برق ادارات و دستگاه‌های پرمصرف قطع می‌شود
۸۸۲۰۸۳
۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳
۴۲۵۹
وزیر کشور اعلام کرد: با هماهنگی وزیر نیرو، برق دستگاه ها و مؤسساتی که دمای ۲۵ درجه سانتی گراد را روی سامانه های سرمایشی خود تنظیم نکنند، از ساعت ۱ بعد از ظهر قطع می شود.

پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور: وزیر کشور اعلام کرد: با هماهنگی وزیر نیرو، برق دستگاه ها و مؤسساتی که دمای ۲۵ درجه سانتی گراد را روی سامانه های سرمایشی خود تنظیم نکنند، از ساعت ۱ بعد از ظهر قطع می شود.

«عبدالرضا رحمانی فضلی» امروز- شنبه- با توجه به استقرار هوای گرم در سراسر کشور و ضرورت کنترل مصرف برق، بر کنترل مصرف در دستگاه ها و مؤسسات دولتی و غیر دولتی و ادارات مختلف تأکید کرد.

وزیر کشور گفت: برای پیشگیری از قطع برق و در راستای هماهنگی های بعمل آمده با وزارت نیرو دستور داده شد، برق دستگاه هایی که دمای ۲۵ درجه سانتی گراد را روی سامانه های سرمایشی خود تنظیم نکنند، از ساعت ۱ بعدازظهر قطع شود.

رحمانی فضلی افزود: همچنین به استاندار تهران دستور داده شد؛ با همکاری وزارت نیرو، روند نظارتی ویژه ای را برای تضمین تحقق صرفه جویی در ادارات مختلف به نحوی که حداقل ۱۰ درصد کاهش مصرف را در پی داشته باشد، سامان دهد و وزارت نیرو موظف به گزارش هفتگی چگونگی مصرف برق و اجرای مصوبه خواهد بود.

** تصریح بر عدم تغییر ساعات کاری ادارات به جز در ۴ استان

وی همچنین خاطرنشان کرد: به جز ۴ استان خوزستان، بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان که پیش از این بدلیل شرایط خاص دمای هوا، با تغییر ساعات کار در آن استان ها موافقت شده است، در سایر استان ها، از جمله تهران، بمنظور حفظ کیفیت ارائه خدمت به مردم و مراجعان، هرگونه تغییر در ساعت کار ادارات، ممنوع است.

وزیر کشور بیان کرد: کمیسیون ویژه ای در استانداری تهران با عضویت نمایندگان دستگاه های ذیربط مستقر و روند کاهش مصرف برق در ادارات و دستگاه های اجرایی و غیراجرایی را کنترل خواهد کرد و ضمن نظارت ویژه و پیگیری روشمند برای کاهش مصرف، برخورد قانونی با دستگاه های متخطی از این تصمیمات را دنبال خواهد کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1398/04/15
مصرف برق بیشتر و بیشتر از استخراج بیت کوینه
Iran, Islamic Republic of
14:46 - 1398/04/15
خانواده ها بخاطر شرایط اقتصادی موجود برق کم مصرف میکنند
اما تو اداره ها که میری ردز روشن تمام چراغها روشن
حتی چراغهای تو محوطه هم کاملا روشن
شبها تمام چراغهای اداره ها روشن
میری تو اتاق فلان مسوول میبینی نیست ولی تمام وسایل برقی تو اتاق روشن
اگر اداره ها و نهادها هم مانند مردم در مصرف برق صرفه جویی کنند خیلی خوب میشد
Australia
05:54 - 1398/04/16
زمانی بودبماگفتن خط تلفن افرادی که بدهی دارن روقطعی بزنید ماکارمندااینکاروکردیم اصلاباورکردنی نبودمانمیدونستیم شمارهها مال کجاهاوچه افرادیه حالاراست میگی برقشون روقطغ کنیدفقط خودتون رواماده اخرعاقلتش بکنیدواوبلا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج