لوکا یوویچ: انتقال به رئال مادرید برایم باورکردنی نیست
۸۸۶۰۹۲
۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۶
۸۶۳۴
لوکا یوویچ، ستاره جوان و جدید رئال مادرید در مورد زندگی شخصی خود نکات قابل توجهی گفت.

ورزش سه: لوکا یوویچ، ستاره جوان و جدید رئال مادرید در مورد زندگی شخصی خود نکات قابل توجهی گفت.

لوکا یوویچ در فرانکفورت عملکرد بسیار خوبی داشت و همین اتفاق باعث شد رئال مادرید در تابستان امسال با مبلغ 60 میلیون یورو برای خرید این ستاره صرب اقدام کند. لوکا یوویچ در مورد گذشته دشوار خود و رویاهایی که داشته صحبت کرده است.

لوکا یوویچ: انتقال به رئال مادرید برایم باورکردنی نیست

لوکا یوویچ گفت: "همه در زندگی دارای استعدادهایی هستند و من فکر می کنم که استعداد من گلزنی است. یادم نیست از چه زمانی به عنوان یک مهاجم بازی کردم، اما از زمانی به یاد می آورم همیشه در گلزنی وسواس داشتم.

در خاطر دارم در جام جهانی 1990 بازی های روژه میلا در تیم ملی کامرون و بعد از آن رونالدو را می دیدم و سعی می کردم حرکات آنها را در خانه تقلید کنم.

وقتی که من نه یا ده ساله بودم، خواهر بزرگم بیمار شد، من در مورد این موضوع زیاد صحبت نکرده ام، اما در آن مقطع خواهرم سرطان خون گرفت و این اتفاق در زندگی خانوادگی من تاثیر فراوانی داشت. مادرم مجبور شد برای مراقبت از خواهر دیگر کار نکند و من با پدر و پدربزرگم زندگی کرده و در آن مقطع هر روز با تیم ستاره سرخ بلگراد نیز تمرین می کردم.

حالا من در نیمه نهایی اروپا بازی کرده ام، در لیگ های بزرگ حضور داشته ام و می خواهم در جام جهانی بازی کنم. من به رئال مادرید ملحق شده ام و باورکردنی نیست. من هیچوقت شکی درمورد موفقیت نداشته ام و مهمترین موضوع برای یک مهاجم داشتن اعتماد به نفس است."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج