مقاصد احتمالی دیپورتی‌های پرسپولیس
۸۸۸۱۷۳
۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۰
۱۰۸۱۴
سروش رفیعی و شایان مصلح دو بازیکن فصل گذشته پرسپولیس که در لیست مازاد گابریل کالدرون قرار گرفته‌اند کار دشواری در انتخاب تیم بعدی خود در پیش دارند.

مدال: سروش رفیعی و شایان مصلح دو بازیکن فصل گذشته پرسپولیس که در لیست مازاد گابریل کالدرون قرار گرفته‌اند کار دشواری در انتخاب تیم بعدی خود در پیش دارند.

دو بازیکن مازاد پرسپولیس کار سختی در انتخاب تیم جدید در پیش خواهند داشت.

شایان مصلح و سروش رفیعی دو بازیکن مازاد پرسپولیس امروز نیز نتوانسند با مسئولین این باشگاه به توافق برسند تا پروسه جدایی این دو از پرسپولیس پیچیده‌تر از قبل شود.

مقاصد احتمالی دیپورتی‌های پرسپولیس

این دو که هنوز در لیست بازیکنان پرسپولیس حضور دارند کار سختی برای انتخاب تیم بعدی خود خواهند داشت چرا که تیم‌های لیگ برتری به رغم باقی ماندن بیش از یک ماه تا پایان زمان رسمی نقل و انتقالات تابستانی، عمده فعالیت‌های خود را در این بازار انجام داده‌اند.

بررسی وضعیت لیست تیم‌های لیگ برتری نشان می‌دهد که انتقال این دو به تیم‌هایی چون پدیده، سایپا، ذوب‌آهن، نساجی، پارس جنوبی، نفت مسجدسلیمان و فولاد با توجه به پر شدن سهمیه لیگ برتری یا لیست نفرات بزرگسال این تیم‌ها شدنی نخواهد بود.

همچنین تراکتور در پست این دو بازیکن اقدام به جذب بازیکن جدید کرده و بعید است به دنبال جذب نفرات مذکور باشد.

سپاهان در دفاع چپ و استقلال در دفاع چپ و هافبک تهاجمی به دنبال بازیکن جدید خواهد بود با این حال بعید است استقلال تنها سهمیه لیگ برتری باقی مانده خود را صرف خرید یکی از این دو بازیکن خارجی بکند و سپاهان نیز نیازی به بازیکن در پست هافبک تهاجمی ندارد هر چند قلعه‌نویی به جز سعید آقایی مدافع چپ دیگری در لیست خود ندارد و همین موضوع شانس حضور مصلح در این تیم را افزایش داده است.

در حال حاضر تیم‌هایی چون نفت آبادان، پیکان، ماشین‌سازی، گل‌گهر و شاهین در لیست خود برای جذب بازیکن جدید لیگ برتری جای خالی دارند و تا کار سروش رفیعی و شایان مصلح در انتخاب تیم جدید دشوار شود.

محدودیت در انتخاب تیم جدید یکی از دلایل اصلی ناراحتی‌های این روزهای دو بازیکن مازاد پرسپولیس است چرا که رفیعی و مصلح معتقدند اگر باشگاه زودتر این دو را در لیست مازاد قرار می‌داد این بازیکنان پیشنهادات بهتری دریافت می‌کردند.

همچنین محدودیت در گزینه‌ها احتمالا باعث کاهش مبالغ پیشنهادی به این دو بازیکن خواهد شد و این موضوعی است که به احتمال فراوان رفیعی و مصلح در مذاکره برای فسخ قرارداد با پرسپولیس مدنظر قرار خواهند داد، موردی که جدایی این دو از پرسپولیس را با دشواری مواجه خواهد کرد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج