شوخی بزرگی که در ورزش ایران تبدیل به واقعیت شد!
۸۸۷۰۶۵
۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۹
۷۰۰۳
کسب مدال جهانی در رشته شمشیربازی برای ایران تا دیروز فقط یک شوخی بزرگ و آرزو بود. از امروز همه باید باور کنند مجتبی عابدینی دست به چه کار بزرگی زده.

خبرآنلاین: کسب مدال جهانی در رشته شمشیربازی برای ایران تا دیروز فقط یک شوخی بزرگ و آرزو بود. از امروز همه باید باور کنند مجتبی عابدینی دست به چه کار بزرگی زده.

وقتی روز گذشته خبر مربوط به برنزی شدن مجتبی عابدینی در رقابت های شمشیربازی جهانی مجارستان منتشر شد، خیلی ها هنوز بزرگی اتفاقی که رخ داده بود را درک نکردند.

شوخی بزرگی که در ورزش ایران تبدیل به واقعیت شد!

عابدینی در دیدار مرحله نیمه نهایی مقابل حریفی از کشور مجارستان که سابقه قهرمانی جهان را دارد شکست خورد اما مدال برنزی که به او رسید باعث شد این ورزشکار در تاریخ ایران ماندگار شود. چراکه این اولین مدال جهانی ایران در رشته شمشیربازی بود.

بعد از این افتخارآفرینی عابدینی، پیمان فخری که در مسابقات جهانی امسال هم مثل همیشه کنار مجتبی بود در صفحه شخصی خودش از این نوشت که کسب مدال در بازی های جهانی از روز اول یکی از آرزوهایش بوده اما هر بار فقط به آن نزدیک می شدند.

فخری در خصوص این افتخارآفرینی نوشته که کسب مدال قهرمانی در جهان برای ایران یک شوخی بزرگ بود اما حالا تبدیل به واقعیت شده. پس قدر مجتبی عابدینی را بدانیم.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
-
21:48 - 1398/04/28
تبریک داره لایک نداره ولی دنیایی تبریک داره
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1398/04/29
آفرین به آقای عابدینی که مزد زحماتش را گرفت و یکی از اولینهای ایران عزیز شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج