دلیل لغو بازی امید ایران - کرواسی مشخص شد
۸۸۷۲۶۹
۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
۷۵۷۳
بازی دوستانه تیم امید ایران – کرواسی لغو شد. موضوعی که مورد اشاره فرهاد مجیدی سرمربی تیم امید در آخرین مصاحبه‌اش بود.

خبرآنلاین: دیدار تیم ملی امید ایران برابر کرواسی لغو شد اما دلیل لغو این دیدار کنار گذاشتن کرانچار از راس کادر فنی تیم امید نیست که توسط برخی از رسانه ها عنوان شده است. تاریخی که فدراسیون فوتبال کرواسی برای برگزاری این دیدار پیشنهاد داده در روزهای غیر فیفا است و فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرده نمی تواند در تاریخ مورد نظر بازیکنان تیم امید را برای بازی دوستانه با کرواسی دور هم جمع کند چرا که باشگاه ها مانع از حضور بازیکنان خود در تمرینات خواهند شد.

گفتنی است فدراسیون فوتبال ایران در یکی از روزهای فیفا تاریخ برگزاری این بازی را به فدراسیون فوتبال کرواسی پیشنهاد داد که این فدراسیون اعلام کرد در تاریخ مورد نظر برای انجام بازی دوستانه دیگری برنامه ریزی کرده است. بدین ترتیب برگزاری بازی دوستانه امید ایران با کرواسی منتفی شد. البته فدراسیون فوتبال ایران از تیم رومانی هم برای حضور در تهران و انجام بازی دوستانه دعوت کرده که هنوز پاسخی دریافت نکرده است.

تیم امید برای حضور در بازی های نهایی قهرمانی زیر 23 سال آسیا آماده می شود. مسابقاتی که با حضور 16 تیم، بهمن ماه امسال در تایلند برگزار می شود و به همراه ژاپن میزبان المپیک 2020 چهار تیم راهی این بازی ها خواهند شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج