پور موسوی: ۲۸ تیر بازیکنان را انتخاب می‌کنیم
۸۸۶۰۹۸
۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۲
۳۷۲۴
سرمربی تیم جوانان ضمن بیان این مطلب که تمرینات این تیم تا سی‌ام تیرماه برگزار می‌شود گفت وضعیت بد مالی فدراسیون در کار آن‌ها تأثیری نگذاشته است.

ورزش سه: سرمربی تیم جوانان ضمن بیان این مطلب که تمرینات این تیم تا سی‌ام تیرماه برگزار می‌شود گفت وضعیت بد مالی فدراسیون در کار آن‌ها تأثیری نگذاشته است.

تمرینات تیم جوانان ایران با شرکت نفرات دعوت شده از روز گذشته زیر نظر سیروس پور موسوی سرمربی این تیم در کمپ تیم های ملی برگزار شده است .

در پایان تمرین امروز ( سه شنبه) پورموسوی با اشاره به وضعیت و تاریخ آغازو پایان تمرینات گفت: «تمرینات ما از دیروز آغاز شده و تا سی‌ام تیرماه ادامه خواهد داشت.

در این مرحله بیشتر به دنبال این بودیم که مشکلاتی که در تورنمنت روسیه داشتیم را برطرف کنیم که تقریباً 70 تا 80 درصد از نفرات‌مان همین‌‌ها هستند با توجه به اینکه تعدادی از بازیکنان جدید را هم دعوت کرده‌ایم.»

وی در ادامه افزود: «28 تیرماه یک دیدار دوستانه با تیم ریحان البرز خواهیم داشت که ان‌شاءالله بتوانیم با توجه به اینکه رفع اشکال کرده‌ایم بازیکنان اصلی‌مان را انتخاب کنیم. تمرینات ما تا روز آخر اردو در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار می‌شود.»

وی در خصوص مارکو مربی برزیلی تیم ملی هم گفت:‌ «مارکو نزدیک سه سال است که با ما آشنایی دارد از استقلال خوزستان همکاری‌اش را با بنده شروع کرد. شناخت خوبی نسبت به هم داریم و او می‌تواند به فوتبال ایران کمک کند.»

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان در ارتباط با برنامه‌های آینده تیم ملی هم اظهار کرد:‌ «ما از فدراسیون درخواست تورنمنتی کرده‌ایم که به احتمال زیاد در مردادماه عازم تورنمنت "کافا" می‌شویم که از نظر جایگاه و اعتبار بعد از تورنمنت روسیه جایگاه والایی دارد و این تورنمنت می‌تواند کمک بسیاری به ما کند.

ما به دنبال این هستیم که در شهریورماه یک شبیه‌سازی انجام دهیم و دو تیم عربی را دعوت کنیم که در ایران از آنها میزبانی کنیم و یک تورنمنت را برگزار کنیم و نهایتاً مهرماه چون یک ماه مانده به مسابقات برنامه‌‌مان به این شکل خواهد بود که بازیکنان بیشتری را در اختیار خواهیم داشت و بیشتر بتوانیم روی کارهای تیمی کار کنیم.»

پورموسوی درباره وضعیت نامناسب مالی فدراسیون و اینکه آیا به برنامه‌های تیم ملی لطمه‌ای وارد می‌کند یا خیر تأکید کرد: «ما طبق برنامه پیش رفته‌ایم و تاکنون راضی بوده‌ایم ما یک تورنمنت به روسیه رفتیم و یک تورنمنت کافا داریم در تاجیکستان اندونزی هم ما را دعوت کرده است که برویم آنجا بازی انجام دهیم ولی ما احتمالا به آنجا نخواهیم رفت چون با تورنمنت کافا نزدیک به هم است و از آنجایی که ما مسابقات را در مرحله اول در تهران میزبان هستیم فکر می‌کنم در این مرحله فقط یک تورنمنت کافا و یک تورنمنت در تهران کافی باشد.

اما اگر بخواهیم نگاه‌مان به جام جهانی باشد حتماً باید به سمت کشورهای اروپایی و صاحب سبک فوتبال برویم که بتوانیم از آن بازی‌ها و از آن تورنمنت‌ها یا اردوها نهایت استفاده را ببریم. اگر بتوانیم در آلمان و ایتالیا و اسپانیا اردو بزنیم می‌‌تواند به ما خیلی کمک کند.

الان در حال حاضر من فکر می‌کنم تا اینجا همه چیز خوب بوده و وضعیت بد مالی فدراسیون در کار ما هیچ تأثیری نگذاشته است.»

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج