ایران و ارمنستان دلار را دور می‌زنند؟
۸۸۵۹۸۶
۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳
۵۱۳۶
رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و ارمنستان گفت: به دنبال تجارت با ارز‌های رایج دو کشور یعنی ریال و درام هستیم و پیشنهاد تأسیس مؤسسه مالی اعتباری خارج از سیستم قوانین بانکی را به رئیس‌جمهوری این کشور ارائه کرده‌ایم.

ایرنا: رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و ارمنستان گفت: به دنبال تجارت با ارز‌های رایج دو کشور یعنی ریال و درام هستیم و پیشنهاد تأسیس مؤسسه مالی اعتباری خارج از سیستم قوانین بانکی را به رئیس‌جمهوری این کشور ارائه کرده‌ایم.

«هرویک یاریجانیان» در نشست خبری امروز (سه‌شنبه) ضمن اشاره به جلسه اخیر خود با «آرمن سرکیسیان» رئیس‌جمهوری ارمنستان درباره روابط اقتصادی دو کشور توضیح داد: رئیس جمهوری این کشور دیدگاهی مثبت به ایران دارد و خواستار افزایش سرمایه‌گذاری متقابل بین دو کشور است.

وی افزود: اعزام هیأت‌ها، ایجاد نمایشگاه‌ها و استفاده حداکثری از ظرفیت دو کشور از جمله برنامه‌های مد نظر است.

یاریجانیان درباره روابط بانکی بین دو کشور گفت: به دنبال تجارت با ارز‌های رایج دو کشور یعنی ریال و درام هستیم و پیشنهاد تأسیس مؤسسه مالی اعتباری خارج از سیستم قوانین بانکی را به رئیس‌جمهوری این کشور داده‌ایم تا روابط تجاری دو کشور را پوشش دهد.

رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و ارمنستان با اشاره به وضعیت هوایی نابسامان دو کشور اظهار کرد: تا ماه گذشته شرکت هواپیمایی ماهان بلیت پرواز را با مبالغ بسیار بالا و حدود سه برابر استاندارد موجود ارائه می‌کرد؛ اکنون این پرواز هم متوقف شده و تنها یک شرکت هواپیمایی به این کشور پرواز دارد و این موضوع بر گردشگری دو کشور تاثیبر منفی داشته است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
United States
11:55 - 1398/04/26
تجارت بین کشورها با استفاده از ارزهای دو کشور بسیار خوب است ولی تنها شرط لازم و کافی آن برای تداوم این گونه تجارت ، اینکه لازم است که بین دو کشور قرارداد مالی دو طرفه ای امضا گردد تا طبق آن دو کشور موظف شوند که نرخ برابری ارز های خود را در برابر یکدیگر و با دیگر ارزها ثابت نگاه دارند ، برای تحقق این امر باید چاپ پول ملی دو کشور متوفف گردد تا تورم و نرخ برابری ارزها
Iran, Islamic Republic of
00:20 - 1398/04/28
همه کشورها باید دور بزنند،تا دلار سرنوشت مردم یک کشور را نابود نکند!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج