مهاجری: با قاضی و عباسیان مذاکره کردیم
۸۸۲۴۲۲
۱۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
۴۸۷۸
رضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: برای تقویت تیم فوتبال نساجی مذاکرات برای جذب بازیکنان مورد نظر ادامه دارد.

خبرگزاری میزان: رضا مهاجری در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال نساجی مازندران پیش از شروع لیگ برتر نوزدهم، اظهار داشت: هدف ما این است که تیمی خوب راهی مسابقات لیگ برتر کنیم. تمرینات خوبی را در تهران پشت سر گذاشتیم و تلاش شد بازیکنان خوبی جذب کنیم. همچنین مذاکرات ما با چند بازیکن همچنان در جریان است.

وی با تایید مذاکره با بازیکنانی، چون محمد قاضی و معین عباسیان گفت: بر اساس نیاز تیم با این دو بازیکن مذاکره شده و اگر مدیریت با آنها به توافق برسد می‌توانند به نساجی کمک کنند. از طرفی با حامد لک مذاکرات مثبتی صورت گرفته است. با وجود این که دروازه‌بان‌های خوبی داریم، ولی فکر می‌کنم اگر قرارداد لک تمدید شود، به ما کمک خواهد کرد.

سرمربی تیم نساجی در مورد برنامه‌های آماده‌سازی تیمش تصریح کرد: برنامه‌های خود را به مدیران باشگاه ارائه دادم و جلسه‌ای در این خصوص برگزار شد. باید دید مدیریت در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت.

مهاجری در پایان با اشاره به روند مثبت تمرینات تیم فوتبال نساجی خاطرنشان کرد: طبق خواسته مسئولان باشگاه تمرینات را به قائمشهر انتقال دادیم. تیم متعلق به این شهر است و من هم مایل هستم در قائمشهر تمرین کنیم. با شروع مسابقات هواداران از ما پیروزی می‌خواهند. ارائه بازی خوب و کسب نتیجه تمرینات باکیفیت می‌خواهد. به همین دلیل اگر شرایط مطلوب برای تمرین در قائمشهر فراهم باشد چه جایی بهتر از آنجا. من این موضوع را به مدیریت هم انتقال دادم و امیدوارم شرایط مهیا شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج