زمان بتن‌ریزی فاز ۲ نیروگاه اتمی بوشهر
۸۸۷۷۷۸
۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۹
۲۰۱۷
رئیس سازمان انرژی اتمی زمان بتن‌ریزی ساخت فاز ۲ نیروگاه بوشهر را در کمیسیون انرژی مجلس اعلام کرد.

خبرگزاری تسنیم: سکینه الماسی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست عصر امروز این کمیسیون با علی‌ اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی، گفت: در این جلسه رئیس سازمان انرژی اتمی گزارشی از عملکرد این سازمان به اعضای کمیسیون ارائه کرد.

زمان بتن‌ریزی فاز ۲ نیروگاه بوشهر

وی ادامه داد: صالحی برخی از مشکلاتی که سازمان انرژی اتمی در بحث نیروگاه اتمی بوشهر در تولید برق داشته را برشمرد و همچنین برنامه‌های که برای ساخت فاز 2 نیروگاه اتمی بوشهر دارند را اعلام کرد.

نماینده مردم عسلویه در مجلس با بیان اینکه به گفته صالحی یک ماه آینده بتن‌ریزی فاز 2 نیروگاه اتمی بوشهر انجام خواهد شد، افزود: قرار بر این شد اعضای کمیسیون انرژی بازدیدهایی را از واحدهای سازمان انرژی اتمی داشته باشند و به صورت میدانی در جریان موضوعات قرار گیرند.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با اعلام اینکه رئیس سازمان انرژی اتمی توضیحاتی نیز درباره کاهش تعهدات برجامی به اعضای کمیسیون ارائه کرد، اظهار داشت:کاهش تعهدات برجامی طبق پیش بینی‌های انجام شده در برجام و در چارچوب آن صورت گرفته است. با توجه به خروج آمریکایی ها از برجام و عدم اجرای تعهدات توسط اروپاییان ایران به سمت کاهش تعهدات برجامی در چارچوب برجام رفته است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج