کمدی جدید کوین اسمیت و مسخره‌بازی در هالیوود
۸۸۷۲۴۳
۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
۲۲۵۹ 
کوین اسمیت بازیگر مطرح آمریکایی فیلم کمدی جدیدش را آماده اکران می کند.

بانی فیلم: کوین اسمیت فیلمی کمدی با عنوان «جی و باب ساکت دوباره راه می افتند» Jay and Silent Bob Reboot را چندی قبل جلوی دوربین برد. این فیلم از سری فیلم های «جی و باب ساکت» Jay and Silent Bob نخستین بار دو دهه پیش با ساخت اولین نسخه با نام «جی و باب ساکت پاتک می‌زنند» Jay and Silent Bob Strike Back به تماشاگران شناسانده شد.

کوین اسمیت و جیسون میوز در فیلم مذکور به ترتیب در نقش‌ ‌های باب ساکت و جی، یکی از بامزه ترین زوج‌های کمدی سینما را معرفی کردند. هر چند این دو کاراکتر پیشتر در فیلم Clerks، کمدی دیگری از اسمیت در سال ۱۹۹۴ معرفی شده بودند، ولی استقبال از این دو چنان گرم بود که اسمیت آنها را در سری فیلم های تازه ای با محوریت نام خودشان به کار گرفت.

کمدی جدید کوین اسمیت و مسخره بازی در هالیوود!

بن افلک، مت دیمون، کریس همسورث، شنون الیزابت، وال کیلمر، ملیسا بینویست از جمله دیگر بازیگران اصلی این فیلم هستند و فیلمنامه آنرا خود اسمیت نوشته است. فیلم هم اکنون در مرحله پس تولید است و احتمال می رود اواخر سال جاری میلادی به اکران برسد.

فیلم قصه هجوآمیز تازه ای از جی و باب ساکت است که برای راه اندازی دوباره پروژه سینمایی سوپر قهرمانی و کمیک بوک «بلونتمن و کرونیک» به هالیوود بازمی گردند.

فیلم در لوکیشنهای نیواورلئانز از ایالت لوئیزیانا فیلمبرداری شده است.

کمدی جدید کوین اسمیت و مسخره بازی در هالیوود!

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج