یارانه ارشاد به موسسه‌ای که ۳۹ مجله دارد!
۸۸۷۲۰۲
۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷
۲۷۲۲ 
چند روز پیش علی بزرگیان (دبیر اجرایی ماهنامه اندیشه پویا) با انتشار تصویری در صفحه توییتر خود از یارانه‌ها و کمک‌هایی که وزارت ارشاد به موسسه دانش فرهنگ مینو داشته نوشت که حاشیه‌های زیادی به همراه داشت.

جماران: چند روز پیش علی بزرگیان (دبیر اجرایی ماهنامه اندیشه پویا) با انتشار تصویری در صفحه توییتر خود از یارانه ها و کمک هایی که وزارت ارشاد به موسسه دانش فرهنگ مینو داشته نوشت که حاشیه‌های زیادی به همراه داشت.

یارانه ارشاد به موسسه‌ای که ۳۹ مجله دارد!

این روزنامه‌نگار ضمن انتشار تصویری از یارانه ها و کمک هایی که وزارت ارشاد به یک شرکت مطبوعاتی دارد، نوشت: شرکتی بنام دانش فرهنگ مینو ۳۹مجله دارد. هیچ یک از مجلات آن را در دکه ندیده ام. گوگل کردم؛ نه جلدی و نه ردی از آن‌ها نمی آید. از سال گذشته این ۳۹مجله بیش از یک میلیارد و۷۰۰ میلیون تومان یارانه مستقیم گرفته است. ۳۱۱ تن کاغذ هم گرفته است. در طرح خرید نشریات ارشاد سال۹۶ نیز ۶۳۲ میلیون تومان پول گرفته است. ۳۹ مجله (از هفته‌نامه و دو هفته‌نامه تا ماهنامه) با عناوینی چون: گل‌واژه‌ها، بازار برتر، بردیا، تیراژه، چشم‌انداز بازار، خانواده‌ی برنا، صنم، عسل، فروردین، مهرکده، همراهان، صبح خوشبخت، صبح بانوان، صبح جوان و… آیا شما تا حالا این مجلات را دیده اید؟ یا خریده اید؟

این هم جدولی است که نشستم و آماده کردم. جدول ارقام یارانه‌ها و کاغذی که وزارت ارشاد به این شرکت ۳۹ مجله‌ای داده است.

یارانه ارشاد به موسسه‌ای که ۳۹ مجله دارد!

محمد خدادی، معاونت مطبوعاتی در صفحه توییتر خود از اعلام دستور رسیدگی به این مسئله خبر داد و نوشت: «یارانه‌ی مطبوعات با قواعد شفاف برای نشریات “منتشرشده” محاسبه و پرداخت می‌شود. دستور رسیدگی دقیق و اعلام نتیجه به وزیر محترم ارشاد و شما را دادم. مطمئنا اگر خطا و اشتباهی شده تصحیح و اعلام شیوه پرداخت یارانه اگر مانع توسعه کیفی عدالت باشد اصلاح می‌شود.»

یارانه ارشاد به موسسه‌ای که ۳۹ مجله دارد!

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Netherlands
10:12 - 1398/04/29
کجای این مملکت درسته ، که اینش درست باشه !!!
Iran, Islamic Republic of
10:38 - 1398/04/29
واقعاً الان به عنوان مسئول دستور رسیدگی می دهید که خطا یا اشتباهی شده یا نه ؟ از اول بر چه اساسی این مبالغ پرداخت می شده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! ما کجا هستیم؟
Iran, Islamic Republic of
12:35 - 1398/04/29
بخدای واحد استان ایلام ناشر بیست نسخه کتاب چاپ می کند اما هزار و گاها دو هزار اعلام وصول درست می کند.جالب ناشرین دکانی شده فقط یک میلیون پول مجوز می گیرند و ده نسخه چاپ اما ماشالله می گویند سالی هفتاد هزار کتاب چاپ کردیم...اهل فرهنگ باید اینجوری باشد وای بحال مردم عادی.فقط دنبال مادیات چاپ و نشر هستند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج