با شوهر عصبانی چگونه رفتار کنیم؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ریزخور_1
دکتر نداف کرمانی 1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
زمردی_داخلی1
دکتر نداف کرمانی 3
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
زمردی_داخلی4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۸۸۴۶۰۶
۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵
۱۵۴۲۲
اینکه شوهر شما رفتار نامناسبی با شما دارد و بی‌دلیل از دست‌تان عصبانی می‌شود دلایل زیادی دارد. برخی از این دلایل مربوط به مشکل جسمی یا روحی پنهان هستند که شناسایی نشده‌اند و دلایل دیگر نیز محیطی‌اند.

برترین‌ها: بعضی از خانم‌ها زندگی با یک مرد عصبانی را به زندگی در کنار یک آتشفشان فعال تشبیه می‌کنند. کسی که با یک آدم عصبانی زندگی می‌کند همیشه منتظر است چیزی باعث شود باران خشم یا همان گدازه‌ها همه جا را فرا بگیرد.

حتی یک انگیزه‌ی کوچک می‌تواند فورا تعادل همه چیز را بهم بریزد و یک روز کاملا خوب و قشنگ را به یکی از بدترین روز‌ها تبدیل کند. یکی از تفاوت‌های بزرگ یک شوهر عصبانی و یک آتشفشان این است که از یکی از آن‌ها خیلی راحت‌تر می‌توانید دور شوید.

با شوهر عصبانی چگونه رفتار کنیم؟

اما از طرفی دیگر، شوهرتان را بهتر از یک آتشفشان می‌توانید کنترل کنید و سر سامان دهید. دست کم می‌توانید خودتان را برای برخورد با همسرتان که نسبت به عشق و زندگی با او تعهد دارید تا حدودی آماده کنید.

در توصیه‌های زیر، فرض را بر این می‌گذاریم که خشم شوهر شما مستقیما به سمت شماست، نه یک سیاستمدار و یا قبض برق! اما یادتان باشد برای اینکه توصیه‌های زیر موثر باشند، باید طرز فکرتان را تغییر دهید و حتی گاهی از غرورتان کم کنید. شما باید روشی را در پیش بگیرید که برای هر دوی شما بهترین باشد؛ بنابراین اگر آماده‌اید که خودتان را به یک نگرش جدید مجهز کنید و مهارت‌های مفیدی یاد بگیرید، ادامه‌ی مطلب را بخوانید.

چرا شوهرم اینقدر بدخُلق و عصبانی است؟

اینکه شوهر شما رفتار نامناسبی با شما دارد و بی‌دلیل از دست‌تان عصبانی می‌شود دلایل زیادی دارد. برخی از این دلایل مربوط به مشکل جسمی یا روحی پنهان هستند که شناسایی نشده‌اند و دلایل دیگر نیز محیطی‌اند.

پایین بودن تستوسترون

هر چند خیلی از افراد، بالا بودن سطح تستوسترون را با خشم و خشونت مرتبط می‌دانند، اما معمولا استفاده‌ی نادرست از استروئید است که چنین رفتار‌هایی در فرد ایجاد می‌کند، نه تولید تستوسترون به صورت طبیعی. مطالعات نشان داده‌اند مردانی که سطح تستوسترون‌شان پایین است، تحریک پذیرترند و در معرض نوسانات خلقی قرار دارند. فاکتور‌های محیطی مانند رژیم غذایی و کیفیت خواب نیز می‌توانند بر سطح تستوسترون اثر بگذارند. خیلی از مردان دچار کمبود تستوسترون هستند که معمولا تشخیص داده نشده باقی می‌ماند.

پایین بودن سروتونین

یکی از پیام رسان‌های عصبی مهم در مغز ما، سروتونین است که نقش مهمی در سلامت هیجانی و روحی ما دارد. اگر میزان سروتونین کم باشد، تحریک پذیر و عصبی و افسرده خواهیم شد. تغذیه و عادات خواب همان طور که بر سطح تستوسترون اثر می‌گذارند، بر میزان سروتونین نیز اثرگذارند.

استرس زیاد

با شوهر عصبانی چگونه رفتار کنیم؟

کورتیزول یا همان هورمون استرس می‌تواند سبب تحریک پذیری و زودرنجی شود و ضمنا مشکلات ادراکی ایجاد نماید. اگر شوهر شما در محل کارش زیاد در معرض استرس است و خوب نمی‌خورد و به اندازه‌ی کافی نمی‌خوابد، پس سطح کورتیزول خونش بالاست و همین می‌تواند او را به آدم دیگری تبدیل کند.

از دست دادن هدف و هویت مردانه

کار‌ها و تلاش‌های سخت همسرتان با هدف زندگی کردن طبق ایده‌آل‌های دور از دسترس مردانه می‌تواند او را فرسوده کند. تنها به موفقیت کاری توجه کردن و هدف را صرفا روی درآمد بیشتر گذاشتن می‌تواند سبب استرس، انزوا و اندوه شود. شوهر شما ممکن است احساس کند در مقایسه با دیگران، نالایق است و این احساسات می‌توانند خود را به صورت خشم و عصبانیت بروز بدهند.

ضربه‌های روحی رفع نشده

این امکان هم وجود دارد که شوهر شما درگیر مشکلات هیجانی حل نشده‌ای باشد که سعی می‌کند زخم‌های روحی ناشی از آن‌ها را پنهان کند. در نتیجه، این سرکوب و خودخوری او را عصبی و تحریک پذیر کرده است.

با شوهر عصبانی‌ام چه کنم؟

همیشه سعی کنید رویکردتان در اختلاف‌ها و بحران‌ها، با خونسردی و آرامش همراه باشد. اگر هر دوی شما نسبت به هم عصبانی باشید و پرخاش کنید، به راحتی موقعیت از کنترل‌تان خارج خواهد شد.

۱. نترسید

از خود ِ خشم نترسید. این را بدانید که خشم از کمبود قدرتی واقعی ناشی می‌شود. در اغلب موارد خشم، به این دلیل ظاهر می‌شود که فرد کنترلی روی موقعیت پیش آمده ندارد. پس از این به بعد به خشم همسرتان مانند گریه‌ی یک کودک نگاه کنید، نه غرش یک شیر!

۲. رفتار و حرکات خودتان را بررسی کنید

به این فکر کنید که نقش شما در برانگیخته شدن خشم همسرتان چیست. باید با خودتان روراست باشید. اگر در شعله ور شدن آتش اختلاف‌ها نقشی دارید، پس باید مسئولیت رفتار‌های خودتان را بپذیرید و اگر به این نتیجه رسیدید که عامل خشم شوهرتان رفتاری از خودتان است شاید لازم باشد بابت آن‌ها عذرخواهی کنید. اما اگر ارتباطی میان خشم همسرتان و رفتارهای‌تان پیدا نکردید، پس باید ببینید کجا‌ها و در چه مواردی همسرتان نسبت به شما دچار سوء تفاهم می‌شود.

۳. بپذیرید که خشم شوهرتان، یکی از عادت‌های اوست

با شوهر عصبانی چگونه رفتار کنیم؟

خیلی وقت‌ها، خشم یک مرد فقط یک عارضه است؛ عادتی که با کم اهمیت‌ترین انگیزه‌ها برانگیخته می‌شود. این تقصیر شما نیست که همسرتان زود عصبانی می‌شود و مهم نیست او چقدر تلاش می‌کند (عمدا یا غیر عمد) تا شما را شستشوی مغزی بدهد که باور کنید مقصر شما هستید، به هر حال تحریک پذیری همسر شما ربطی به شما ندارد. مسئولیت کلمات و رفتار‌های شوهر شما با خود اوست، بنابراین هرگز بابت رفتار‌ها یا حرف‌هایش خودتان را سرزنش نکنید.

۴. سعی نکنید خشم او را مهار کنید

سعی نکنید خشم همسرتان را کنترل کنید و مهمتر اینکه تمرکزتان را روی تغییر دادن او نگذارید، چون نمی‌توانید، فقط خودش می‌تواند خودش را تغییر بدهد. تمام کاری که شما می‌توانید بکنید این است که واکنش خودتان را نسبت به او کنترل کنید و در نتیجه روی واکنشی که او در نهایت به شما نشان می‌دهد اثر بگذارید. به عبارتی دیگر، او می‌تواند آتش به پا کند، اما شما می‌توانید پناه بگیرید تا این آتش شما را نسوزاند.

۵. خشم ناشی از یک رنج بزرگ است

وقتی یک مرد با زنی بدرفتاری می‌کند، با خودش هم بدرفتاری می‌کند. در ابتدا خشم به مرد احساس قدرت و تسلط می‌دهد، اما کم کم او را از درون می‌سوزاند و تهی می‌کند. این حس کلیشه‌ای «مردانگی» دارای خاصیت بوم رنگی بر سلامت جسمی و روحی مرد است و او در درون خود کشمکش و رنجی دارد که نمی‌داند چیست یا اجازه‌ی بروز به آن نمی‌دهد. در نتیجه گرفتار چرخه‌ی معیوبی می‌شود که رهایی از آن ساده نخواهد بود. اگر شما بتوانید خشم شوهرتان را از این زاویه ببینید، اختلاف‌ها و جنگ و جدال‌ها را شخصی تلقی نخواهید کرد و می‌دانید که خشم همسرتان ریشه در رنجی بشری دارد.

۶. خشم نشانه‌ی ضعف است

برخلاف چیزی که در اغلب فرهنگ‌ها به تصویر کشیده می‌شود، خشم نشانه‌ی قدرت نیست، بلکه ریشه در ضعف دارد. مردان قوی که اعتماد بنفس خوبی دارند نیازی به داد و بیداد کردن ندارند، بلکه فقط مردان ضعیف و ترسو این کار را می‌کنند. پس سوال اصلی باید این باشد که: دلیل پنهان خشم چیست؟

۷. حس شوخ طبعی‌تان بهترین مدافع شماست

وقتی در لحظه‌ای حساس قرار گرفتید که می‌دانید همسرتان در آستانه‌ی عصبانی شدن است، یادتان باشد که خنده و شوخی بهترین دارو برای هر دوی شماست. به چیزی فکر کنید که شما را به خنده بیندازد. مثلا این متن طنز را به خاطر داشته باشید: «خداوند مرد را آفرید و به او گفت: گوش کن، من به تو دو اندام شگفت انگیز دادم که به تو قدرت فکر کردن و منفعت رساندن به دنیا را می‌دهند: یک مغز و یک آلت تناسلی! اما اعتراف می‌کنم که نقصی در طراحی‌شان وجود دارد و آن هم اینکه، این دو اندام نمی‌توانند به طور همزمان خون کافی داشته باشند تا خوب عمل کنند!»

یک نکته

یک مرد ممکن است به خاطر هیجاناتی که سرکوب‌شان می‌کند و از بروزشان می‌ترسد از دست همسرش عصبانی شود. مثلا مردی که از بچه‌گی به او یاد داده‌اند «مرد که گریه نمی‌کند»، انرژی درونش که مایل به گریه کردن است را سرکوب می‌کند و این انرژی ممکن است به صورت خشم و عصیان جلوه کند؛ بنابراین در این لحظه، این احساس ناامنی و پریشانی درون یک مرد است که حرف می‌زند و رفتار می‌کند، نه مردی که عاشق شماست.

تکنیک‌هایی برای برخورد با شوهر عصبانی

۱. خشم او را تغذیه نکنید

خشم یک ویژگی مهم دارد: موقتی است! بنابراین اجازه دهید همسرتان عصبانی باشد و بدانید که بالاخره آرام خواهد شد. اگر خشم او را تشدید کنید، ممکن است ساعت‌ها و حتی روز‌ها طول بکشد. یادتان باشد که خشم او خواهد گذشت، اما چیز‌هایی که در اوج بگومگو‌ها به هم می‌گویید ممکن است زخم‌هایی همیشگی به جا بگذارد.

۲. صبر کنید تا آرام شود

وقتی که همسرتان آرام‌تر و منطقی‌تر است در مورد خشمش حرف بزنید و علت را جویا شوید. تعجب نکنید اگر شوهر شما همچنان عصبانی است، حتی وقتی که همه چیز طبق خواست او پیش رفته است. درک کنید که بدن یک سیستم انرژی است و طول می‌کشد تا این انرژی فروکش کند. معمولا ۲۰ دقیقه طول می‌کشد تا تاثیر آدرنالین فروبنشیند. هر وقت همسرتان آرام شد، رفتار غیر منطقی‌اش را مطرح کنید.

۳. خط قرمزهای‌تان را مشخص کنید

با شوهر عصبانی چگونه رفتار کنیم؟

خط قرمز‌ها و مرزهای‌تان را مشخص کنید و به آن‌ها پایبند بمانید. بزرگ‌ترین اشتباه این است که اغلب افراد به طور دقیق مشخص نمی‌کنند چه چیز‌هایی را نمی‌توانند تحمل کنند. مشخص کردن خط قرمز‌ها و اعلام آن‌ها به همسرتان، یکی از موثرترین تکنیک‌های مدیریت خشم در خانه است.

۴. جنگی را که می‌دانید در آن بازنده‌اید شروع نکنید

بهترین ژنرال‌ها بلدند تنها زمانی باید وارد جنگ شوند که می‌دانند می‌بَرند. آن‌ها منابع خود را برای جنگ‌هایی که می‌دانند توان پیروزی‌اش را ندارند هدر نمی‌دهند. هر چه کمتر بجنگید، برای وارد شدن به جنگ‌هایی که می‌دانید برنده‌اید قدرتمندتر خواهید شد. با چنین روشی نه تنها قدرت و انرژی بیشتری ذخیره می‌کنید بلکه همسرتان را نیز با پیروزی‌تان شگفت زده خواهید کرد و او می‌فهمد که شما برای چیز‌هایی می‌جنگید که واقعا برای‌تان مهم‌اند. البته موضوع دقیقا بُرد و باخت نیست، بلکه هدف این است که بدانید و هوشیار باشید که چه چیز‌هایی ارزش مبارزه کردن دارند و چه چیز‌هایی را باید رها کنید و بگذرید.

۵. بی‌احترامی را تحمل نکنید

هیچ برخورد تحقیرآمیز و بی‌ادبانه‌ای را نباید تحمل کنید. مردی که با شما بد رفتاری می‌کند و با خود پسندی به شما بی‌احترامی می‌کند تنها تا زمانی می‌تواند به این رفتارش ادامه بدهد که هیچکس به او اعتراضی نکند و رفتارش را به چالش نکشد. اگر او خیالش راحت باشد که کسی اعتراضی نمی‌کند، حرف‌های آزاردهنده‌ای به شما خواهد زد که به واسطه‌ی آنها، خود پسندی‌اش را بیشتر و بیشتر تقویت کند.

توصیه‌ای قدیمی هست که شاید کمی ناخوشایند باشد، اما درست است: «اگر یک بار من را احمق فرض کردی باید خجالت بکشی، اما اگر برای دومین بار من را احمق فرض کردی من باید خجالت بکشم»؛ بنابراین اگر شوهر شما بیشتر از یک بار به شما بی‌احترامی کرد، این وظیفه‌ی شماست که متوقفش کنید. بدین گونه که بگذارید بداند چنین بی‌احترامی‌هایی را از جانب مردی که قسم خورده تا آخر عمرش عاشق شما بماند تحمل نمی‌کنید. اگر اجازه دهید بار‌ها و بار‌ها با شما بد رفتاری کند، یعنی به او اجازه می‌دهید باور کند که رفتارش ایرادی ندارد. پس تحمل نکنید و خط قرمزهای‌تان را واضح اعلام کنید.

۶. هر وقت لازم بود عذرخواهی کنید

البته نیازی به این توصیه نیست، اما ارزش تکرار کردن را دارد: اگر در عصبانیت و تشدید اختلاف با همسرتان نقشی دارید پس باید مسئولیت بپذیرید و بگویید: «مغذرت می‌خواهم». هیچ چیزی مانند یک عذرخواهی واقعی، یک قلب عصبانی را آرام نمی‌کند. مراقب باشید که عذرخواهی‌تان از ته قلب باشد و هیچ، اما و اگری به دنبال نداشته باشد. مثلا: «من واقعا متاسفم که تو را ناراحت کردم، اما تو ظرف‌ها را نشستی و خودت باعث ناراحتی من شدی». اگر از «اما» استفاده کنید، عذرخواهی‌تان را نفی و خنثی کرده‌اید.

۷. باور کنید تغذیه نیز اثر دارد

با شوهر عصبانی چگونه رفتار کنیم؟

همسرتان چه می‌خورد؟! هله هوله زیاد می‌خورد؟ اهمیت یک رژیم غذایی خوب برای سلامت روان اهمیت دارد و نمی‌توان این موضوع را نادیده گرفت. حتما شنیده‌اید که می‌گویند: ما همان چیزی هستیم که می‌خوریم. اگر شوهر شما غذا‌هایی که ارزش غذایی چندانی ندارند (مانند سیب زمینی سرخ کرده، غذا‌های فرآوری شده، شیرینی) زیاد می‌خورد، پس تعجبی ندارد که مغزش داغ می‌کند! یک رژیم غذایی ناسالم و بی‌ارزش می‌تواند هر کسی را دیوانه کند!

پس توصیه می‌کنیم سبزیجات تازه را به مقدار زیاد وارد رژیم غذایی‌تان کنید، گوشت قرمز را اغلب با ماهی و گوشت سفید جایگزین کنید، آبمیوه‌های طبیعی را به جای آبمیوه‌های صنعتی انتخاب کنید و ضمنا از مکمل‌هایی مانند ویتامین B کمپلکس، ویتامین C، امگا ۳ و مولتی ویتامین استفاده کنید و زیاد آب بنوشید. مطمئن باشید با رعایت این نکات تغذیه‌ای، تحریک پذیری و نوسانات خلقی همسرتان به میزان شگفت انگیزی بهبود خواهد یافت.

اگر هیچ کدام از این راهکار‌ها جواب نداد، او را از خانه بیرون کنید! البته شوخی می‌کنیم، این کار شما کاملا غیرقانونی است و درد سر‌های زیادی برای‌تان دارد. از سویی دیگر، ممکن است شوهر شما دچار اختلال پرخاشگری باشد یا عوارض مغزی دیگری داشته باشد که باید توسط پزشک متخصص، بررسی و تشخیص داده شود. شاید بتوانید او را متقاعد کنید که با هم به یک پزشک متخصص مراجعه کنید.

چند توصیه‌ی کلی برای برخورد با شوهر عصبانی

در مقابل عصبانیت همسرتان شما عصبانی نشوید

عاقلانه نیست که در واکنش به خشم همسرتان عصبانی شوید. اگر شما در برابر یورش‌های کلامی همسرتان آرام بمانید و خونسردی‌تان را حفظ کنید، او از رفتار خودش شرمنده خواهد شد، سعی می‌کند رفتارش را اصلاح کند و حتی احترام بیشتری برای شما قائل خواهد شد.

حتما برای شما هم پیش آمده که عصبانی شده باشید و حرف‌های غیرقابل تحملی زده باشید، اما طرف مقابل‌تان در جواب شما، آرام مانده و عاقلانه واکنش نشان داده است. آیا در دل‌تان او را تحسین نکرده‌اید و برایش احترام بیشتری قائل نشده‌اید؟ آیا خیلی زود از آنچه گفته‌اید پشیمان و شرمنده نشده‌اید؟ بسیار خب، همسرتان را نیز در چنین موقعیتی قرار دهید.

بدانید چه زمانی باید چنین مردی را ترک کنید

با شوهر عصبانی چگونه رفتار کنیم؟

شاید لازم شود تصمیم جدی و سختی بگیرید. اگر تمام راهکار‌هایی که به کار بردید به بن بست خوردند و شوهر شما زندگی‌تان را به شدت تلخ کرده و بدی‌های او خیلی بیشتر از خوبی‌هایش شده‌اند پس او دیگر مردی نیست که با او ازدواج کرده‌اید و نمی‌توانید با او شاد باشید. پس مجبورید انتخاب سختی بکنید.

موقعیت‌تان را ارزیابی کنید و فکر کنید آیا باید در این رابطه بمانید (به هر دلیلی) یا اینکه تصمیم بگیرید این زندگی را ترک کرده و خودتان را نجات دهید. یادتان باشد یک رابطه‌ی توهین آمیز مورد پسند هیچکس نیست. اگر خشم و پرخاش در خانه موج بزند، همه آسیب خواهند دید؛ شما، بچه‌ها و حتی خود همسرتان.

همدلی شما لازم است

اگر شما صبور باشید و با همدلی و مهربانی رفتار کنید می‌توانید همسرتان را متقاعد کنید که باور کند این تنها مهربانی و محبت نسبت به همدیگر است که رابطه‌تان را نجات می‌دهد و ماندگار می‌کند. همدلی، اکسیر زندگیست، تمام زخم‌ها را التیام می‌دهد و روح را به تعالی می‌رساند. پس محبت و همدلی‌تان را از همسرتان دریغ نکنید.

منبع: pairedlife

هدی بانکی
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 68
در انتظار بررسی:4
Iran, Islamic Republic of
10:20 - 1398/04/22
با زن عصبانی چکار باید کرد؟!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
باید کرد
بدون نام
Netherlands
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
وحشی
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1398/04/22
البته عصبانی تاعصبانی داریم دل وجرات می خوادکه درمقابل بعضی ازخانمهاقدعلم کنی این ماجرای واقعی رابراتون تعریف کنم که آقای عصبانی چطوری خودشوکنترل کرد.درمنطقه ی ماقبلاآب لوله کشی نبودخانم هابرای شتشوی لباسهاوظروف به نهرآبی که ازکنارروستامی گذشت مراجعه می کردند.روزی خانمی برای شستن ظروف به نهرآب مراجعه می کنه ومشغول شتشومیشه معولاوقتی چندزن دورهم جمع میشن مشغول صحبت میشن وزمان بیشتری صرف می کنند.ازبدشانسی مردآنروززودترمیادخونه هرچه منتظرزن می مونه زن نیومد.عصبانی میشه فورامیره دنبال زن زن ظرفهاراروسرش میزاره وشروع به حرکت می کنه چندمتری زن نیامده بودکه مردمی رسه وباحالت عصبانیت ودادوفریادتاحالاچکارمی کردی , تشت بزرگ راکه ظروف داخلش بود روسرش برمی داره وزمین می گذاره ونگاه می کنه ,دوفلاکس وچندلیوان شیشه ای راکه داخلش بودرابرمی داره وجداروی زمین میزاره وبقیه ی ظروف راباتشت می بره بالای سرومحکم به زمین می کوبد.زن میره خانه وآقای عصبانی ظروف راجمع وداخل تشت می گذاره وروانه خانه میشه یه شاهدبهش میگه فلانی من خیال کردم دمارازروزگارزن درمیاره ولی باخونسردی گفت کی دلشوداره این هم یه نوع سیاست بودوهم یه نوع عقده خالی کردن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
چ جالب
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
آقای برترین ها بعضی ها چرا میتونن این همه اراجیف ببافن و خبری از محدودیت کارآکتر براشون نیست
اینجام پارتی بازیه؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
نخونده دیسلایک
چون حوصله خوندن این همه رو ندارم و شما هم کارشناس نیستی
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1398/04/22
با مشت بزنیم توی دهنش که پر خون شه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
خخخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
بعدشم دهن خودت پر خون میشه
چه کاریه
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1398/04/22
شما از صبح بری بیرون سرکار با عالم و ادم ممکنه حتی بحث کنی برای پول بعد بیای ببینی خانمت رفته 300 هزار تومان گلدون خریده با افتخار هم تعریف میکنه چکار میکنی؟؟؟نه میتونی حرفی بزنی و نه کاری!!!
همین کار ها رو میکنین که اکثر مردها سکته میکنن و بهشت زهرا از هر ده نفر 9تاش مرد هستن
پاسخ ها
سونيا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
من شاهدم.يسري زنها از سرطان بدترن.مادر خودم يکيش.واقعا هر شب دعا ميکنم صبح ديگه بيدار نشه به حق علي
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
بیاید قبول کنید مردا هم ظاهربین هستند و معمولا زنهای پرخرج رو برای زندگی انتخاب می کنند
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1398/04/22
من درحال بزرگ کردن شوهرم وپسرم همزمان باهمم.! به پسرم میگم دعوانکن به شوهرمم میگم دعواراه ننداز!
شوهرمن به تمام معنی یه گاونربود! کمترین تاثیرمن روش این بوده که دیگه به پدرمادرش فُش نمیده.! شماحساب کن چی بوده!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
اجرت با امام حسين عليه سلام
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
خاک تو سر تو که رفتی با یه گاو نر جفت گیری کردی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
مگه شما گاو بودی که با یه گاو نر ازدواج کردی ؟
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1398/04/22
اين مدلا درمون ندارن.فقط طلاق،تا مجبور شه بره روانپزشک
خودتونو کيسه بوکس يه مرد رواني نکنيد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
موافقم
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1398/04/22
شوهر من بد دهن و عصبی خدا نکنه سگ بشه منو بچه هام فرار میکنیم تو اتاق درم میبندیم یبا ر اتوکشی میکردم گوشی و لیوان چای وکوبید تو کمر دختر دوسالم گفتم سوخته بعد دیدم تمام بدنش شیشه خوردس داره خون میاد چاره ندارم به خاطر بچه هام تحمل میکنم دعا کنید برای بچه هام
پاسخ ها
سحر
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
به خاطر بچه هات بجنگگکک.
تحمل که هر ضعیفی اجباری میکنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
بخاطر بچه هات؟؟؟؟ بخاطر همون بچه ها حتماااا فکر جدي کن.
حق نداري همچين زندگي بهشون تحميل کني..
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
خاک تو سرت که از چنین مردی بیش از یکبار بچه دار
شدی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
با اینکه کلا با نابود کردن یک چیز مخالفم و اعتقاد دارم باید هر چیزی درست کرد.ولی تو این مورد بهتون پیشنهاد میکنم طلاق بگیرید علتش هم خطرات زندگی کردن کنار همچین به اصطلاح ادمیه.مخصوصا بچه هاتون.تحمل کردن هیچ چیزو نه درست کرده نه درست میکنه.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
به شوهرت بگو یه جودوکار بهت سلام رسوند گفت خیلی مردی که دست روی خانواده و بچه خردسال بلند میکنی
اگه خشم و انرژی داری برو یه باشگاه رزمی نزدیک خونتون بگو من میخوام یه بچه رو بزنم اونجا خیلی ها هستن که میزارن شما براشون مرد بشی و بزنیشمن
خجالت بکش
میترا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
این دیگه عصبانیت نیست جنونه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
اشتباه می کنی تحمل می کنی
دقیقاً به خاطر بچه هات باید خودت و اونها رو نجات بدی
بدون نام
United Arab Emirates
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
بخاطر بچه هات تحمل میکنی؟ اتفاقا بخاطر بچه هات باید جداشی. دیگه روانی از بچه هات نمی مونه اگه ادامه بدی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
روانیه بفرست تیمارستان
بنده ی خدا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
خواهرم ازسکوت وصبروشکیباییت تحسین می کنم .اگرزن سیاست داشته باشه می تونه مردراعین موم بکنه همیشه تومشاجره یکی بایدآب بشه یکی بایدآتش همسران بایدخصوصیات اخلاقی, رفتاری, کرداری وگفتاریه همدیگرراپیداکنند.تاوقتی مشاجره ای پیش آمدهمدیگررادرک کنند.مخصوصاوقتی مرد واردخانه میشه چطوری برخوردکنه وقتی عصبانی میشه چگونه رفتارکنه به نظرم چون مردهابیشتردرکاروتلاش و دادوستدهستندزن رعایت حال اورابکنه گرچه بعضی زنهاهم دوشادوش مردهاکارمی کنند.موقع مشاجره خانمهااگه مقصرهم نباشندبایدکوتاه بیایندبه آرامی وملایمت وخونسردی رفتارکنندوقتی مردآرام شدبلااخره شربتی ,آبی ,خوردنی جلوش بذاروبگوعزیزم چراعصبانی میشه من وخودتووبچه هاراناراحت می کنی کم کم یه دستی به سروشونه هاش بکش ورامش کن.بعدمدیریت کن .درمنطقه ی ما زن سیاسی بودآنقدراین زن زبان چرب وزرنگ بود که مردنمی دونست چکارش کنه زن همسایه اش بهش میگه توچکارمی کنی که همسرت اینقدرتورامی خوادخلاصه بهش میگه وقتی همسرت سرکارآمدونشست چای جلویش بذاروآرام دستی روسرش وشانه هایش بکش.روزی همسرزن سرکارمیاد.زن فوراچای جلوش میزاره و مردشروع می کنه به چای خوردن زن که دست وپایش راگم کرده بوددستشوبالامی بره ومحکم به شانه های مردمی زنه ومیگه چه طوری فلانی خلاصه چای داغ مردرا می سوزاند.مردبلندمیشه کتک مفصلی زنومی زنه سرانجام زن رابادست شکسته می برندببمارستان وبستری می کنند.درپایان حاج خانم هاحواستون باشه .
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1398/04/22
ای کاش مطالب ترجمه ای تون رو طوری ویرایش میکردید که با سبک زندگی ایرانی اسلامی ایرانی ها بهتر تطبیق پیدا کنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
اتفاقا خیلی هم به مردهای ایرانی میخوره بیشترشون عصبانین
بدون نام
Netherlands
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
شما برو زلال احکامتو گوش بده
اینجا چیکار می کنی
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1398/04/22
در محیط خانه رنگ های سرد استفاده کنید در بحث ها نوشیدنی سرد صرف کنید قبل از حرف زدن و انجام هر کاری فکر کنید بحث را کش ندید سعی کنید بدی همسرتونو پیش دیگران نگید کاری نکنید روتون به هم باز بشه و حرمت خودتونو از بین ببرید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
اره مثه بيچاره ها خودتونو خرج يه رواني کنيد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
میشه بذاریمش تو یخچال و خلاص
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1398/04/22
سم بریزیم تو غذاش بهترین راه حله . والا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
بعدش اعدام میشی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
مسخره ترین حرفه اینه ک بگن بخاطر بچه هام دارم با یه روانی زندگی میکنم! این ظلم به خودتون و بچه هاتونه
من از اینا دیدم شوهرش تا حد مرگ کتکش میزد طلاق نمیگرفت الان بچه هاش بزرگم شدن بازم همینه تا جایی ک پسرش به بابابزرگه زنگ زد گفت این دفه بابام یادش رفته درو رومون قفل کنه بیا ببرمون مامانمو کتک زده !!
خب این بچه واقعا به همچین پدری نیاز نداره
بخاطر حرف مردم زندگیتونو با این مردا خراب نکنید طلاق بگیرید
خدا لعنتشون کنه بعضیا رو ک با زور بازوشون گند میزنن تو رویاهای کل خانواده
Netherlands
14:19 - 1398/04/22
شوهراتونو عصبانی نکنید تا مجبور نشید باهاشون برخورد کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
شما کلا عصبانی هستید چه ما بخوایم چه نخوایم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
باید دهن شوهر عصبانی رو گل گرفت و فرستادش تو گور با بفهمه عصبانی یعنی چه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
با هوش کی بودی تو؟
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1398/04/22
اگر خشم باعثش خود زن باشد بايد خود اون زن آروم كنه همسرشو وگرنه هيچ چيزي آروم نميشه
Netherlands
14:58 - 1398/04/22
فقط زنها باید تحمل کنن دیگه
خود مردها که هیچی بلد نیستن نه مهارتی نه مدیریتی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
موافقممممم
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1398/04/22
وقتي كسي عصباني است حتما چيزي ناراحتش كرده بايد دركش كرد
نه اينكه به اين فكر كرد كه عصبانيتش نشانه ضعفشه
هيچ انساني بي دليل فريادنمي زند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
خشم نشانه ی ضعفه آدم های قوی و خود ساخته دیر تر عصبانی می شند چه زن چه مرد
الی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
مسئله اینجاست که اون یه دلیل کاملا منطقی برای خشم وفریادش داره، اما ازنظر بقیه اینطور نیست!
Iran, Islamic Republic of
16:34 - 1398/04/22
نمی شد بنویسید با همسر عصبانی چه کنیم؟ می شد متن رو هم برای اقایونی که خانم عصبانی دارن استفاده کرد هم خانمهایی که شرایط مشابهی دارن ولی فقط بر روی شوهر تاکید شده
پاسخ ها
بدون نام
United States
۰۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
بخاطر اینکه مدیر سایت برترینها میدونن که دعواهای جنسیتی (زن و مرد)بوجود میاد با انتشار این خبرها، و علاقه ی شدیدی هم به اینجور دعوا ها دارن ، مشخصه ، و متاسفانه عده ای ساده لوح ،زود واکنش منفی نشون میدن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
فقط مرد ها رو میکوبن
Netherlands
17:07 - 1398/04/22
تچکر بابت این مطلب
Russian Federation
20:14 - 1398/04/22
چند ماه پیش ی خواستگار داشتم قبل از اومدنش به خونمون با کل همسایه ها سر پارک ماشین داد و بیداد کرد آخه تازه به دوران رسیده بود بابامم خیال شو راحت کرد بهش گفت دیگه نبینمت این طرفا دوستام تو دانشگاه میگفتن چند شخصیتیه. خدا بهم رحم کرد.
Iran, Islamic Republic of
20:49 - 1398/04/22
به پرواز :
اینا که گفتی واقعی بود یا تو فیلمهای ژانر وحشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدا به دادت برسه !چجور با همچین جونوری زندگی می کنی ؟؟؟

نمی ترسی ؟
کسی که به بچه دوساله رحم نکنه آدم آخه ؟
دلم کباب شد !

شوهر من تا حالا نگفته چای برام بیار ،اخلاق پیغمبر داره ،بی نهایت با تربیت و باشعور و مهربون و دست و دلباز.
و سر کار با کارمندها ش مثل بچه ش مهربونه ،
از احدی توقع نداره ،تا می تونه می بخشه ،با مادرش مهربون با مادر من مهربونتر !
با همسایه ها عین برادر ،میگه دنیا ارزش بد بودن نداره

بچه برادرم رو می ذاره سر پا بهش غذا میده ،بچه های برادر شوهرم بیش از پدرشون شاید شوهر منو دوست دارند .

سفر میریم ،تا جایی که بتونه فک و فامیل همسفر می کنه ،خیلی خیلی مدارا می کنه .

کم می خوره ،تنها نمی خوره ،تو رانندگی خیلی کوتاه میاد ،بخصوص برابر خانوما .

بچه هات گناه دارند ،خب به پدر مادرش شکایت کن .
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
الان داری خوابتو تعریف می کنی دیگه؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1398/04/22
طلاق بگیرید تموم شه این زندگی نکبتیتون
Iran, Islamic Republic of
22:53 - 1398/04/22
هیچ کاری لازم نیست انجام دهید فقط روی اعصابش راه نروید .
Iran, Islamic Republic of
22:57 - 1398/04/22
دادن یک شربت خنک به دست شوهر و شستن پاهای او با آب خنک که از قبل تعدادی گلبرگ در آن خیسانده باشید .خیلی موثر است.
Iran, Islamic Republic of
08:27 - 1398/04/23
فقط یه راه حل داره اونم طلاق
Iran, Islamic Republic of
18:13 - 1398/04/23
هر مشکل روحی و روانی یه علتی داره دیگه
علت رو باید پیدا کرد
United Arab Emirates
16:14 - 1398/04/24
شیداعزیزم بهت تبریک میگم تویه زن نمونه ای که ازیک همچین آدمی شوهرساختی! تبریک ۱۰۰۰تا .زن یعنی سازندگی
United Arab Emirates
16:47 - 1398/04/24
شیداخانم منم مثل شمابودزندگیم، الان خوب شده میدونم سختی کشیدید ولی به جاش حالمون خوب میشه.بعضی مرداتوخانوادشون بداخلاق بارمیان.
United Arab Emirates
16:52 - 1398/04/24
شیداخانم خوشبحال صبرت. ماگاهی اوقات یادمون میره مادر،همسر وهمدمیم! وازمسولیتهابه اسم آزادی فرارمی کنیم.همین که پسرتون مثل پدرش بارنمیاد وزنشودرآینده خون به جگرنمیکنه؛ شماقهرمانید.
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1398/04/24
خاک توسراین خانم چرا ؟ !!! تویی که از اون زنایی که زندکیاروخراب میکنن وصیغه یازن دوم میشن بهتره خاک توملاج خودت بخوره
Iran, Islamic Republic of
20:56 - 1398/04/24
به زن عصبانی بگوعزیزم بریم خرید؟
Iran, Islamic Republic of
21:19 - 1398/04/24
10:51

حق داری باور نکنی ،شوهر من از شانس های زندگی من و نعمتی بود که خداوند. به خانواده ما داده و البته خانواده خودش ،به قول پدرم از هیچی که شانس نیاوردیم لااقل از این یکی داماد شانس آوردیم ،خواهر بزرگم طلاق گرفت شوهرش تنبل تنبل و یه شدت دمدمی مزاج بود .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
عارفی_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
عارفی_2
خرید باکس 2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
آیلین_تزریق چربی