقلالی نیستید، استقلالی واقعی هیچ موقع حرف خانواده را بیرون نمیبره
کاج کبیر! باخت ۶ بر۱ در آسیا ۶ بار حذف از مرحله گروهی آسیا!
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1398/04/13
تو کیسه چه خبر بوده همه زیراب هم را می زنن! زیراب تیام را هم زدند و بعدش کار آسون بود انداختند گردن وزارت و وزیر!!!
کاج کبیر! باخت ۶ بر۱ در آسیا ۶ بار حذف از مرحله گروهی آسیا!
Iran, Islamic Republic of
09:39 - 1398/04/13
مکتب کیسه همون کاج حقیر! همیشه بر اساس زیرابزنی بوده! و جالبه توقع پبشرفت هم دارند با این شرایط!!!!خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
09:43 - 1398/04/13
هرکی ی حرفی میزنه چرا رودرو حرفاتونو نمیزنین تا هوادارا خودشون قضاوت کنن شدین مث سگ و گربه .تیم بخاطر شماها چن ساله نتیجه نمیگیره بس کنین دیگه
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1398/04/13
یعنی نامردی و خیانت تو این تیم کیسه موج میزنه همه دارن زیراب همو میزنن
Iran, Islamic Republic of
09:46 - 1398/04/13
استقلا دقیقا عین یه میوه بظاهر سالم ولی از داخل گندیده ست استراماچونی که هیچ الکس فرگوسن هم نمیتونه کاری براش بکنه
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1398/04/13
این همه ادم مشکل دارن تو خوبی؟بس بابا دیگه جمع کن.هر چی هم بزنی بیشتر گندش در میاد
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1398/04/13
مکتب تاج خخخخخخ برید بمیرید بدبختا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۵
این آدم به اسم محمودبابایی ما اصلا نمیشناسیم که کیه. مگه بازیکن استقلال یا پیشکسوت استقلال بوده که میگی مکتب تاج.ببند دهنتو نفهم
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1398/04/13
بابا جان چیزی از قلم نمونده در مورد روحانی چی چیزی نیست بگی وزیر چی کاکام جان بوام
Iran, Islamic Republic of
10:22 - 1398/04/13
عجب شیر تو شیریه این فوتبال ناپاک
Iran, Islamic Republic of
10:23 - 1398/04/13
حالا بااین همه اطلاعات تو چکاره استقلالی سمت جنابعالی در استقلال چیه خب این هم توضیح بده
Iran, Islamic Republic of
10:41 - 1398/04/13
چه عجوبه هایی هستند این کیسه ها
United Arab Emirates
10:42 - 1398/04/13
استقلال با چنین افرادی به جایی نخواهد رسید.کجایی پورحیدری کجایی حجازی؛تیمتان بیصاحب شده که کس وناکس قلندر شده.
Iran, Islamic Republic of
10:56 - 1398/04/13
خجخجخ چه افشا گریی کرد از فردا کیسه ها به جون هم میفتن خجخجخج خیلی باحال بود
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1398/04/13
خیلی حرفاش چرت و پرت منتظری اگر بازوبند می خواست که میومد قراردادش و تمدید میکرد
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1398/04/13
به به چه خبره تو استقلال،وای به حال شماها،حیف که مردم با عشق طرفدار این تیم هستند.عجب باند بازی کثیفی راه انداختید.
Iran, Islamic Republic of
11:26 - 1398/04/13
غلط کرده با تو احمق چی از جون استقلال میخوای برو گم شو
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1398/04/13
چشم کیسه کشا روشن هرچی بگی کمه از تیم کیسه کش
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1398/04/13
هووووووو چه بلبشویی تو تیم استقلال هست
همه بر علیه هم حرف می زنند و هیچکی هیچ کس و قبول نداره .
مظلوم هواداران هستند که دل به چی بستن
بازیکنان با رانت به نان و نوایی رسیدند حرصشو هواداران می خورند
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1398/04/13
اینا همش تقصیر وزارت ورزش پرسپولیسیه،اگر معاون وزیر امور خارجه پرسپولیسی نبود این اتفاقا نمیفتاد...خخخخ...کیسه تنان حقیر ببینید چه کسانی خیانت میکنند...همینا توپ میندازن توو زمین دیگران تا خودشان از آب گل آلود ماهی بگیرن...بی دلیل نیست کیسه با اون همه افتخار این سالها کوچکترین موفقیتی ندارد...کیسه تنان متحد باشید تا زالوهای چسبیده به باشگاهتان فراری شوند...نا گفته نماند اطراف ما هم کم از این حیوانات نیست...
از طرف یه پرسپولیسی...زنده باد پرسپولیس.به امید اصلاحات اساسی در تیم کیسه...
Iran, Islamic Republic of
14:18 - 1398/04/13
عجب شیر تو شیریه تو ابن فوتبال ڪثیف ایران
باید همشون از وزیر ورزش تا ڪوچڪترین فرد در ورزش اخراج بشن وچند جدید بیاد سرڪار
Iran, Islamic Republic of
14:42 - 1398/04/13
یا خدا تو کیسه چه خبره وقتی میگیم تیم حکومتی و کثیف و مال پرسپولیس و بیت المال و حرام خور اونوقت طرفداران نفهم و الاغ و شل مغزشون هوچیگری میکنن خب جلبک مغزهای بدرد مخور بخونید اینکه دیگه استقلالیه میگه چه کثافت کاریهای در کیسه انجام میشه لعنت بر تیم چرک و کثیف و لجن کیسه
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1398/04/13
تو از کجا و از چه کانالی وارد استقلال شدی
تمام کسانی که اسم بردی مورد حمایت باشگاه و
هواداران هستند و سالیان سال است که ما آنها را
میشناسیم و زیر و رو شون و میدونیم ولی تو از کجا
پیدا ت شد اصلا نقش تو در استقلال چیه؟
تو آز کجا پول آوردی که به بازیکنان قرض میدی؟
تو چکاره ای که با بازیکن و مربی و سرپرست قرار
داد بلند میبندی؟ مگه باشگاه مدیر عامل و معاون و
هیئت مدیره نداره که تو باید در خفا قرارداد ببندی و
صداش هم در نیاری ولی الان که اسمت رو شده داری
از شیرین کاریهات حرف میزنی.اصلا منافع تو از کجا
تامین میشه ؟همه میگن تو باند بازی و چند ساله که
استقلال و به گند کشی تو اصل مافیایی که تا حالا کسی
اسمت هم نشنیده ولی اینطور که خودت میگی تو استقلال همه کاره بودی؟
دیگه حرف اضافه نزن و به زودی باید جواب هواداران
و بدی تا معلوم بشه که مافیا تو این چند سال چه بلایی سر استقلال و فوتبال آورده .آماده باش که تاوان باند بازی و چپاول گری که تو این مدت انجام دادی و بدی
به امید آن روز ...
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1398/04/13
همهٔ اینها درست،،ولی خودت چی
با این حرفها بزرگ نمیشوی....
اثلا شما؟
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1398/04/13
چه آشفته بازاری بوده و هست
خخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
23:54 - 1398/04/14
این است مکتب کیسه تنان دوچرخه سوار
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1398/04/15
یکی از دوستان استقلالی به من بگه این کیه؟والا من ۳۰ ساله هوادار استقلالم اسم اینو تا حالا نشتیده م.گمونم یه دلاله که خودشو به بازیکنان چسبونده
United States
00:44 - 1398/04/21
لنگیارو نگا مث قاشق نشسته همه جا هستن این داره درمورد سرورتون حرف میزنه اینقدی سوزش دارین ک بحث سرورتونم دنبال میکنین؟وقتی تاج بود پوخپولیس کجا بود ؟؟ا
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1398/04/24
من نمیدونم به شما لنگیا چه دخلی داره که تا یکی میگه ان همتون باهم میگین من، برید فکری به حال یه ستاره قلابیه دیگه باشید اخمخا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج